Treść opublikowana przez hajper
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Angol
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
No właśnie coś mi nie pasował przód, 'zwykły' Rennlimousine na inny grill.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Adler /Rennlimousine?/ `37?
-
jaki browarek(lub cos innego) preferujecie do meczu?
W Makro ostatnio znalazłem 2.5kg wór orzeszków za 12,5 zł - jakiejś takiej Aro czy 'dobra marka' - ale smak jak Felixa z puszki :>
-
jaki browarek(lub cos innego) preferujecie do meczu?
Warka S + zakupione naczos z dipem serowym !
-
Spotkania na drodze
A tak, tak Pozdrawiam
-
[B5 AEB] 1.8T 1be DEPO + hid nowe laczki 225/45/17 1be
Poduszka zazwyczaj na zdjęciach ciemniej wychodzi, u mnie na żywo nie widać różnicy a na zdjęciach wychodzi Co do auta - kumpel ma `96 1.8 i wygląda identycznie - nawet taka sama naklejka w tym samym miejscu (i identyczne wnętrze). O przebiegu koledzy napisali. Niech Ci dobrze służy.
-
Strefa Śmiechu
Tutaj chyba ktoś dawał linka do wypowiedz Busha Jr., mógłby ten ktoś zarzucić jeszcze raz linkiem (bo moderacja wtargnęła?).
- WAŻNE :)
-
[B5 AEB] Kopci jak stary disel :(
Odkopię temat - a jak kopci na czarno przy butowaniu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoty są dalej w FW?
-
Spotkania na drodze
Klosz się nie zgadza, ramki mam AKP a nie A4K. No ale 19, Chyliczki, ciemne B5 w sedanie A motorka nie widziałem.
-
Spotkania na drodze
A pewien jesteś, że miało stłuczony klosz i ramki? Jakie lampki z tyłu?
-
[ALL B7] Bylo sobie B7...
Zajęła się okładzina wyciszająca, która nagrzewała się od spodu (ta pod maską?).
-
Spotkania na drodze
Tak, Dantego
-
Spotkania na drodze
jak klubowe rameczki i chrom relingi to ja:) pozdro Dokładnie
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolegę w srebrnym avancie B5 WD*** przy Bliskiej na Bielanach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też je widziałem tego samego dnia
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolegę z granatowego Avanta B5 1.9TDi na blaszkach WN jadącego JP
-
Wypadki - kolizje
Wiatrak to pikuś - zmiana pasa przed Rondem ONZ koło 17.30 to jest zabawa
-
Wypadki - kolizje
W ostatnim czasie mialem dwie sytuacje. Obie z płcią żeńską... Jedna była na skrzyżowaniu - jechałem drogą z pierwszeństwiem na wprost - babka skręcała w lewo (jechała w przeciwnym kierunku). Jako że znam tą okolicę to zwolniłem - i całe szczęście - Pani rozmawiała przez telefon i nie zauważyła mojego pojazdu - skończyło się tak, że ja skręciłem w prawo i stanąłem w poprzek drogi a Pani pomachała głową (jechała Fordem Explorerem - byłoby smutno ze mną - bo jej przód miałem bezpośrednio przed drzwiami kierowcy). Druga - jechałem trzypasmową drogą przez środek miasta (dojeżdżałem do M Ratusz od strony Śródmieścia) - nagle Pani srebrną Fabią kombi zaczęła manewr zmiany pasa ruchu będąc idealnie na mojej wysokości - po mojej lewej - jakbym nie odbił w prawo (całe szczęście, że nic nie jechało) - przytuliłaby się do mnie. Ja rozumiem martwy punkt itp - ale nie dało się nie zauważyć mojego auta z jej perspektywy - stanąłem, ona też - i wielce zdziwiona - i kiwała głową, że to niby moja wina. Jakby to był gość nie skończyłoby się na naganie wzrokowej.
-
Eco jazda, czyli jak oszczędzać paliwo.
i w ten sam sposób robisz to nie gazując silnika i stosując się to porad w tym temacie (wiadomo, ze to takiego poziomu oszczędności jak na gazie nie zjedziesz, ale nie masz cyklonu w silniku).
-
Eco jazda, czyli jak oszczędzać paliwo.
A wytłumaczysz mi obecność instalacji LPG w Twoim aucie?
-
[B5 AEB] zmiana tylnych lamp i wasza opinia
Pierwsze lampy na 'mojej' pupie.
-
Mysz bezprzewodowa - czym zasilać?
Poszedłem z zestawem na gwarę oddać i jak gość mi pokazał, że na zwykłych bateriach działa to mi się smutno zrobiło (bo na zwykłych też sprawdzałem, tyle że jak się okazało później były padnięte). Jak zapakowałem nowe (zwykłe, nie aku) to śmiga wszystko aż miło. A akumulatorki np. w aparacie działają normalnie - naładowane pod korek i lipa.