Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hajper

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hajper

  1. Mówię o prawym przednim błotniku - jakoś nie zgrywa się z maską.
  2. Szkoda że auto miało małe kuku - ale tak bardzo ładne (a4 to chyba jest ładne w każdym kolorze ).
  3. No na tej drugiej fotce jest grill od S Tyle, że bez znaczka. /edit No w sumie tak Tak czy tak - mi się podoba ten na 2 zdjęciu.
  4. Auto obecnie wygląda tak: A tak (mam nadzieję) będzie wyglądało :
  5. Było małe kuku na pupie Konkretnie w tym miejscu dostała lewa lampa (całe szczęście dorwałem taką na allegro) - tyle że blacharz znaczek źle nakleił
  6. hajper odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Te chińskie auta to tragedia... Może jakby szybera nie było to nie złamałby się tak (mowa o tym brillance).
  7. Dzisiaj na Pulawskíej w kierunku P-na widzialem PRZEsliczne a4 na blachach wpi. Oczywiscie logo klubowe i ramki byly.
  8. Umiejętność czytania....... Widać kuleje u mnie. Następnym razem
  9. Gdzie staliście?
  10. Pojechałem, kręciłem się w kółko (na parkingu na zewnątrz i wewnątrz - zielonym tym co w podpisie)... I nikogo nie znalazłem No nic, do trzech razy sztuka
  11. Nie musi być konretny. Starczy że ma odpowiednio beznadziejny kształt. Pod blokiem mam w miarę niskie garby - tyle że bardzo krótkie i często zdarza mi się uderzyć (auto siedzi trochę niżej z przodu niż na zdjęciach). A ja wolę oszczędzić mojej Niuni takich męczarni
  12. Dokładnie o to.
  13. A takie pytanie mam - na tym parkingu FW są jakieś garby ? Jeśli tak to czy wysokie ?
  14. Mowa o Fort Wola ? /edit Już doczytałem, że tak. Mam nadzieję, że uda mi się pierwszy raz dotrzeć
  15. No ale nie powinno się do samego końca skręcać kierownicy (do oporu)... Co do dźwięku - to tak jak koledzy napisali, może brakować płynu.
  16. Powinni przywrócić karę śmierci.
  17. Mi się autko podoba, jednak wg. mnie starszy zderzak jest ładniejszy.
  18. Mam takie pytanko (nie chcę nowego tematu zakładać) - jaki aku do mojego auta (jak przyjechało z Niemiec to znalazłem 43A...) ?
  19. Kurde, chciałem przyjechać, ale jak zawsze II zmiana I nie dało się wcześniej wyrwać. Mam nadzieję, że za tydzień uda mi się przyjechać
  20. U mnie swojego czasu wody było do połowy akumulatora (!). Z tego co pamiętam pod akumulatorem jest otwór - wystarczyło przepchać i po krzyku.
  21. Przeczytałem na początku tematu, że się spotykaliście na Promenadzie - dalej tak jest?
  22. Mam nadzieję, że nie było: Mąż budzi się którejś nocy i słyszy jak żona mówi przez sen "Rysiek, ale Ty jesteś za***isty". Ten oczywiście - "niech ja dorwę tego Ryśka...". Następnego dnia zamiast pójść do pracy schował się w szafie - no i koło godz. 14.00 do mieszkania wchodzi gość - 190cm, blond włosy, niebieskie oczy - no jak z obrazka. Mąż mówi "o kur... ale zaje***** ten Rysiek". Rysiu zdejmuje marynarkę, tam złoty kajdan, zegarek z brylantami - "o kur, ale zaje***** ten Rysiek". Rysiu zdejmuje koszulę - tam klata jak u kingkonga, buła 50cm i znowu "ale zaje*****ten Rysiek". Na koniec Rysiu ściąga gacie, murzyński rozmiar - mąż "nie no, ten Rysiek to najbardziej za***isty gość na świecie". Nagle jego żona wstaje z łóżka, ściąga koszulę - a tam bez rewelacji, zwisy do pasa. Mąż na to - "o ku***... ale wstyd przed Ryśkiem...".
  23. A jakie miałem dać odblaski ? Burzyli mi się na przeglądzie, to są takie. A spoilerex mnie się podoba :> Nie wiem, czy będę zmieniać lampy z przodu - te surowe mi się podobają
  24. 15, ale w temacie nie ma przecież mowy o wielkości.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.