Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin120383

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin120383

  1. jak w temacie chodzi o to czy w konsole polift wsadzę swoje graty z mojej przedlif Dodam że tamta konsola jest pusta bez koszy :nakoszy
  2. Takich ludzi trzeba tutaj dzięki:hi:
  3. Dzięki za info
  4. to to muszę sprawdzić ale nie wiem czy będę umiał ale spróbuje
  5. klima raczej nie bo jak jest wyłączona to też są pojedyncze stuki metaliczne tak jak pisałem w pierwszym poście dla mnie też wygląda to na alternator :facepalm: ---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ---------- jak zimny silnik bo jak się rozgrzeje to już jest cisza nawet jak jest klima włączona
  6. Jak zimny silnik to sa pojedyncze dzwieki metaliczne A jak wlacze klime to halas narasta '
  7. :hi:jak w temacie po włączeniu klimy jest hałas jak dla mnie to napinacz i moje pytanie jest takie czy do wymiany cały napinacz czy wymienia się jakieś tylko część tego napinacza np.rolkę z góry dzięki za podpowiedz no chyba że może być coś innego niż napinacz dodam tylko że dźwięk jest metaliczny pozdrawiam ---------- Post dopisany 02-02-2013 at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2013 at 20:14 ---------- a może to nie napinacz tylko jakiś syf wpadł w alternator czy to możliwe bo dopiero jak on dostane obciążenia to jest hałas metaliczny ---------- Post dopisany 04-02-2013 at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2013 at 17:28 ---------- Panowie pomoże ktoś
  8. No ja też miałem u siebie wymieniać na skórę ale nie mogę zdjąć starej :facepalm:
  9. może pomoże http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b5-wymiana-drazka-zmiany-biegow-automacie-78576/:wink:
  10. Zawsze można kupić nowe zaślepki ale jak spróbujesz HID to dopiero zrezygnujesz jak założysz ori xsenon
  11. przejrzałem cały dział 20 stron nic nie znalazłem
  12. jakieś foto story może z zabiegu wymiany płynu
  13. to czwartek 17:30 forum dól tylko z mojej strony to nie jest 100% taka robota popaprana ale na dzień dzisiejszy też jestem :banan:
  14. może 17:30 to ja bym się zjawił na pól godzinki
  15. :hi:ja osobiście pale tylko to już 3 miechy :banan:
  16. :hi:fajny kolorek taki jak mojej padliny
  17. jak chcesz to ja mam osram cool blue na handel w suchy dzień świeci super i wygląda w soczewce jak xsenon ale deszcz to już gorzej używane trzy miechy
  18. jak już uporasz się z przegubem to daj cynę, bo u mnie chyba też coś zaczyna popukiwać co do przegubu to polecam Lebro kolega dzik najlepsza cenna (chyba 170 zł już nie pamiętam ) a wymiana 50 zł i pogaduchy z mechanikiem jakieś 20 minut żadnego rozpinania wahacza
  19. Jednym słowem lepiej rok nie mógł się zacząć Powodzenia :wink:
  20. Nic się nie dzieje z szarakiem :eusathink:
  21. Ale fura pierwsza klasa :slina:
  22. :hi:widzę że się spot szykuje szkoda że dziś ja nie dam rady mama ma urodziny ale jak by były jakieś foty to po proszę :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.