Treść opublikowana przez marcin120383
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kamil a z kąt brałeś tą folię aluminiową [emoji848] Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Zakupy zrobione GYEON Q2M WetCoat Zobaczymy efekt oprócz słońca muszę jeszcze na coś zwrucic uwagę
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Możesz, możesz tez sie przejechac ,wiekszosc wody powinna zniknać.... To ja wolę wytrzeć do słucha
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ale po aplikacji i spłukaniu mogę auto wytrzec do słucha
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Witam ktoś używa GYEON Q2M WetCoat Jak tak to po jakim czasie spłukać i czy wytrzeć czy nie
-
[ALL TDI] Oil catch tank - zakładać czy nie ???
Mam już kupiony od Opla W przyszłym tygodniu spróbuje zamontować
-
[ALL TDI] Oil catch tank - zakładać czy nie ???
Ale zamarznie w butecle czy w przewodzie
-
[ALL TDI] Oil catch tank - zakładać czy nie ???
Zrobiłem z tą butelką z 5 tyś Nic nie czuć jak na razie oleju do tej pory zebrało się może z 20 -30 ml A co do zimy to dlaczego zamarzać auto stoi w ciepłym garażu a opary olejowe też są przecież ciepłe
-
[ALL TDI] Oil catch tank - zakładać czy nie ???
Szybkie pytanko Mam zaślepiony wąż od filtra powietrza a oddme mam włożoną w butelkę po założeniu pokrywy nic nie widać I teraz pytanie czy mogę tak jeździć bez obaw może tak być na dłuższą metę Pozdro
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Zostawić na słońcu myślałem że spłukać i wytrzeć
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Masz Kamil linka do tego środka ? Kupię na początek 0.5 Zobaczę co to jest Ty aplikujesz tak jak oni piszą Norbert
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Auto kosa ale wyrzuć tą BRA i spal
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi zdejmij to przecież masz folię Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
To jest ten produkt ? http://detailingshop.pl/mobile/GYEON_WetCoat_500ml# Norbas to jest ten środek co w linku napisałem ?
-
[B6 AVF] by Edyta
Ładna koza
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin poleciało PW
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Co taki czysty po takiej trasie pozdro
-
Hałas przy wysokich temperaturach
Dzięki jutro za dnia zerknę ile tych pasków jest bo sam nie wiem a te piski mnie do szału doprowadzają przecież to nie polonez żeby pod robotą wstyd było auto odpalic
-
Hałas przy wysokich temperaturach
Witam jak w temacie po nocy po odpaleniu auta jest cisza ale po pracy już nie jak auto stoi w słońcu i na dworze jest ciepło powyżej 20 stopni to pierwsze odpalenie i klima chodzi na dyfer to jest pisk tak gdzieś około minuty może dłużej później cisza jak byłby to pasek lub alternator to myślę że hałasowało by cały czas chyba że się mylę dlatego myślę że to od klimy coś ale co może ktoś tak miał Pozdro Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja mogę podjechać tylko kiedy może brata na mówię Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kamil jaki koszt osłony aku Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nr.1 Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ale to jest kot Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
to daj znać kiedy będziesz
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Przemek daj parę nowych fot