Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin120383

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin120383

  1. I ja jestem
  2. marcin120383 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    :hi:Jak w temacie chodzi o to czy ktoś z forum ma założone nie oryginalne spryskiwacze lamp może jakieś foto poglądowe i czy warto zakładać coś takiego bo w przed liftem były spryskiwacze na wierzchu zderzaka czy jak bo kupienie oryginału graniczy z cudem z góry dzięki za podpowiedz co założyć
  3. :polew:
  4. podejmie sie. jak chcesz moj kolega tez Ci wymieni rozrząd, łącznie z ustawieniem kąta wtrysku na kompie, co nie wszyscy mechanicy robią. chcesz robic tylko pasek rozrzadu ,czy wszystkie paski? ---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----- ---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ---------- :hi:to jakbyś mógł spytać jaki koszt u niego takiej wymiany raczej sam rozrząd daj znać
  5. :hi:Panowie czy pan Włodek w Konikowie podejmie się zrobienie rozrządu
  6. Witam potrzeba tarcze i klocki przód i tył plus łożyska do tylnych tarcz poproszę o cenę na pw z wysyłkom
  7. wszystko jasne
  8. To 3mm bedzie ok
  9. ---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ---------- a co myślicie o tych przewodach Przewód podciśnienia 4mm - silikonowy, samco style (3983439272) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ????? ---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ---------- 1 metr starczy tego przewodu na wymianę wszystkiego pod maską
  10. :thumbup1: najs
  11. Witam chciał bym pokazać mojego AVANTA Rok 1998 Silnik AFN Skrzynia -automat 4 biegowy Wyposażenie: -klima -szyber -4 szyby el. -grzane stołki -były halo w lampach przód -hak wpinany -domykanie szyb z pilota a reszta jak se przypomnę kilka fotek w dzień zakupu Co do modów : -lampy przód polift + Hid 4300 -lampy tył polift +ledy -grill polift -kratki polift podświetlane -kiera skórka -ramki na zegary -oświetlenie kabiny i tablica LED -bleda na klapę tylną firmy krzak -szyby tył przyciemnione -zawias -40 mm HP -koło 16 A6 (małe) -białe kierunki na błotnik -kat brak +zaślepiony ERG wszystko zrobione i jak coś się przypomni to dopiszę jakieś tam malowanie wyszło to tak : no i stan obecny krytyka mile widziana a co do planów większe koło na pewno a reszta to czekam na sugestie może środek zobaczy się
  12. 22zł pln Słowiańska rewelacja jeżdze firmowymi i swoim polecam
  13. No to czas zaślepić hama :grin::grin::grin:
  14. Ok dzięki
  15. PHILIPS H4 COLOR VISION 2SZT NIEBIESKIE NOWOŚĆ! (3860751652) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ? nie chodzi mi o wygląd tylko o siłe światła
  16. :hi:Motul 10w40 plus filtr jaka cena i proszę dane do przelewu
  17. po zamontowaniu kosci sprawdz vag'iem kodowanie .. jak jest 0001 to automat , jak nie to musisz przekodowac oczywiscie ma to sens jezeli program na kosciach jest zmodyfikowany pod kodowanie automatu Czyli ma to znaczenie bo myślałem że chodzi tylko o wtryski i turbo to nie wiem czy ma sens zakładania tych kości ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ---------- Trochę słabo się ta tym znam ---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- Kolego bywasz w Koszalinie może byś pomógł mi ogarnąć te kości ---------- Post dopisany 30-01-2014 at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2014 at 20:34 ---------- Nikt tego nie robił kości z manu. na automat
  18. Kolego a możesz mi przybliżyć jak to zrobić dokładnie bo teraz ECU jest na automat zakodowane chodzi o to że tylko kości pod mienie i po takim zabiegu trza kodować
  19. :hi:Jak wyżej w temacie chodzi o to czy po podmianie kości na 135KM trza kodować skrzynie biegów czy to ma ze sobą coś wspólnego z góry dzięki za pomoc
  20. dobrze to wygląda dobrze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.