Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hajper

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hajper

  1. Tak wtrące zupełnie nie w temat (a nowego nie chcę zakładać bo mnie zbiją ) Muszę wstawić obie poduchy - czy powiedzmy w 'zestawie' będzie ta zaślepka od jaśka pasażera? (tzn. czy ją można wyjąć z innego auta, czy ona jest jakoś na stałe - nie wiem, klej czy coś). Bo na allegro są same twarde zaślepki (jak ktoś nie pakuje poduszki).
  2. U mnie szykuje się pakiecik - wirus na 180PS, ksenon, navi + pomniejsze pierdoły z cyklu grill od rs4 i ramki na zegary... Już się nie mogę doczekać przyszłego roku Jeszcze tylko 60 stron...
  3. W sumie nie potrzebuję większego auta, ale mam zamiar je zmienić - a z tego co widzę łatwiej wyhaczyć sute A6 niż A4.
  4. Dziwnie mnie ciągnie do A6 ostatnio
  5. Ładnym Superbem nie pogardziłbym
  6. Jak złodziej będzie chciał numerki i model to i tak znajdzie, otomoto.pl i wszystko. Pomysł niegłupi, ale 50% z tych opisów co tam widziałem to ktoś sobie jaja robi (albo chce samochód sprzedać).
  7. Tak szczerze - jeśli mowa o Skodzie i Volvo - to też postawiłbym na Skodę. Skoda = VW = Audi (oczywiście w dużym skrócie), Volvo = Ford
  8. Nie wiem co się dzieje, ale dzisiaj w W-wie od pyty Audi jeździło. W pewnym momencie jechało kilkanaście jednym pasem jeden za drugim - A4 Avant, A6 Avant, ja, Q7 i A3 - i ogólnie dzisiaj dużo Niuń widziałem.
  9. Pałac Kultury i Nauki... A konkretnie pod nim... Służba pod nim
  10. Jakby nie patrzeć - tylko i wyłącznie Twoja wina...
  11. Ano witam, też się zdziwiłem, że znowu Wiem, przydałby się Jej prysznic... Kupiłem już specyfiki - m.in. do pielęgnacji felg no i zajmę się tym (bo nie uznaję myjni automatycznej).
  12. hajper odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ... po czym kluczykiem przejechała przez całą długość auta pozostawiając głęboką i widoczną rysę...
  13. hajper odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ...fabryki we Francji - a przecież on uznawał tylko niemieckie auta, więc...
  14. Na klapie jest mniejszy
  15. Mam takie pytanie - muszę wstawić obie poduchy - czy powiedzmy w 'zestawie' będzie ta zaślepka od jaśka pasażera? (tzn. czy ją można wyjąć z innego auta, czy ona jest jakoś na stałe - nie wiem, klej czy coś). Bo na allegro są same twarde zaślepki (jak ktoś nie pakuje poduszki).
  16. Auto jest zbyt niskie i zbyt...sztywne ? Aż mnie boli jak jeżdżę po warszawskich drogach (polecam rondo ONZ - miejscami jezdnia jak tor testowy VW, gdzie sprawdzają nowe modele). Teraz się w sumie przyzwyczaiłem, ale na początku ciężko było z wysoko łapiącym sprzęgłem. Mało miejsca na nogi z tyłu, czasem się nogi od pedałów męczą. Ale to wszystko znika jak wieczorkiem się jedzie prędkością patrolową po równej drodze - KOZACKO
  17. Ale mi chodzi tylko o wymiary, przecież grawerkę to zrobię we własnym zakresie
  18. Takie pytanko związane ze znaczkami - wie ktoś jake są wymiary emblematu 'quattro' na przednim grilu ? Chce sobie zrobić takie, tyle że z własnym napisem (grawerka), tyle że nigdzie nie mogę wymiarów znaleźć.
  19. Mam taki sam olej jak kolega wyżej (zalany z tysia temu) i wszystko ok Tylko że u mnie nie bierze oleju... A przynajmniej w ciągu 20k nie zauważyłem ubytku.
  20. Ja też nie. Szkoda, że nie zwróciłeś uwagi na liczbę pojedynczą w wyrazie "użytkownik". Dla mnie koniec tematu.
  21. No raczej tak Nie - i tego tyczy się mowa poprzednia wypowiedź. Kto mówi że nie? Ty mozesz porównywać, ja mogę się z porównaniem nie zgadzać, proste. A czego się spodzieiwałeś po użytkowniku takiego forum ? :>
  22. Sam napisałeś za co
  23. Ale komentarze są kozackie... Generalnie pojazd na interię itp Ja rozumiem porównać np. włoskie auto do francuskiego. Ale porównywać Audi i Citroena - kto jest za karą śmierci ?
  24. Można dostać kwadratową. Długiej nawet nie próbuj (pierwszy kontakt z Policją i będzie niefajnie - 'nieczytelna'). Jeśli chcesz 'normalną' to zmiana klapy (albo jak masz wuja blacharza - wiadomo co). /edit Chyba, że zrobisz jak na zdjęciu (nie wygniesz jej), ale nie wygląda to normalnie...
  25. hajper odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    To w następnym zrobię 'trochę' inaczej Myślałem, że do gustu przypadnie dopracowana pracka bez zbędnych gratów, ale widzę że nie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.