Treść opublikowana przez CUB@
-
[B5 AFN] Sterownik Zam-Ster Plus Pilot P059, jak podłączyć sygnał dźwiękowy?
Proponuje 10A tylko nie rozumie jak to chcesz podłączyć??
-
[ALL B7] Spojler na tylną klape sedan- co sądzicie??
elegandzki
-
Ile pali Wam gazu?
ADR - miasto 12,5 - 13 ltr trasa 9-10ltr - inst. starej generacji
-
[ALL B5] Szyberdach sam sie otwiera
Podczas jazdy uchyla się szyberdach i po 3 sek. zamyka ,przełącznik zmieniłem i to samo czy do niego jest sterownik?
-
[B5 AFN] Czy to pilot do centralnego zamka
wszystko ok jeden guzik zamknij/otwórz a drugi funkcja Panic
-
[B5 ADR] Sprężarka nie pracuje cały czas po załączeniu ?
wentylator na chłodnicy kręci cały czas po załączeniu Wentylator od klimatyzacji tak? Nie układu chłodzenia silnika.To nie wiem, może czynnika mało w układzie? od klimy
-
[B5 ADR] Sprężarka nie pracuje cały czas po załączeniu ?
wentylator na chłodnicy kręci cały czas po załączeniu
-
[B5 ADR] Sprężarka nie pracuje cały czas po załączeniu ?
Słoneczko się pojawiło ciepełko postanowiłem sprawdzić czy klima jest sprawna włączyłem niby chłodzi z tym że sprężarka załancza się na pól minuty i wyłancza i tak w koło - coś mi sie zdaje że tak nie powinno być?
-
[B8 CAB] Problem z doborem tarcz
w niektórych modelach trzeba fizycznie tarcze zmierzyć katalogi określają dwie lub więcej możliwości .
-
[B6 AVJ] Jaki to zawór
To jest grzybek odmy .W środku jest tylko membrana na sprężynce, olej wdmuchiwany z odmy tam się zatrzymuje i ścieka pod pokrywę zaworów.
-
[B6 ALZ] Ile sond w ALZ
hmm... NGK- określa że jest diagnostyczna i regulacyjna VDO- też dwie BOSCH - jedna!? FACET EPS - też dwie pasowało by na podnośnik wóz i pokukać
-
[ALL B5] Podłączenie radia i problem z obrotami
spotkałem sie juz z elektrykami którzy potrafili tak podłączyć radyjko że czym bardziej podgłoszone było to autko miało w tym momencie mniej mocy - i co o tym sadziicie?
-
[B5 ADR] Pytanie do właścicieli A4 ADR
nie pytam czy ktoś coś rozumi czy nie - dziwne by było gdyby wszyscy wszystko rozumieli
-
[ALL B5] Co to za rurki ? bo mi cieknie tędy
na bank rurki od wspomagania ukł. kierowniczego nawet po wyciekającym płynie widać, opaski pewnie jeszcze org. także wymień i beji - ktoś już zastosował taśmę
-
[ALL B5] Podejdzie mi tempomat?
widziałem takie urządzenia w innych autkach i są do tego potrzebne dodatkowe urządzenia ja bym odpuścił miałem coś takiego w eclipsie i raczej mało przydatna rzecz wg. mnie
-
[ALL B6] Parowanie xsenonów
masz rozszczelnione reflektory i dostaję się woda jest na forum jak rozmontować reflektor i złożyć w dziale zrób to sam - chyba
-
[B5 ADR] Pytanie do właścicieli A4 ADR
zarzuciłem wstępnie temat jaka skrzynka najlepiej załatwi sprawę w dziale napęd - będe kombinował wymianę strasznie jest to denerwujące.. Dzięki za wypowiedzi teraz jestem pewien że skrzynka jest org.
-
[ALL B6] Przepalająca żarówka H7
- [ALL B5] Wahacze przednie dolne, jaki ściągacz
wlasnie mlotem to do ciagnika lub kombajna a nie do a4 Teraz traktor ma lepsze bajery jak audi a do tego 3 razy więcej kosztuje Z brechą na dyskotekę i do audi :buhaha:- [ALL B6] Przepalająca żarówka H7
Wszystko się zgadza żarówki H7 sprzedają się jak świeże bułeczki bez względu do jakiego autka często się przypalają - to tak z autopsji klienci pytają czy nie dało by się H4 włożyć- [ALL B5] Wahacze przednie dolne, jaki ściągacz
jak się nie ma innych narzędzi to i młot jest dobry XXI wiek , już takie akcje widziałem kończyły się wymianą złamanej zwrotnicy .- [B5 ADR] Wymiana srzyni biegów z innego silnika
Ze względu na mało komfortowe i głośne zachowanie silnika przy większych prędkościach postanowiłem zebrać materiały co do wymiany skrzyni b. z innego silnika może 1,8T - 1,6 . Może ktoś z was ma jakieś doświadczenia w tym kierunku to czekam na podpowiedzi .- [ALL B5] Wahacze przednie dolne, jaki ściągacz
Jeżeli posiadasz podnośnik to jest najlepszy ściągacz do dolnych wahaczy http://moto.allegro.pl/s166-sciagacz-sworznia-sworzni-wahacza-uniwersalny-i1533341298.html- [ALL B6] Problem z elektryką w drzwiach kierowcy
proponuje odłączyć minus na 5min. w passacie b6 pomogło- [ALL B5] Po wymianie lamp na politowe żarzy sie lampka świateł drogowych (długich).
Minus jest jeden na całe zasilanie a świeci kontrolka ponieważ musiałeś źle podłączyć, sprawdz czy w nocy na postojowych minimalnie nie żaży się żarówka od drogowych . - [ALL B5] Wahacze przednie dolne, jaki ściągacz