Treść opublikowana przez zradek1
-
Zawór EGR rozwalony , zaślepić czy kupić nowy
już go wyczyściłem dobrze ,zaczął dużo lepiej już chodzić , ale i tak się zacina. Spróbuje go na części pierwsze rozkręcić ---------- Post dopisany 03-10-2012 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2012 at 22:31 ---------- po wymianie EGR dalej jest to samo
-
Zawór EGR rozwalony , zaślepić czy kupić nowy
mam dwa błędy na kompie 19958 i 16618 okazało się że zawór EGR się zacina , nie zawsze odbija grzybek Teraz pytanie kupować nowy za prawie 700 zł czy zaślepiać , tylko co z błędami na kompie ?
-
Seryjne amortyzatory, a sportowe sprężyny ?
miałem - 30mm i przednie seryjne amorki wylały się po 10 tys. km ,ale to było w audi a3
-
Amortyzatory stan
polecam amortyzatory BILSTEIN
-
[ALL B6] Podniesienie zawieszenia o 1cm po obniżeniu
tak to jest z używkami ,nigdy nie wiesz ile jeździły w samochodzie
-
Śruby tylnej ramki na tablice rej,nie da się odkręcić
popryskaj wd-40 może puści
-
Co myślicie na temat tych felg ?
ewentualnie Włoskie ale w to wątpię
-
[B6 AVJ] Moja Oliwka
felgi robią robotę , choć według mnie trochę za duży rant.
-
[B7 BKE] 1.9tdi s-line czarna strzałeczka ;d
doszły nowe felgi , 19 cali to totalne minimum;p
-
RNS-E a dedykowane radio. Jest co porównywać ?
mam nadzieje że ktoś zda relacje
-
RNS-E a dedykowane radio. Jest co porównywać ?
Witam miał ktoś do czynienia z takim radyjkiem ? http://allegro.pl/dedykowane-audi-a4-seat-exeo-od-artax-t2s-promocja-i2196570347.html
-
[B7 BKE] 1.9tdi s-line czarna strzałeczka ;d
faktycznie pierwsze są oklepane. Druga opcja też bardziej mi się podoba. Tylko kolor srebrny czy grafitowy ?
-
[B7 BKE] 1.9tdi s-line czarna strzałeczka ;d
Zastanawiam się teraz jakie felgi kupić na wiosnę 18 czy 19 hmm... no i zawiecha s-line wystarczy żeby to jakoś wyglądało ? co o tym sądzicie? http://moto.allegro.pl/model-s-line-rs-polerowane-vw-skoda-seat-audi-i2168048646.html http://moto.allegro.pl/vw-audi-mercedes-18-roz-5-x-112-et35-i2165948346.html
-
[B7 BKE] 1.9tdi s-line czarna strzałeczka ;d
Navi nie mam, to jeszcze poprzedniego właściciela. Mam zamiar w przyszłym tygodniu zabrać się za montaż świateł led na tył ,dzisiaj rozkleiłem lampy od a6 i wyjąłem ledy. tylko teraz jak się za to zabrać żeby nic nie spierdo... z przełożeniem lamp myślę że nie będę miał problemu , tylko z elektroniką jak to podłączyć żeby wszystko było
-
[B7 BKE] 1.9tdi s-line czarna strzałeczka ;d
co do dekodera to macie racje w innym wyskakuje mi 8Q1: headlight-range adjustment co do modów to dzisiaj dostałem nowe żarówki na postojowe i mijania. Mam nadzieje że ładnie będą świecić :gwizdanie: Jestem w trakcie kompletowania lamp od a6 avant , brakuje mi jeszcze jedna.
