Treść opublikowana przez marcin120383
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
Witam to dokładnie jaka taśma szerokość i grubość pozdrawiam
-
Brak oświetlenia przy otwartych drzwiach
a co z oświetleniem
-
Brak oświetlenia przy otwartych drzwiach
Nie Wysłane z mojego P6-U06 przy użyciu Tapatalka
-
Brak oświetlenia przy otwartych drzwiach
Na VAGU nie ma błędów mogło się coś odłączyc w drzwiach kierowcy np. bo kable w drzwiach też ok nic nie zauważyłem Dodam tylko że osuścić szyby z panelu kierowcy nie mogę a podniść juz tak i jak pstrykam z panelu kierowcy to slychać że prąd dochodzi w których drzwiach jest problem i z czym gdzie szukać
-
Brak oświetlenia przy otwartych drzwiach
Witam mój problem polega na tym że nie ma tylko oświetlenia w drzwiach pasażera i jak drzwi otwieram to nie ma też informacji na wyświetlaczu Fis i na panelu od kierowcy nie mogę opuści szyby od pasażera czy to może być powiązane że brak oświetlenia od strony pasażera i brak opuszczenia szyby panelem od kierowcy pozdro
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Jeszcze zależy od szerokości felgi, ale pewnie max 7cali, więc będą schowane. No właśnie jest schowane ale już na ten sezon za późno szukać felg zostaje tak jak jest Bo lato mam właśnie na 17 et 35 i jest spoko
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Witam na zimę 16 cali z et 45 będzie dobrze czy mocno schowane koło
-
Logi do wglądu proszę o pomoc
Jest ok
-
Logi do wglądu proszę o pomoc
Na jutro jestem umówiony na demontaż turbiny a na stół trafi do turbo-point koszalin Panowie proszę o ocenę logów po czyszczeniu geometrii http://vaglog.pl/log-011_99J2MN.html http://vaglog.pl/log-011_9GdFC.html http://vaglog.pl/log-011_K58jYK.html Z góry dzięki
-
Logi do wglądu proszę o pomoc
To co dac spokoj z gruszka i podcisnieniem i szukac odrazu speca od turdo
-
Logi do wglądu proszę o pomoc
jestem w stanie sprawdzic sam gruszke a samo turbo jest ok czy do czyszczenia pomoglo by to cos
-
Logi do wglądu proszę o pomoc
ok jutro wrzucę a z tych coś widać http://vaglog.pl/log_282071.html http://vaglog.pl/log_282069.html http://vaglog.pl/log_282068.html nowe logi jak cos zle to prosze o podpowiedz Witam prosze o pomoc
-
Logi do wglądu proszę o pomoc
Witam przez ostanie parę dni dwa razy turbina przeładowała weszła w tryb serwisowy logi statyczne jak jest potrzeba to jutro wrzucę dynamiczne 1.9 AVF http://vaglog.pl/log_281972.html z góry dzięki za pomoc błąd to 01206
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
no tak ale 09 i co dalej
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Witam jaka powinna być wartość mce 09 żeby z zapłonu startowały xsenony bo rozumiem w b6 nie ma możliwości kodowania na światłach drogowych zrobić dzienne 20%
-
Drżenie drążka zmiany biegów - poducha skrzyni
Witam posiada ktoś może fotostory wymiany tej tulei plastikowej która odpowiada za te drgania lewarka
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
zacny ten twój szarak- Poduszka skrzyni biegów i drgania lewarka A4 B6 1.9 TDI
kolego a powiedz dużo pracy z wymianą tych gratów czy szukać warsztatu bo wymieniłem poduszkę pod skrzynią i lewarek dalej drży to nie wiem czy odpowiada za to przegub przy skrzyni czy te jabłko na górze przy lewarku pozdro poszło PW- Poduszka skrzyni biegów i drgania lewarka A4 B6 1.9 TDI
kolego z tymi numerami kupie to w ASO- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Gratki takiego auta- Jakie żarówki w światłach przeciwmgielnych (halogenach) - bixenon look
podejdzie p&p do b6 bez rezania GPT PLASMA WHITE HID XEN H11 H9 HB4XS 7500K (2551691473) - motoAllegro- MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Mam włącznik auto z 2003 rok i na dzień dzisiejszy mam mijania ze stacyjki xsenon a chciał bym mieć postojowe ze stacyjki albo halogeny powiedz jakie piny zamienić na postojowe a jakie na halogeny z góry dzięki pozdrawiam Odpowiedz Zgłoś- Światła mijania ze stacyjki
Fajnie wszystko opisane ale pomoże mi ktoś co z czym zamienić jakie piny bo bym chciał żeby ze stacyjki halogeny się zapalały pomoże ktoś- [ALL] Spoty w Koszalinie?
Jestem również chętny na jakiś spocik w Koszalinie. +1 - [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line