Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. No w Pawłowicach tez sie mijam z gosciem srebrnym avantem b5 SJZ na ramkach, na radiu wołałem to cos tam odpowiedział, kol;ejnym razem patrzyl po ramkach ale cisza, jakos brak entuzjazmu.. :thumbdown: Czy tylko ja lukam na kazde A4 i patrze jakie ma ramki :mysli:
  2. Dawidzie wybacz, poprostu rozbawila mnie sytuacja ze wyciagniesz bezpiezcznik akurat z centralki a reszta niech ten prad ciagnie Co do poboru, 0,08A jest akceptowalne i naturalne. Ale jesli Twoje auto stoi dlugi czas bez ruchu to zawsze ten aku zalatwi, dlatego lepiej wyciagac albo chociaz odlaczac A poproszenie kogos by dbał o jego pelne naladowanie gdy nie jest uzytkowany napewno by tylko dobrze na niego wplynal Nie masz przeciez takiego obowiazku, od tak moja podpowiedz Wybacz, jesli urazilem :notworthy:
  3. Ostatnio mam wrazenie ze ludzie kupuja ramki klubowe i o nim zapominaja :thumbdown:
  4. Wie ktos kto ma srebrnego avanta b5 tablice SPS i ma na imie prawdopodobnie Szymon?
  5. Nie piszcie tego "głośno" bo zaraz zwalą sie tu wielcy obroncy 2.0 którzy nie potrafią przyjac do wiadomosci jaka to porażka.
  6. jesli sie rozladowal calkowicie moze byc juz kicha. Ty nie wyciagaj bezpiecznika jak tak dlugo nie uzywasz tylko wyjmij aku haha i niech Ci go ktos co jakis czas doladuje
  7. pod biedronka w pawlowicach srebrne b5 avant na ramkach klubowych na tylnej bocznej szybie tabliczka Szymon kto to taki?
  8. Coś na spocie podsluchalem ze ktoś potrzebuje cześci do rozrządu. Gosc o nicku tom77 robi swietne ceny, sam bralem od niego pasek rozrzadu z gatesa to puscil mi za 50zł, filtr paliwa za 60zł. dobre ma ceny i szybka obsluga
  9. :facepalm: :facepalm:
  10. http://www.stacjebenzynowe.pl/
  11. za 2 tyg pewnie jak bedziesz sie wybieral odezwij sie, moze kulniemy sie razem skoro z Żor jesteś [br]Dopisany: 30 Maj 2011, 11:11_________________________________________________Panowie, kto zdejmowal dokladke z tylnego zderzaka w B5? idzie to zrobic bez sciagania zderzaka??
  12. W sumie wczesniej nie mialem potrzeby woskowac auta Jedynie polerowanie pastami 3M co dawalo piekny efekt ale 100zł za banke :wallbash: Nic rejestruje sie
  13. Robercie a jak sie ten wosk ma do innych, tanszych np Shell ?
  14. A dzieki, znalazłem juz
  15. Dzieki za spota,wlasnie wrociliśmy
  16. :hi: wstałem
  17. Dziekuje jeszcze raz za zyczenia Do zobaczenia za kilkanaście godzin :decayed:
  18. Dziekuje serdecznie Czlowiek by z czym przyjechal ale d*pa, akurat jak co 2 tyg sa spoty to ja sie napić nie moge bo mam dyzur w robocie i musze byc pod telefonem ;/ [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 20:59_________________________________________________Ale cos sie wymysli
  19. on by tych ramek nawet nie zauważył :decayed: jesli myslisz ze trafiles na tepego ktory nie odrozni a4 od a6 to jestes w bledzie.. wejdź sobie synek w jego wątek o autku a zrozumiesz o co chodzi a na żywo jadąc za nim w nocy nie sposób odróżnić Jej od A6tki - nie jeden znawca połamał by tu sobie nogę Przeca pisałem na wstepie ze w zyciu nie widzialem na oczy furmanki Hammera wiec prosze mi tu nie sugerowac [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 18:31_________________________________________________My tez raczej będziemy jutro
  20. :good:
  21. on by tych ramek nawet nie zauważył :decayed: jesli myslisz ze trafiles na tepego ktory nie odrozni a4 od a6 to jestes w bledzie..
  22. :hi:H4mm3R, mam nadzieje ze nie masz mi tej pomylki za zle
  23. Jezeli material peka w miejscu spawu tzn ze spaw byl nie przegrzany i nigdy nie bedzie dobry. Po dobrym spawie material moze peknac obok spawu ale nigdy na nim.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.