Treść opublikowana przez zradek1
-
Nie odpala , czy to rozrusznik ?
dokładnie tak samo robi jak na filmiku ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ---------- gdzie się znajduje rozrusznik w B7 1.9TDI?
-
Nie odpala , czy to rozrusznik ?
też obstawiam rozrusznik , da się samemu to sprawdzić , jak się dostać do rozrusznika ?
-
Nie odpala , czy to rozrusznik ?
Mam problem. Chcę odpalić samochód a słychać tylko bzzzzz żadnej reakcji silnika. Próbuję jeszcze raz odpalić i odpala na dotyk. Nieraz dopiero za 3-4 razem załapie. Czasem wszystko jest ok przez miesiąc. Nie ma reguły kiedy to się dzieje. W sumie zauważyłem że jak jest zimniej to częściej to się zdarza. Wie ktoś o co chodzi?
-
Kontrolka świateł w przełączniku
też to muszę zrobić
-
Świece i kable wysokiego napięcia
wiadomo jak 4 świece to 4 kable
-
Rozrusznik raz ma napięcie raz nie.
mam podobny problem. Chcę odpalić samochód a słychać tylko bzzzzz żadnej reakcji silnika. Próbuję jeszcze raz odpalić i odpala na dotyk. Nieraz dopiero za 3-4 razem załapie. Czasem wszystko jest ok przez miesiąc. Nie ma reguły kiedy to się dzieje. W sumie zauważyłem że jak jest zimniej to częściej to się zdarza. Wie ktoś o co chodzi?
-
Problem z prędkościomierzem
VAG i zrób test licznika
-
Radio a4 b7
zgadzam się seria to seria
-
Jakie głośniki polecacie ?
poszukaj głośników firmy Helix np. to HELIX B 6X - WYMARZONA MUZYKA (2716698725) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Problem z odkręceniem kół
klucz , rura , młot i jazda, zawsze pójdzie
-
rodzaj dekla do felgi
nie podejdzie raczej.
-
Co To Za Felga
MAXTUNING Sklep Tuning, felgi AEZ DEZENT DOTZ ENZO MiM OZ Speedline Corse Tecnomagnesio, wydechy sportowe KM Malon, magnetyzery, lampy in.pro, filtry powietrza JR, spryny obniajce, wiece brisk podobne albo to samo
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
koła już zmienione tydzień temu
-
listwa chrom tylna klapa Avant
Ciekawe jak z tym kleję , druga sprawa to mogą po czasie zrobić się matowe. Fajnie gdyby ktoś kto to ma, dał opinie.
-
Nieudane włamanie
też się zastanawiam nad Minicasco dobra opcja
-
[ALL B5] Wyje wspomaganie co robić?
używkę nieraz na allegro dostaniesz za grosze w dobrym stanie , do poprzedniego audi kupowałem za 50 zł .
-
Buczenie przy wyprostowywaniu kół
najlepiej jak byś jakiś filmik nagrał jak to buczy.
-
Wymiana świec żarowych w 1.9
na lekko ciepłym najlepiej , po przejechaniu około 3 km
-
Jakie żarówki w światłach przeciwmgielnych (halogenach) - bixenon look
skoro je tak polecacie , to też je zamówię
-
Auto trzęsie się na jałowym
kolega ma w b8 20.tdi i nic nie drga .
-
Prosiłbym o analizę logów 1.9 116KM
Też myślę o zawirusowaniu. Zastanawiam się ile można wycisnąć kucy ze zdrowego silnika.
-
Manetka wycieraczek.
Jak masz czas , to warto wybrać się na jakiś spot, tam pewnie ktoś się znajdzie. Może czyszczenie manetki wystarczy
-
service po uplywie 365 dni
olej wymienia się raz w roku, lub co 15000 km. Co prędzej minie
-
myślał ktos kiedys czy mozna zrobić w a4 b5 czy zapalaniu test licznika jak w a5
Juz paru tak pisało, nawet robili... No i nikt nigdy nie pochwalił się skończonym projektem.
-
15 czy 16 ?
w sezonie jeżdżę na 35/235/19 teraz na zimę założyłem 65/195/15 Różnica w komforcie mała jest , w prowadzeniu na zakrętach ogromna. O wyglądzie nie wspomnę ale zimą to ma jeździć a nie wyglądać.