Treść opublikowana przez marcin120383
-
Konsola środkowa
jak w temacie chodzi o to czy w konsole polift wsadzę swoje graty z mojej przedlif Dodam że tamta konsola jest pusta bez koszy :nakoszy
-
Hałas klimatyzacji
Takich ludzi trzeba tutaj dzięki:hi:
-
Hałas klimatyzacji
Dzięki za info
-
Hałas klimatyzacji
Afn 110
-
Hałas klimatyzacji
to to muszę sprawdzić ale nie wiem czy będę umiał ale spróbuje
-
Hałas klimatyzacji
klima raczej nie bo jak jest wyłączona to też są pojedyncze stuki metaliczne tak jak pisałem w pierwszym poście dla mnie też wygląda to na alternator :facepalm: ---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ---------- jak zimny silnik bo jak się rozgrzeje to już jest cisza nawet jak jest klima włączona
-
Hałas klimatyzacji
Jak zimny silnik to sa pojedyncze dzwieki metaliczne A jak wlacze klime to halas narasta '
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Właśnie to już jest
-
Hałas klimatyzacji
:hi:jak w temacie po włączeniu klimy jest hałas jak dla mnie to napinacz i moje pytanie jest takie czy do wymiany cały napinacz czy wymienia się jakieś tylko część tego napinacza np.rolkę z góry dzięki za podpowiedz no chyba że może być coś innego niż napinacz dodam tylko że dźwięk jest metaliczny pozdrawiam ---------- Post dopisany 02-02-2013 at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2013 at 20:14 ---------- a może to nie napinacz tylko jakiś syf wpadł w alternator czy to możliwe bo dopiero jak on dostane obciążenia to jest hałas metaliczny ---------- Post dopisany 04-02-2013 at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2013 at 17:28 ---------- Panowie pomoże ktoś
-
Wymiana gałki automat/multitronic
No ja też miałem u siebie wymieniać na skórę ale nie mogę zdjąć starej :facepalm:
-
Wymiana gałki automat/multitronic
może pomoże http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b5-wymiana-drazka-zmiany-biegow-automacie-78576/:wink:
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
Zawsze można kupić nowe zaślepki ale jak spróbujesz HID to dopiero zrezygnujesz jak założysz ori xsenon
-
[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS
- Wymiana płynu wspomagania????
przejrzałem cały dział 20 stron nic nie znalazłem- Wymiana płynu wspomagania????
jakieś foto story może z zabiegu wymiany płynu- [ALL] Spoty w Koszalinie?
to czwartek 17:30 forum dól tylko z mojej strony to nie jest 100% taka robota popaprana ale na dzień dzisiejszy też jestem :banan:- [ALL] Spoty w Koszalinie?
może 17:30 to ja bym się zjawił na pól godzinki- Użytkowanie e-papierosa
:hi:ja osobiście pale tylko to już 3 miechy :banan:- [B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
:hi:fajny kolorek taki jak mojej padliny- Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
jak chcesz to ja mam osram cool blue na handel w suchy dzień świeci super i wygląda w soczewce jak xsenon ale deszcz to już gorzej używane trzy miechy- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
jak już uporasz się z przegubem to daj cynę, bo u mnie chyba też coś zaczyna popukiwać co do przegubu to polecam Lebro kolega dzik najlepsza cenna (chyba 170 zł już nie pamiętam ) a wymiana 50 zł i pogaduchy z mechanikiem jakieś 20 minut żadnego rozpinania wahacza- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jednym słowem lepiej rok nie mógł się zacząć Powodzenia :wink:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nic się nie dzieje z szarakiem :eusathink:- [ALL B5] Audi S4
Ale fura pierwsza klasa :slina:- [ALL] Spoty w Koszalinie?
:hi:widzę że się spot szykuje szkoda że dziś ja nie dam rady mama ma urodziny ale jak by były jakieś foty to po proszę :kox: - Wymiana płynu wspomagania????