Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No w Pawłowicach tez sie mijam z gosciem srebrnym avantem b5 SJZ na ramkach, na radiu wołałem to cos tam odpowiedział, kol;ejnym razem patrzyl po ramkach ale cisza, jakos brak entuzjazmu.. :thumbdown: Czy tylko ja lukam na kazde A4 i patrze jakie ma ramki :mysli:
-
Stag 4 żre prąd i rozładowuje akumulator
Dawidzie wybacz, poprostu rozbawila mnie sytuacja ze wyciagniesz bezpiezcznik akurat z centralki a reszta niech ten prad ciagnie Co do poboru, 0,08A jest akceptowalne i naturalne. Ale jesli Twoje auto stoi dlugi czas bez ruchu to zawsze ten aku zalatwi, dlatego lepiej wyciagac albo chociaz odlaczac A poproszenie kogos by dbał o jego pelne naladowanie gdy nie jest uzytkowany napewno by tylko dobrze na niego wplynal Nie masz przeciez takiego obowiazku, od tak moja podpowiedz Wybacz, jesli urazilem :notworthy:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ostatnio mam wrazenie ze ludzie kupuja ramki klubowe i o nim zapominaja :thumbdown:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wie ktos kto ma srebrnego avanta b5 tablice SPS i ma na imie prawdopodobnie Szymon?
-
[ALL] 2.0 TDI jest gorszy niż myślisz - ciekawy artykuł
Nie piszcie tego "głośno" bo zaraz zwalą sie tu wielcy obroncy 2.0 którzy nie potrafią przyjac do wiadomosci jaka to porażka.
-
Stag 4 żre prąd i rozładowuje akumulator
jesli sie rozladowal calkowicie moze byc juz kicha. Ty nie wyciagaj bezpiecznika jak tak dlugo nie uzywasz tylko wyjmij aku haha i niech Ci go ktos co jakis czas doladuje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
pod biedronka w pawlowicach srebrne b5 avant na ramkach klubowych na tylnej bocznej szybie tabliczka Szymon kto to taki?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Coś na spocie podsluchalem ze ktoś potrzebuje cześci do rozrządu. Gosc o nicku tom77 robi swietne ceny, sam bralem od niego pasek rozrzadu z gatesa to puscil mi za 50zł, filtr paliwa za 60zł. dobre ma ceny i szybka obsluga
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:facepalm: :facepalm:
-
Liczenie kosztów utrzymania aut online. Kto wie.
http://www.stacjebenzynowe.pl/
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
za 2 tyg pewnie jak bedziesz sie wybieral odezwij sie, moze kulniemy sie razem skoro z Żor jesteś [br]Dopisany: 30 Maj 2011, 11:11_________________________________________________Panowie, kto zdejmowal dokladke z tylnego zderzaka w B5? idzie to zrobic bez sciagania zderzaka??
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
W sumie wczesniej nie mialem potrzeby woskowac auta Jedynie polerowanie pastami 3M co dawalo piekny efekt ale 100zł za banke :wallbash: Nic rejestruje sie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robercie a jak sie ten wosk ma do innych, tanszych np Shell ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A dzieki, znalazłem juz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzieki za spota,wlasnie wrociliśmy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: wstałem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dziekuje jeszcze raz za zyczenia Do zobaczenia za kilkanaście godzin :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dziekuje serdecznie Czlowiek by z czym przyjechal ale d*pa, akurat jak co 2 tyg sa spoty to ja sie napić nie moge bo mam dyzur w robocie i musze byc pod telefonem ;/ [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 20:59_________________________________________________Ale cos sie wymysli
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
on by tych ramek nawet nie zauważył :decayed: jesli myslisz ze trafiles na tepego ktory nie odrozni a4 od a6 to jestes w bledzie.. wejdź sobie synek w jego wątek o autku a zrozumiesz o co chodzi a na żywo jadąc za nim w nocy nie sposób odróżnić Jej od A6tki - nie jeden znawca połamał by tu sobie nogę Przeca pisałem na wstepie ze w zyciu nie widzialem na oczy furmanki Hammera wiec prosze mi tu nie sugerowac [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 18:31_________________________________________________My tez raczej będziemy jutro
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:good:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
on by tych ramek nawet nie zauważył :decayed: jesli myslisz ze trafiles na tepego ktory nie odrozni a4 od a6 to jestes w bledzie..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:H4mm3R, mam nadzieje ze nie masz mi tej pomylki za zle
-
[ALL] Spawanie felg
Jezeli material peka w miejscu spawu tzn ze spaw byl nie przegrzany i nigdy nie bedzie dobry. Po dobrym spawie material moze peknac obok spawu ale nigdy na nim.