-
[B7 BKE] 1.9tdi s-line czarna strzałeczka ;d
dobrze piszesz dzisiaj rozkodowałem sobie całe wyposażenie: E4J- Pakiet s-line 7A0- BEZ CD ZMIENIARKI 4UE - airbag kierowcy i pasażera z przodu 6XD zewnetrzne lusterka: sterowane elektrzynie, podgrzewane 5SL zewnetrzne lewe lusterko wsteczne: nie sferyczne 6TS = Lusterko zewn.(asferyczne) z dużym 1KD = tarczowe hamulce tylne J1D = akumulator 72Ah 1LB = tarcze hamulcowe z przodu 1BE = zawieszenie sportowe 3FA = brak szyberdachu 5MU = Wkładki alumin.('szczotkowane') tablicy rozdzielczej 7X0 = brak 'parktronica' 4R5 = okna elektryczne z przodu, z tyłu korby F0A = standardowe wyposazenie (nie jest to pojazd specjalnego przeznaczenia) 8GU = alternator 140A 0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu 0YJ = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 9 0JG = 7 kategoria wagowa przedniej osi, zakres wagowy 7 TD0 = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 1,9 l litera kodowa 3NZ = tylna kanapa nie dzielona, oparcie dzielone 8BB = Reflektor bialy ruch prawostr. U2A = wskazniki z predkosciomierzem w km/h, zegarek sterowany falami radiowymi, obrotomierz (?) i licznik chwilowy przejechanych kilometrow X0A = program sprzedaży w Niemczech 1N1 = wspomaganie kiery 1ML = Kierownica sportowa 8Q1 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl. 9Q2 = FIS 8Z5 = typ 1 systemu chlodzenia silnika M3L = 4-cylindrowy T.diesel 1.9 L/85 kW TDI z pompowtryskiwaczami, silnik baza-T4N/TD0 7Q0 =Bez systemu nawigacyjnego C1X: aluminiowe felgi 7 1/2J x 17 5-arm spider style, offset 45 7K0 = brak kontrolki cisnienia w oponach 4X3= Z bocznym airbagiem (kurtyną powietrzną) (Przód) 2K1 = wzmacniane zderzaki 3L3 = fotele przednie z regulacją wysokości VW1 = Szkło atermiczne do szyby drzwi, szyb bocznych 3Y0 = brak rolety przeciwslonecznej 4K4 = centralny zamek sterowany radiowo zdalnie obslugiwany z wewnatrz i oddzielne otwieranie bagaznika 5D1= Zamek centralny zdalnie sterowany 433,92MhZ 1SA = Bez osłony dolnej zesp. napedowego 0GG =Norma emisji (zgodny) EU 4 Q1D = przednie fotele sportowe 4GF =Szyba czołowa (klejona) zielona
-
[B7 BKE] 1.9tdi s-line czarna strzałeczka ;d
po a3 8L przyszedł czas na a4 B7 1.9TDI 115ps w sumie całkiem przypadkowo stałem się jego właścicielem do końca roku chcę zrobić te mody , pewnie będzie jeszcze parę mniejszych - felgi 18-19 cali prawdopodobnie będą czarne. - czip tuning celuje w 150 koni - przeróbka lamp tylnich na diodowe ( diody od a6 c6 avant) - układ wydechowy od 2.0T lub S4 chodzi o dwa kominy) + blenda zderzaka nowe felgi 19 cali AKUMULATOR CENTRA FUTURA CA 770 Ah/760 DYWANIKI GUMOWE petex został wymieniony filtr oleju MANN + olej MOBIL SUPER 3000 XE 5W30 4 świece żarowe NGK zaworek zwrotny na filtrze paliwa. lampki led (+ moduły) podświetlenia tablicy. dokładka przednia pod zderzak od cupry pełen pakiet oświetlelna led w środku lampy diodowe tylne felgi na lato nowe 19 osłona na podszybie zasłaniająca akumulator z pokrywka. postojówki ledowe zmieniarka kart SD z usb w schowku tłumik z dwiema końcówkami od 2.5TDI rozrząd z pompą wody wymieniony 28 listopada 2014 plus olej, płyn chłdniczy i wszystkie filtry. przy przebiegu 220 tys. km. wymienione odboje tylnych amortyzatorów plus osłony. wymieniona osłona pod silnikiem , stara już popękana była. wymienony panel radia z wyświetlaczem na nowy pokrętło przeskakiwało i plamka na wyświetlaczu była. wymieniony termostat wymieniona kostka stacyjki , niepotrzebnie wymieniony bendix rozrusznika image post
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
skąd najlepiej pociągnąć zasilanie do CB radyjka w B7 ?
-
[B7 BKE] Słabo pali na mrozie.
jutro sprawdzę świece, jak będą ok to wymienię zaworek zwrotny.
-
[B7 BKE] Słabo pali na mrozie.
Mam problem auto przy normalnej temperaturze pali na dotyk. Akumulator kupiłem w tym tygodniu CENTRA FUTURA CA 770 Ah/760 Samochód na ciepłym silniku pali na dotyk. rano gdy wstaję do pracy i jest -15 silnik zapali po 5-6 s kręcenia za pierwszym razem. Zdarza się że nie zapali za pierwszym razem , to wtedy za drugim zapala na dotyk. Podejrzewam że to świece żarowe i chcę kupić odrazu 4. Może ktoś mi napisać jakie siedzą w moim silniku, bądź podać link do allegro.
-
nie działa światło postojowe przód i tylne na klapie jedna żarówka
Żarówki nie świecą po przekątnej , sprawdzałem bezpieczniki po stronie kierowcy i są ok. Żarówki też sprawdzałem , są dobre.
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
laguna możesz wrzucić foto jak to świeci.
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Temperatura barwowa 4000 stopni Kelvina daje światło zbliżone do dziennego. Jaskrawo białe światło
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
jak nie ledy to może coś takiego ?? http://moto.allegro.pl/zarowki-philips-h6w-blue-vision-postojowki-sklep-i2059593879.html co o tym myślicie??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich Serdecznie Mam zamiar przesiąść się z A3 8L na A4 B6