Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. O 18 obiadu się nie je tylko kolację jak sie robi od 9do 17 nawet w sobote to niestety obiad
  2. Mi zas lezy 19 bo przynajmniej na spokojnie po robocie obiad zjem w sobote:
  3. musisz przejrzec opaski i weze, ale napewno nie pompuje Ci to tak jak powinno.. mozemy to zlogowac na tygodniu jak chcesz... mi zas wczoraj sie uspokoil ten czujnik i dzis tez normalnie pokazywal :mysli:
  4. No wiadomo jak w ropniaku ale Tobie za kazdym paleniem puszcza czarnego konkretnego baka , nawet moja to zauwazyla
  5. Arku czemu nie byles na spocie ?
  6. :) :hi:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 09:43_________________________________________________Panowie u siebie po dluzszej jezdzie mam fest twarde weze z wody czyli jest dosyc wysokie cisnienie ale nie wywala mi plynu ani nie przegrzewa sie itd , poziom plynu ciagle taki sam, czy moze to bys kiepskie odpowietrzenie korka ?
  7. No głownie chodzi mi o Twoje doswiadczenie, bo mi osobiscie nie bardzo wydac 200 czy wiecej na pasty, mam dostep do 3M ale nie wszystkich dlatego nie wiem od czego zaczac ;/ na tym forum sie zarejestrowalem ale jakos nie umiem sie odnaleźć..
  8. Robert, po wczorajszym wstepnym myciu wyszlo jeszcze wiecej rys niz sie spodziewalem :thumbdown: wiec chyba bede potrzebowal niedlugo Twojej rady co i jak zorganizowac zeby choc troche to poprawic i jakis efekt uzyskac, z tym ze pewnie sporo nizszym kosztem niz Ty na to jestes w stanie wydac
  9. Kto by tam spał
  10. Foty klasa :good: Nawet moja ma jakiś połysk haha
  11. :slina:
  12. Aaa no i bardzo dziekuje Robercie
  13. G62 - odczyt dla ECU G2 - odczyt dla wskaźnika temp. w liczniku i układu automatycznej klimatyzacji G2/G62 to ten sam czujnik ( zespolony / dwu sekcyjny ) Z tego co napisałeś wnioskuję , że masz padniętą "sekcję" G2 czujnika dwu sekcyjnego G2/G62 ... na początek do sprawdzenia wtyczka ... ale to rzadkość ... najprawdopodobniej ten czujnik masz do wymiany ... tylko proszę Cię kup ORI To i bede wiedzial czy mi to tylko zegary swiruja i klima czy ecu tez. Pierwszy raz dzis podczas powrotu ze spota mi sie cos takiego zdarzylo, nie powiem, bo po pałowaniu nieco, jechalismy sobie sprawnie z wrzosem Jesli wyjdzie ze padł to zmieniam
  14. Wiesiu ja mam etke z tecar forum,. ta Twoja to tez to?[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 21:45_________________________________________________ :rolleyes:
  15. Dziekujemy za spot Chopy czy ktos wie czy czujnik temp wody w b5 afn jest ten sam do ecu i do klimatronika? Bo na klimatroniku mi szaleje temp i na liczniku tez ;/ skacze od 60 do 88 niezaleznie od obciazenia no i w ciagu chwili.. ma ktos pomysl?
  16. :facepalm:
  17. To i ja sie zbieram :hi: rano do pracy, potem spot
  18. zaraz skleroza skasuje sie przy okazji [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 15:00_________________________________________________pomalowalem w koncu dekle, choc jeszcze zostalo mi troche do dokonczenia.. [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 19:40_________________________________________________No i wpadl fis
  19. wiesiek3d, jesli bedziesz jutro to zaopatrz sie w baterie 9v
  20. no takze jak na moje bez zmiany pompki ni uja nic z tego nie bedzie
  21. on nie mial wczesniej scyzoryka wiec ja uwazam ze nie ma modulu radiowego i dlatego nie idzie zapisac pilota, bo immo opanowal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.