Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seba1-2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seba1-2

  1. a teraz ja się pochwale zamontowałem większy cooler niż inni klubowicze ze względu na to że za 430zł udało mi się go zdobyć, czyli udało mi się upchać 700/240/56 czyli wysoki na 24cm [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2008, 17:40_________________________________________________
  2. eno eno super... ja właśnie też mam wszystko przygotowane pod kratkę jest pod piłowana wiec jak mi się znudzi to ją zamontuję [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2008, 17:31_________________________________________________a ty kolego Maniusiek28 jaki rozmiar tam włożyłeś??głownie chodzi mi o wysokość 18cm??
  3. witam ponownie znów na pokładzie mojej łajby coś przybyło czyli radio cb president johny II oraz antenka na magnesie president alaska 145..... ale to nic w porównaniu z tym co znalazło się z przodu za zderzakiem fotki na pierwszej stronie czyli fmic, mi udało się zmieścić tam dużo większy cooler od innych kolegów czyli jego wymiary to 700mm/24mm/57mm był mały problem żeby go upchać ale się udało............
  4. prosimy o zdjęcia...
  5. no troszkę nisko ci to wyszło, ale nie wygląda to najgorzej, ważne że będziesz mógł monitorować swoją turbinę a raczej jej ciśnienie doładowania
  6. to może być każdy klej do plastiku(na pewno nie kropelka ) , ważne aby nie pobrudzić reszty słupka jak przyklejamy obudowę, no chyba że będziesz go obszywał to co innego [br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 18:01 _________________________________________________o i najlepiej jak będzie o konsystencji żelu
  7. mi osobiście narazie nie przeszkadza wygląd mojego słupka może kiedyś sie bo obszyje, kolego krzyniek pokaż swój słupek wrzuć jakieś foty[br]Dopisany: 28 Lipiec 2008, 21:59 _________________________________________________ja wężyk do kabiny puściłem przez skrzynkę z ecu widać tam na zdjęciu
  8. nie ma po prostu sterowanie trzeba zrobić od podstaw i dlatego potrzebne są przewody ciśnieniowe nowy n75 i gruszka ciśnień i dwa trójniki schemat sterowania afn znalazłem na forum
  9. kolego wskaźniki AutoGauge ładnie się prezentują w audi a jeśli przerobisz na czerwone podświetlanie może być problem z widocznością takiego zegara w dzień
  10. za turbo timer greddy dałem 200zł używany ale w stanie jak nowy
  11. a mnie się tam podoba :th:, tylko ten komin to nie do audi , bardzo ładne lampki zapodałeś
  12. za komplet 600zł tył mam najciemniejszą folie jaką jest a przód najjaśniejszy tak tylko żeby kontrast złamać
  13. zamiast lampek będzie FMIC tylko po malutku bo budżet jest napięty
  14. a tak jakoś, mam kawałek do kaka i nie mogę sie zebrać... [br]Dopisany: 10 Maj 2008, 22:38 _________________________________________________witam ponownie.... upały się zbliżają więc postanowiłem przyciemnić szybki, różnica kolosalna auto teraz się tak nie nagrzewa a oto fotki strona nr1 [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 21:03 _________________________________________________zapominałem dodać że w środku pojawił sie turbo timer greddy który pozwala na schłodzenie auta po ostrym butowaniu super sprawa bo nie zawsze miałem czas żeby siedzieć w środku i czekać aż turbinka ostygnie
  15. obudowę przykleiłem na kleju ale nazwy ci teraz nie powiem, ja mam turbo z AWX to pompuje mi do 1,55 bar
  16. jeśli założyłeś 225/50/17'' to będziesz miał przekłamania prędkości na liczniku, powinieneś założyć 225/45/17 albo 205/50/17
  17. zauważ każdy ci chce wcisnąć 16'' bo nawet tego sprzedać nie mogą wszyscy śmigają na 17''
  18. Cytat: Kaziu_Wichura 26 Luty 2006, 15:25 ale dajesz popalić daty nie widzisz arielka
  19. turbina jest przykręcona do kolektora w AFN
  20. jeśli coś by wyszło z takiego zestawu to ja sie na niego pisze :th:
  21. i jestem mam pytanko tak jak w poście potrzebuje pompiarza takiego który dogodzi mojej maszynie
  22. na was to zawsze można liczyć
  23. 3 :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.