Treść opublikowana przez cool506
-
Kołobrzeskie A4 .........
Jak coś to ja mam na sprzedaz kiere z b7 trojramienną, z taśmą w dobrej cenie bez poduchy, i przelot zamiast kata do 1,8 t nowka na dwie sondy:naughty:
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
O to mi chodziło Dziś tam wieczorkiem zagladam, a to jest ten pin ktorym idzie od czujnika sygnał? Czyli powinno byc przejscie do niego od czujnika?
-
B8 TrOOOOp
a kazde b8 ma doświetlanie?bo ja tez mam 10.6 i jak pamietam nie mogłem uruchomic doswietlania..
-
B8 TrOOOOp
Ręcę opadają Włoż do kieszeni Znajdź Ty sobie inne miejse do swoich przekrętów! co to przestępstwo ze człowiek chce zaoszczedzic? leca w kulki z podróbami.... miałem dobre chce miec zwrocone za dobre, a co z tym zrobie moja sprawa ... zreszta włąśnie odebrałem mail ze w tej wlasnie firmie nie trzeba miec fv zrodłowej.. kazdy ma prawo komentowac i sie udzielac, ale ja uwazam ze jesli miałeś cos dobrego, ktoś Tobie wjechał to powinienes dostac wartosc czesci ori , a co z tym zrobisz (bixa:kox:) czy lampki choinkowe to twoja rzecz. A napewno wporzadku jest to, ze wciskaja nam lampy firmy(tyc) ktore swiecą jak chca, i na to juz fv nie chca:facepalm:
-
B8 TrOOOOp
Ręcę opadają Włoż do kieszeni
-
B8 TrOOOOp
Panowie potrzebuje taki myk strzelić, jak ktos zna dobrze jakiegoś sprzedawce z Audi Mianowicie, potrzebowałbym zeby ktos na moje dane zakupił lampe, skserował FV i oddał lampe U nas bida w serwisie w koszalinie, stanow nie maja i ciezko sie dogadac Oczywiscie płace dobrze za ten myk
-
Kołobrzeskie A4 .........
Jak nie zapije to bede Wczoraj byłem na zawodach strażackich w Charzynie i ............... doskwiera dziś mi brak tchu
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Coś ruszyło na włoskim forum Messaggio Forum Ja mam już przod rozgrzebany, zastanawiam się tylko czy ten kabel sygnałowy z czujnika ciśnienia idzie bezpośrednio do modułu CE Jesli tak to czy zmienia kolor?
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Masz soczewke?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Nie zrobiłem.. jeszcze Jak ktoś takiego szuka to polecam, i jak coś mozna na real zobaczyc..
-
B8 TrOOOOp
Bambo mają swój urok hehe ---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ---------- :polew:szkoda:kox: Czymś jeszcze sie różnią procz gabarytu ?? Inaczej się składają niż te przed liftem . o to tot to mi chodziło ida tak bardziej w górę jak w BMW A tutaj pytanko z innej beczki : Takie coś mam w lusterku (kamera?) i co dalej? do czego to służy i czy da rade to jakoś podłączyc?? pod co itp??
-
B8 TrOOOOp
:polew:szkoda:kox: Czymś jeszcze sie różnią procz gabarytu ??
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
ot jak pomyślał tak uczynił Masz racje Jarek, ale oni te zarowki właśnie tak ulepiaja ze kazda ma te ledy inaczej wgledem wtyki ustawione, i jest roznica w świeceniu, dziś to zauważyłem jak jechałem przed Swoją audi..
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Dziś zwróciłem uwage na dośc istotną rzecz Wkładając zarówki trzeba spojrzec jak (ledy boczne w zarówce) są ustawione wzgledem lampy, powinny być (góra dól, lewo prawo) ma to duze znaczenie.....
-
Kołobrzeskie A4 .........
Oj AUDI się nie odmawia ... Chłopaki i Dziewczęta mam A6 allroad na sprzedaż w ładnej opcji, 2,7 tdi s-line
-
Kołobrzeskie A4 .........
Suwakiem nie przesunełem.... zmeczenie materiału po długim week
-
Metaliczny stuk przy wcisnietym sprzegle
Robiłes to w b8?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Łeee co to za Foty jak mojej poczwary nie widac To kara za spożnienie ??
-
Metaliczny stuk przy wcisnietym sprzegle
Daj znać jaki rezultat operacji
-
Kołobrzeskie A4 .........
:a4fan::a4fan::a4fan::a4fan: Trzeba spota zrobic ale bez Czyli małe....... upodlanko
-
Strefa Śmiechu
Gdzie kupic taką zabawke?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Macie juz tyle porezane , że nigdy Was nie dogoniet
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Czekam na Efekty:kox: To przy lusterkach niema wysokich tonów? a instalacja jest?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
na pewno tak wyrezasz Dokładnie tak to będzie wygladać Ach te forum Czasem człowiek ma zły humor, wraca z roboty i micha Cieszy się................
-
Kołobrzeskie A4 .........
Żona 9 -wiaty miesiac w ciąży, ale poimo dam rade, na krotko wpadne bo w poniedziałek jade o 6 -tej na berlin po auta....