Treść opublikowana przez cool506
-
B6 DIVISION
Panowie na szybko jakby ktoś miał w ulubionych manual podłączenia pełnego fisu, tempomatu i kiery b7 z łopatkami i moduł Q oczywiscie Bo znalazłem coś takiego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23501.0;highlight=monta%BF+fis Poprawnie czy jest coś innego jeszcze w tym temacie?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Projekt sie skonczy jak bedzie FULL albo jak zabraknie juz miejsca w aucie Jak zwykle mody na
-
B6 DIVISION
Czy mogłby mi ktoś powiedziec jaka roznica jest w kolorze skory - BEZ PIMENT od BEŻ TWIST ???
-
B6 DIVISION
Kiera Q7 to ta sama co a4 b7 ??
-
B6 DIVISION
Znow patrzac na tą fote to jest jednak szara.... sam juz nie wiem zgłupiałem.... ps. BARTS wysłałem Tobie mmsa Widac tutaj dokładnie miedzy kierą a osłoną różnice, i mam wlasnie taką kiere A tą co mam teraz w aucie ORI prawie zlewa sie z osloną A wiec co radzicie Panowie? da rade to wszystko obszyc czy tylko kiera a tył podebrać kolor i pomalować? Tylko co z poduchą wtedy ?? :gwizdanie: Kurde troche gówno wyszło z tymi kolorami........
-
B6 DIVISION
Znow patrzac na tą fote to jest jednak szara.... sam juz nie wiem zgłupiałem.... ps. BARTS wysłałem Tobie mmsa
-
B6 DIVISION
Super dzięki, mi sie tez wydaje ze to nie to I do raggusa trza bedzie sie modlić Siet 350 zyka i h............ dzieki Bart-s
-
B6 DIVISION
czyli dobrze kupiłem do beżowej skory?
-
B6 DIVISION
Przyszła mi kiera i na moje oko to nie ten kolor na wlepce jest taki nr 4f0419091 j1LT czy to to samo co u marka?? http://allegro.pl/kierownica-lopatki-multifunkcja-audi-a4-a6-a8-i1883765817.html
-
[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.
A ty sie tylko przyp....sz Chcesz nauczac idz do szkoły !!! Ja nie muszę sie spuszczac nad każdą literką, poza tym czasem siedzę na forum wieczorami i popijam drina (nie myl z alkoholikiem) :naughty:, wiec totalnie nie zwracam uwagi na pisownie tym bardziej jakiś słów których na co dzień nie używam...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
cofnij sie pare stron tego watku gdzies to jest opisane kolorami
-
B6 DIVISION
Marcin a jaki lejesz do siebie?? parametry
-
[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.
na kiere leci mu slina wiec jest ok ja czekam na paczke juz idzie taka sama jak twoja w tym samym kolorze i z łopatami a co do masy moze masz racje , bo radio ma filtr....... ale moze dominik cos wie wiecej....
-
B6 DIVISION
ja tez szukam ale bezowej, wiec jak cos zobaczysz pamietaj o mnie i ja tez dam znac jak czarna bede widział...
-
[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.
nie wiem czy dobrze mysle ale mozesz miec w złym miejscu podłaczone zasilanie wzmacniacza i zaklucenia lecą...
-
Regeneracja włącznika świateł
Dobry temat, a ja od Adamoo kupiłem włacznik Ale zregeneruje stary i na alledrogo znajdzie sie kogoś
-
[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.
dokładałes subwofer czy zmieniłes ze zwykłego na Bose? mam taki sam środeczek
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
No tak ale chyba kolorystycznie by sie to nie zgrało, ........ ładna
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
kurde pomyliło mi sie chodzi mi o tzw banan <swing??> :gwizdanie:
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Ty bedziesz Wojtek wiedział,jestem zainteresowany stołkami do siebie w kolorze skory soul, ale czy oprocz zwyklakow stołkow było coś jeszcze ciekawego np recaro czy s-line?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zacznijmy od tego, że w AEB nie ma map sesnora, więc sterownik od AEB może sobie doładowanie wyliczyć tylko na podstawie przepływki i lambdy, a to nie jest szybka jednoznaczna odpowiedź jak w przypadku map sensora.[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:56_________________________________________________ To co masz to jest od instalki LPG, masz nie dość dobrze ją dostrojoną, a AVJ jest bardzo czuły na jakieś zaburzenia dawek paliwa, doładowania itp. Dostrajałeś wogóle instalkę LPG po wgraniu softa? Bo sama się nie dostroi :gwizdanie: Instalka była zakladana i strojona juz po sofcie, bo kupilem auto w niemczech juz po sofcie, ale był blada cały czas w ecu p0601 ze wywalona pamiec eprom , auto na benzynie jezdziło super bez zadnych zastrzezen, ale na gazie już ciagle ten blad z mieszanka, powiedzieli mi w gazowni zebym wymienił ECU bo dawka paliwa nie miesci sie w granicach, i dlatego gazu ustawic nie mogli, wiec kupiłem ten ecu okazyjnie o tych samych nr ori, i teraz chodzi bezblędnie, ale ja chcialbym wrocic do kompa ktory lezy w garazu bo mnie ta moc teraz meczy i teraz juz nie wiem sam co zrobić.... z checią pojechałbym do kogos zostawil to auto zeby zgrał mi ta instalke z kompem po sofcie, ale takich ludzi chyba u mnie nie ma... jak sie wkurze to wywale wogule tą gazownie bo poki jej nie było byłem szczesliwym posiadaczem zapierdzielającej i bezawaryjnej b6 ....
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
tez tak mam, ten zawias s-line to standard, chyba troche siada tył, ciekawe jak wygladało to jak byl nowka..... Ładna furka!!
-
B6 DIVISION
kusi to Wam powiem...... quattro trza miec oj tam oj tam, przecież jakbym pokusil sie o 2.7 bt to multitronik by tez poleciał, wysrałby się ze strachu po odpaleniu A do manuala dołożyc Q to nie taka eureka, Adamoo zrobił :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
kusi to Wam powiem......
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Lotka by mi pasowała pod kolor