Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja miałem tylko odblaski czerwone U to miales co robić
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zalezy jak by komu zalezalo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak spatrze gdzies to bede pewnie rezał, można zrobić klubowe rezanie hah
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Mówisz o białych lampkach? W b6 prosta sprawa jak ktoś ma czerwone, bo i miejsce przygotowane ino wyciac. u nas znow jest kicha bo takiego miejsca nie ma i nie wyglada to tak do konca ladnie rezane ale zawsze efekt jest. sam chce zalozyc te lampki ale jakos zniknely te dla mnie (wrzosu ) i narazie odpuscilem temat
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Z drugiej strony co rezać jak ma sie komplet ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A nie na paliwo ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja tez zalozylem Fis
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Czesto spotykam sie z srebrna b5 avant na tablicach SJZ5J52 , kojarzy ktoś ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No masz szczęście a już myślałem [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 18:54_________________________________________________Zbieram się do roboty narka ,może coś w nocy napiszę. ROBERT MOŻE BYŚ TAK ZAPYTAŁ O TĄ MIEJSCÓWKĘ U CIEBIE ? To Robert ma miejscowe? Ja bede w sobote
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
RamkE bo tylko tylna
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zauwazylem, że spoty w sobote rzadko kiedy wypalają bo mało kto może byc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pakiet S-line i dwie rury z tyłu ?? toć
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Czyje jest czarne b7 sedan sr0053c ? Klubowa ramka z tyłu Widziane pod EC Zofiowka w J-biu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Czyje jest czarne b7 sedan sr0053c ? Klubowa ramka z tyłu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Chcę być To bądz, wręcze Ci tego gla
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiesiek3d, bedziesz w sobote na spocie?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:siema:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po jednym i do spania
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tak mowi, ale znajac zycie naXebany jezdzil Mimo to ,urwac bylby problem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturo a Tobie podjebali ta dokladke?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dalem sie namowic na montaz gajgerow z fis :facepalm:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Przy Twoim to chyba nie ma za duzo kombinacji :mysli: odezwij sie na gg - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście