Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
O 18 obiadu się nie je tylko kolację jak sie robi od 9do 17 nawet w sobote to niestety obiad
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Mi zas lezy 19 bo przynajmniej na spokojnie po robocie obiad zjem w sobote:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:bry:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
musisz przejrzec opaski i weze, ale napewno nie pompuje Ci to tak jak powinno.. mozemy to zlogowac na tygodniu jak chcesz... mi zas wczoraj sie uspokoil ten czujnik i dzis tez normalnie pokazywal :mysli:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No wiadomo jak w ropniaku ale Tobie za kazdym paleniem puszcza czarnego konkretnego baka , nawet moja to zauwazyla- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
to ja- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arku czemu nie byles na spocie ?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:) :hi:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 09:43_________________________________________________Panowie u siebie po dluzszej jezdzie mam fest twarde weze z wody czyli jest dosyc wysokie cisnienie ale nie wywala mi plynu ani nie przegrzewa sie itd , poziom plynu ciagle taki sam, czy moze to bys kiepskie odpowietrzenie korka ?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No głownie chodzi mi o Twoje doswiadczenie, bo mi osobiscie nie bardzo wydac 200 czy wiecej na pasty, mam dostep do 3M ale nie wszystkich dlatego nie wiem od czego zaczac ;/ na tym forum sie zarejestrowalem ale jakos nie umiem sie odnaleźć..- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert, po wczorajszym wstepnym myciu wyszlo jeszcze wiecej rys niz sie spodziewalem :thumbdown: wiec chyba bede potrzebowal niedlugo Twojej rady co i jak zorganizowac zeby choc troche to poprawic i jakis efekt uzyskac, z tym ze pewnie sporo nizszym kosztem niz Ty na to jestes w stanie wydac- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kto by tam spał- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Foty klasa :good: Nawet moja ma jakiś połysk haha- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:slina:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Aaa no i bardzo dziekuje Robercie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
G62 - odczyt dla ECU G2 - odczyt dla wskaźnika temp. w liczniku i układu automatycznej klimatyzacji G2/G62 to ten sam czujnik ( zespolony / dwu sekcyjny ) Z tego co napisałeś wnioskuję , że masz padniętą "sekcję" G2 czujnika dwu sekcyjnego G2/G62 ... na początek do sprawdzenia wtyczka ... ale to rzadkość ... najprawdopodobniej ten czujnik masz do wymiany ... tylko proszę Cię kup ORI To i bede wiedzial czy mi to tylko zegary swiruja i klima czy ecu tez. Pierwszy raz dzis podczas powrotu ze spota mi sie cos takiego zdarzylo, nie powiem, bo po pałowaniu nieco, jechalismy sobie sprawnie z wrzosem Jesli wyjdzie ze padł to zmieniam- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiu ja mam etke z tecar forum,. ta Twoja to tez to?[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 21:45_________________________________________________ :rolleyes:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dziekujemy za spot Chopy czy ktos wie czy czujnik temp wody w b5 afn jest ten sam do ecu i do klimatronika? Bo na klimatroniku mi szaleje temp i na liczniku tez ;/ skacze od 60 do 88 niezaleznie od obciazenia no i w ciagu chwili.. ma ktos pomysl?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:facepalm:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To i ja sie zbieram :hi: rano do pracy, potem spot- [B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
zaraz skleroza skasuje sie przy okazji [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 15:00_________________________________________________pomalowalem w koncu dekle, choc jeszcze zostalo mi troche do dokonczenia.. [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 19:40_________________________________________________No i wpadl fis- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiesiek3d, jesli bedziesz jutro to zaopatrz sie w baterie 9v- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no takze jak na moje bez zmiany pompki ni uja nic z tego nie bedzie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
on nie mial wczesniej scyzoryka wiec ja uwazam ze nie ma modulu radiowego i dlatego nie idzie zapisac pilota, bo immo opanowal - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście