Treść opublikowana przez hajper
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak wtrące zupełnie nie w temat (a nowego nie chcę zakładać bo mnie zbiją ) Muszę wstawić obie poduchy - czy powiedzmy w 'zestawie' będzie ta zaślepka od jaśka pasażera? (tzn. czy ją można wyjąć z innego auta, czy ona jest jakoś na stałe - nie wiem, klej czy coś). Bo na allegro są same twarde zaślepki (jak ktoś nie pakuje poduszki).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U mnie szykuje się pakiecik - wirus na 180PS, ksenon, navi + pomniejsze pierdoły z cyklu grill od rs4 i ramki na zegary... Już się nie mogę doczekać przyszłego roku Jeszcze tylko 60 stron...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sumie nie potrzebuję większego auta, ale mam zamiar je zmienić - a z tego co widzę łatwiej wyhaczyć sute A6 niż A4.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziwnie mnie ciągnie do A6 ostatnio
-
Marka Audi - powody do dumy
Ładnym Superbem nie pogardziłbym
-
twojarejestracja.pl
Jak złodziej będzie chciał numerki i model to i tak znajdzie, otomoto.pl i wszystko. Pomysł niegłupi, ale 50% z tych opisów co tam widziałem to ktoś sobie jaja robi (albo chce samochód sprzedać).
-
Marka Audi - powody do dumy
Tak szczerze - jeśli mowa o Skodzie i Volvo - to też postawiłbym na Skodę. Skoda = VW = Audi (oczywiście w dużym skrócie), Volvo = Ford
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie wiem co się dzieje, ale dzisiaj w W-wie od pyty Audi jeździło. W pewnym momencie jechało kilkanaście jednym pasem jeden za drugim - A4 Avant, A6 Avant, ja, Q7 i A3 - i ogólnie dzisiaj dużo Niuń widziałem.
-
Jakie plany Sylwestrowe?
Pałac Kultury i Nauki... A konkretnie pod nim... Służba pod nim
-
[B6 AVB] Jeździjmi wolniej - opatrzność czuwała.
Jakby nie patrzeć - tylko i wyłącznie Twoja wina...
-
Spotkania na drodze
Ano witam, też się zdziwiłem, że znowu Wiem, przydałby się Jej prysznic... Kupiłem już specyfiki - m.in. do pielęgnacji felg no i zajmę się tym (bo nie uznaję myjni automatycznej).
-
Historia niezwykła o Audi...
... po czym kluczykiem przejechała przez całą długość auta pozostawiając głęboką i widoczną rysę...
-
Historia niezwykła o Audi...
...fabryki we Francji - a przecież on uznawał tylko niemieckie auta, więc...
-
Znaczek audi na grillu a na tylniej klapie jest taki sam?
Na klapie jest mniejszy
-
[B5 1Z] Air Bag > caly czas sie swieci. kto w trojmiescie moze pomoc ?
Mam takie pytanie - muszę wstawić obie poduchy - czy powiedzmy w 'zestawie' będzie ta zaślepka od jaśka pasażera? (tzn. czy ją można wyjąć z innego auta, czy ona jest jakoś na stałe - nie wiem, klej czy coś). Bo na allegro są same twarde zaślepki (jak ktoś nie pakuje poduszki).
-
Co Cię denerwuje w audi A4
Auto jest zbyt niskie i zbyt...sztywne ? Aż mnie boli jak jeżdżę po warszawskich drogach (polecam rondo ONZ - miejscami jezdnia jak tor testowy VW, gdzie sprawdzają nowe modele). Teraz się w sumie przyzwyczaiłem, ale na początku ciężko było z wysoko łapiącym sprzęgłem. Mało miejsca na nogi z tyłu, czasem się nogi od pedałów męczą. Ale to wszystko znika jak wieczorkiem się jedzie prędkością patrolową po równej drodze - KOZACKO
-
[B6 AWX] Emblematy od s line-Warszawa-Gdzie kupic?
Ale mi chodzi tylko o wymiary, przecież grawerkę to zrobię we własnym zakresie
-
[B6 AWX] Emblematy od s line-Warszawa-Gdzie kupic?
Takie pytanko związane ze znaczkami - wie ktoś jake są wymiary emblematu 'quattro' na przednim grilu ? Chce sobie zrobić takie, tyle że z własnym napisem (grawerka), tyle że nigdzie nie mogę wymiarów znaleźć.
-
[B5 AEB] [B5 AEB] wymiana rozrzadu i olejów
Mam taki sam olej jak kolega wyżej (zalany z tysia temu) i wszystko ok Tylko że u mnie nie bierze oleju... A przynajmniej w ciągu 20k nie zauważyłem ubytku.
-
Test Audi A4.
Ja też nie. Szkoda, że nie zwróciłeś uwagi na liczbę pojedynczą w wyrazie "użytkownik". Dla mnie koniec tematu.
-
Test Audi A4.
No raczej tak Nie - i tego tyczy się mowa poprzednia wypowiedź. Kto mówi że nie? Ty mozesz porównywać, ja mogę się z porównaniem nie zgadzać, proste. A czego się spodzieiwałeś po użytkowniku takiego forum ? :>
-
Test Audi A4.
Sam napisałeś za co
-
Test Audi A4.
Ale komentarze są kozackie... Generalnie pojazd na interię itp Ja rozumiem porównać np. włoskie auto do francuskiego. Ale porównywać Audi i Citroena - kto jest za karą śmierci ?
-
Rejestracja - klapa bagażnika wersja amerykańska
Można dostać kwadratową. Długiej nawet nie próbuj (pierwszy kontakt z Policją i będzie niefajnie - 'nieczytelna'). Jeśli chcesz 'normalną' to zmiana klapy (albo jak masz wuja blacharza - wiadomo co). /edit Chyba, że zrobisz jak na zdjęciu (nie wygniesz jej), ale nie wygląda to normalnie...
-
konkurs klubowy VT
To w następnym zrobię 'trochę' inaczej Myślałem, że do gustu przypadnie dopracowana pracka bez zbędnych gratów, ale widzę że nie