Treść opublikowana przez danielom
-
[B5 AFN] Mały problem
Zawsze tak jest ze 2 cyfrowe wartosci pokazuje jako jedna duza i jedna mala..
-
[B5 ANA] moja piękna
No rzeczywiscie sie nie chwalił
-
[ALL B5] Co lepsze? kubełki polift czy zwykłe fotele polift
Mi tez sie kiwa fotel kierowcy, nieraz jak przyspieszam to odchyla sie do tyłu:D trzeba wymienić slizg o nr 435881203A , u gajosa 10 zł
-
[ALL B5] Co lepsze? kubełki polift czy zwykłe fotele polift
Jak jest regulacja ledzwi to w kazdych sie bedzie Ci dobrze jeździc. armistead, ja mam przedlift a mam regulacje ledzwi
-
[ALL B5] Co lepsze? kubełki polift czy zwykłe fotele polift
Najlepiej jak sobie usiadziesz na obu i porownasz, kazdemu sie siedzi inaczej. Ja osobiscie bardziej wole zwykle niz kubly z tego wzgledu, ze ciezej sie troche wsiada do kublow z racji wystajacych bokow.
-
[B5 AFN] Jak zdemontować poszycie drzwi tył?
odkrecasz wkrety wokol tapicerki, pod uchwytem musisz zdjac jedna czesc z niego to taka zaslepka i tam jest jeszcze jeden wkret. Potem jak masz korbke z tylu to musisz ja odbezpieczyc i zdjac. pozostaje szarpnac tapicere do gory i schodzi.
-
[B5 AFN] Uszczelka pod głowicą
Z tego co ja rozumiem to kolega el-mark mowi, ze mial uszczelke która zaslania istniejace otwory w glowicy/bloku i stad jego pytania a Ty widze ciagle uparcie o innych tematach.
-
[B6 AVF] Po wymianie termostatu dalej długo grzeje
Jak masz sprawny termostat to Ci nic nie da zadna dykta czlowieku bo i tak plyn nie pojdzie na duzy obieg i chlodnice.. pomyslcie czasem troche
-
[B5 AEB] Turbina świszczy na zimnie
Zaraz czarne scenariusze pisza wszyscy który nie slyszeli tego i nie maja o tym pojecia, obstawiam ze piszczy Ci napinacz paska wielorowkowego, u mnie to samo sie dzieje w minusowych temperaturach, powyzej zera albo jak silnik sie rozgrzeje jest
-
[ALL B6] Problem z podłączeniem radia concert cd
nie mozesz wpiac od tak sobie 2 glosnikow pod kanal bo zmieni sie opornosc a nie wiem jak w przypadku concerta, ale wiekszosc koncowek nie zniesie zwiekszenia opornosci x2. nie po to robia albo 2 konce albo 4 konce zeby szlo sobie wpinac jak sie podoba.
-
[B5 AFN] Samoczynne zwiększanie prędkości wentylatora dmuchawy
u mnie tez na manualu jak mam to sam zwieksza , dopiero po kilku zmniejszeniach stoi na ustawionym
-
[ALL B6] Osłona daszek przeciwsłoneczny lewy szary
nie ma w etce koloru szary jest: Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B5] Jaką instalację wybrać
Stag 300 + wtryski 6x Magic Jet Reduktor Magic 3 miedź 6mm moim zdaniem najlepszy zestaw , dolozysz teraz to napewno zwroci Ci sie to, nie ma co oszczedzac na sile na instalacji... sprawdz http://lpg-forum.pl , znaja sie chlopaki...
-
[ALL B5] Jaką instalację wybrać
nie jezdze na podtlenku haha;D poprostu przerabialem juz kilka aut ze sterownikami kme i nie uwazam zeby to sie w jaki kolwiek sposob umywalo do staga. tyle ode mnie:D
-
[ALL B5] Jaką instalację wybrać
Masz KME u siebie ?
-
[ALL B5] Jaką instalację wybrać
niby czemu ?? kiepskie mozliwości konfiguracji w porowaniu do staga..
-
[ALL B5] Jaką instalację wybrać
A komputer KME to jeszcze wieksza lipa:D
-
[B5 AFN] Zaczął bardzo dużo palić wina turbiny może termostatu?
dogrzewa do 90'c? ja robie w jedna strone do pracy 10km, jak kupilem byl uwalony termostat i paliła 10l na 100km teraz 7l po wymianie
-
[ALL B5] Roleta pionowa, siatka grodziowa w AVANT 97
dalby ktos jakies zdjecia z 97-98r avanta jak to wyglada?
-
[ALL B5] Jaką instalację wybrać
Pamietaj, sterownik tylko Stag, to jest tak konfigurowalne jak w Audi dzialania VAG-iem.
-
[ALL B5] Miał ktoś takiego świerszcza w kabinie
Zobacz kratke w zderzaku tam gdzie sa/powinny byc halogeny. u mnie jak wpadnie w rezonans dziwnie piszczy:D
-
[B5 1Z] Spadł pasek rozrządu
zmieniał sam a teraz nie wie jak ustawic ponownie.. chyba samo sobie przeczy?
-
[ALL] Wysyłka felg jak pakować jaką firmę wybrać itp porada
ja polecam kurjerzy.pl
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
armistead, Ty miales te listwy tylko naklejane, bez zadnego demontazu starych na nitach etc? coś takiego : http://allegro.pl/audi-a4-b5-kombi-chrom-obwodki-szyb-tuning-i1420508520.html
-
[B5 ACK] Urządzenie w miejscu koła zapasowego - co to?
etka podaje zbiornik wegla aktywnego