Treść opublikowana przez MemberA4
-
Wyciekający olej z poduchy
Tam jest olej numer z ETKI 8E0505145AR - poduszka gumowo-olejowa
-
Dwumas i Sprzęgło 1.9 TDi z b6 AWX do BKE
Chyba że.... Możesz miec w wale korbowym nowy typ łożyska igiełkowego które nie jest przelotowe tylko ma taką miseczkę z tyłu ale to wszystko przed montażem musisz pomierzyć suwmiarką albo wzrokowo porownac dodajac te 5.5(5.7)mm czyli grubosc dystansu Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Jak masz mikrofon na srodku to zapewne masz pod nim otwór w szkielecie lampki również potrzebny dla airbag off wiec zostaje ci dolozenie leda w miejsce gdzie był mikrofon, podpiecie go do pinów, przełożenie maskownicy i przełożenie mikrofonu na bok. Chyba ze coś pominąłem.... Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Dwumas i Sprzęgło 1.9 TDi z b6 AWX do BKE
Nie bedzie. Ja jezdzilem na skrzyni 6b od avfa bez dystansu jak mialem jeszcze sprzeglo 228 i wszystko działało [emoji4] Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Tez taka kupowalem [emoji4] Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Na srodku musi byc kontrolka chyba ze mikrofon przelozysz obok tak jak pokazalem na przykladzie kontrolki led na drugim zdjeciu ale nie ma wtedy zatrzasku Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Dwumas i Sprzęgło 1.9 TDi z b6 AWX do BKE
Jak masz możliwość porownaj te dwa kola na stole ale wedlug mnie to od bke jest wyzsze od awx o ok 5.5mm i dla tego jest dystans. Jak wieniec zebaty jest na tej samej wysokosci co w kole od awx to powinno wedlug mnie hulac wszystko bez dystansu. Jak będziesz montowal to pamietaj o krotszych tulejkach centrujacuch skrzynie z silnikiem, keotszych srubach laczacych silnik i skrzynie i krotkich srubach do kola awx Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Dwumas i Sprzęgło 1.9 TDi z b6 AWX do BKE
Linki nie hulają Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Kup używkę (całą lampkę) z Allegro nawet od A3 8P (jest taka sama) bez ambiente bo w twojej bez kontrolki bedziesz musial wycinać otwór w szkielecie lampki pod tą kontrolkę a lampa z kontrolka juz wszystko ma tylko wystarczy wszystko wypiąć i przełożyć ze swojej lampki. Wyjdzie taniej niż sama przesłona z ASO Tak jak pisałem wcześniej ja z dwóch zrobiłem jedną[emoji3] Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Lampy tył Avant. Opinia o marce "TYC".
Sprawdź na zapas czy masz drożny kanalik wentylacyjny Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Dwumas i Sprzęgło 1.9 TDi z b6 AWX do BKE
BKE i AWX ma to samo sprzęgło np takie . LUK 600 0040 00. Może masz wsadzone sprzeglo 240 które wyglada inaczej i dla tego masz też dystans. Zmierz to sprzęgło co jest u Ciebie bo jesli masz 240 to musisz zrobić kilka zmian dla sprzegla 228 Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
To jest to zdj. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Na 43 stronie jest zdjecie wrzucone przeze mnie gdzie sa zaznaczone piny(blaszki) od kontrolki. Jeden mniejszy drugi cienszy w to sie wpina kontrolkę. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6438885028 Zerknij w ta aukcje widac w niej przyklad jakie zludzenie robia zdjecia. Na pierwszym rura praktycznie od quattro a na pozostalych zdjeciach widac ze jednak od FWD Rura jest od tdi ale od zagiecia niczym sie nie rozni od 1.8t. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6505437588 Tu jest chyba od Q ale to by musiał podesłać jeszcze lepsze foto żeby być pewnym. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Najszybciej znajdziesz w ogłoszeniach gdzie quattro na części mają. Ja tak znalazłem. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Na tej pierwszej po zblizeniu widac zagiecie na końcu a ta druga widac ze jej koniec jest w powietrzu czyli tez jest zagieta. Wiem co pisze bo sam do siebie szukalem takiej ruru tylko ze od 1.9tdi Q Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
To nie sa rury od quattro. Robią takie złudzenie bo tak kijowo są zdjecia zrobione. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Porównaj sobie numery co podalem Sa to numery przypisane dla skrzyń 5 bieg Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Tak to jest od oski W Quattro od plecionki do konca rura jest praktycznie prosta. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
jeśli masz gietarkę do rur to nie bedzie problemów raczej
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
według mnie za duża różnica wysokości bedą duże naprężenia na plecionce
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
wiadomo w ośce wydech idzie wyżej bo w quattro ta przestrzeń wypełnia wał napedowy
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
wydech w ośce jest prowadzony wyzej nad poziomem podłogi mozna powiedzieć a w Q jest równo z podłoga
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
8E0253301DP rura do ośki 8E0253301DQ rura do quattro jest różnica w 1.9TDI też tak jest i to przerabiałem