Treść opublikowana przez dani270
-
Czujnik Temp. Plynu Temp. Max. 77Sc
wczesniej byl oryginal teraz jest ery i dokladnie te same temp. pokazuja
-
Nowa Zawieszka Tył-Cos Stuka
zdecywowalem sie na te amory tylko dlatego ze gospiu powiedzial ze bez rozpatrzania reklamacji od reki na nowe wymienia jak cos bedzie nie tak i juz sam nie wiem co mam robic;/
-
Nowa Zawieszka Tył-Cos Stuka
Tuleje nowe w belce i amory kompletne z poduchami i odbojami z tym ze amory sa krafta a zawieszka jak stukala na dziurach tak stuka dalej tylko ze ciszej a na kostce dudni.Poprzednie amory to byly monroe i tylko jeden byl wywalony. Amor jak byl zlozony i jak go nacislem masa ciala i szybko puscilem to tloczek jak wrocil na swoje miejsce to wydaje z siebie delikatne stukniecie. Dla pewnosci wozilem amora do mechanika zeby pokazac mu co i jak i mowil ze tak ma byc a wy co o tym myslicie?
-
Czujnik Temp. Plynu Temp. Max. 77Sc
Czujnik temp. plycnu chlodzacego. On ma 4 piny i wysyla dwa sygnaly o temp. jeden sygnal do kompa a drugi na zegary.
-
Nowa Zawieszka Tył-Cos Stuka
a ta poduszka nie bedzie za mocno scisnieta? ma takie male odstajace wypusty ktore przy takiej sile na placka sie zrobia
-
Nowa Zawieszka Tył-Cos Stuka
przed chwila wyczytalem ze wedlug producenta i poradnikow firm takich jak np. bilstein czy sachs ma byc skrecone z odpowiednia sila a w audi wynosi ona 25NM. Ale napisane jest ze ma to zapobiec glownie zerwaniu gwintu na tym tloczku gdyby byla za mocno dokrecona.
-
Nowa Zawieszka Tył-Cos Stuka
skrecone jest napewno dobrze no chyba ze srobe ktora przykreca sie na koncu do tloczka mozna za mocno dokrecic bo dokrecalem do mocniejszego oporu bo nie mam klucza dynamometrycznego zeby dokrecic z taka sila jak w ksiazce pisza. Zamowilem z KAYABA. Mialem amorki uzywki z auta z niemiec i dwa miechy wytrzymal ten zestaw.
-
Nowa Zawieszka Tył-Cos Stuka
juz zamowilem nowe bo nie lubie czekac a nikt nie pisal w temacie. Jutro dam znac jak zmienie ten komplet
-
Czujnik Temp. Plynu Temp. Max. 77Sc
Witam wymienialem czujnik temperatury wiele razy i zawsze jest to samo na desce i klimatroniku na kanale 49 temp dochodzi max 77sc a na kanale 51 zawsze do 90sc. Czasami po ostrzejszej jezdzie dochodzi na chwile do niecalych 90sc. Co moze byc przyczyna ze zawsze zle zczytuje wartosci temperatury?
-
Nowa Zawieszka Tył-Cos Stuka
Witam wymienilem amory i tuleje belki z tylu i dalej cos stuka. Roznica po zmianie jest minimalna na +. Czy jest mozliwosc ze te elementy sie zuzyly i to one powoduja stuki na nierownosciach http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3218341833320-JSL245-O5311-poduszka-z-lozyskiem-kolumny-mc-phersona.html .U mnie ta tulejka byla lekko zardzewiala i luzno siedziala w tej gume ale czy to ma jakis wplyw to nie wiem.
-
Wygłuszenie komory silnika polift
a duzo daje taga wygłuszka?
-
Parowanie tylnej lampy
Ten typ tak ma ze podczas demontazu lampy trzeba za jeden bok pociagnac i tam sie lampa rozkleja i pozniej paruje.
-
sztuka wyciszania "Wyciszenie uszczelek drzwi"
Witam wlasnie zapomnialem dodac na koniec linku do strony ale Marccin zgadl zreszta w tytule byla sztuka wyciszenia
-
Wygłuszenie komory silnika polift
Witam czy jest ktos w stane przedstawic mi na fotkach gdzie i jak jest zamontowane to wygluszenie: VW Passat Audi A4 B5 fl Wygłuszenie ściany silnika (4165801014) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
sztuka wyciszania "Wyciszenie uszczelek drzwi"
Witam czy orientuje sie ktos na czym polega zabieg jaki oferuje ta firma? Patrzac na ceny tego zabiegu to chyba lepiej jest kupic nowe uszczelki w serwisie;]
-
Ustawienie znaku kola zamachowego
wszystko jest ustawione jak nalezy takze dzieki za zainteresowanie
-
Ustawienie znaku kola zamachowego
nie pamietam jak jest teraz ustawione ale wydaje mi sie ze jest 0 przy sciance po prawej stronie otworu,kiedys znajomy sprawdzal rozrzad i ustawial gorny walek bo niby byl lekko przestawiony. Troche duzy jest ten otwor i wydaje mi sie ze powinien byc jakis punkt odniesienia bo srodek dla jednego moze byc lekko w lewo a dla innego lekko w prawo. We wtorek postaram sie to sprawdzic jak sie ma z gornym walkiem
-
Sadza w turbinie b5 afn
a moze dawka jest zbyt duza i nie przepala wszystkiego co skutkuje zapychaniem turbo
-
Ustawienie znaku kola zamachowego
Witam czytam po forach i nie moge znalezc jak ma byc ustawiony znak w AFN na kole zamachowym, jest znak "I" i "0" i sa podzielone zdania na ktory znak ustawiamy. W ktorym dokladnie miejscu powinien byc znak w otworze? na srodku otworu, przy lewej stronie czy tak jak w kwesti znaku "0" niektorzy pisza ze powinien byc w polowie przeciety? Ponizej zalanczam fotke zeby latwiej bylo wytlumaczyc.
-
Map sensor- test
Wtryski cale kupilem a nie same koncowki po zmianie wtryskow dopiero kopcenie ustalo ale dalej jest minimalne ale chyba nie zawsze tak troche jak glosniej chodzi to wtedy delikatnie dymi
-
Map sensor- test
Jazda byla oczywiscie delikatna do 2,5 tys obr przez ponad tys km a pozniej to czasami tylko ponad 3 tys km a zrobione jest ok 8tys km, najdziwniejsze jest to ze dzwiek jaz jest cichsz raz glosniejszy a bywa ze silnika w budzie nie slychac co by bylo dziwne przy uszkodzeniu mechanicznych podzespolow Zawsze czuc zapach ropy z wydechu i delikatnie kopci na jasno
-
Map sensor- test
Witam smigam na GM dexos pelen syntetyk. Silnik jest po kompletnym remoncie bo kiedys silnik byl przegrzany i tloki po spuchnieciu sie przetarly tak wiec sa nowe: tloki, pierscienie, panewki, popychacze i przy okazji wtryski 216, przeplywka z pompa a co do walka to napewno jest w bardzo dobrym stanie
-
Map sensor- test
Witam jak prosto i najpewniej sprawdzic map sensor?czy uszkodzony map sensor moze miec wplyw na glosnosc warkotu silnika zwlaszcza podcza przyspieszania?
-
Wtryski 216_tki jaka dawka
tak wiem ze fis potrafi oszukiwac ale ja mialem na mysli jazde ze stala predkoscia i obrotami
-
Wtryski 216_tki jaka dawka
Wiem o tym a mimo wszystko pokazuje na Fisie mniejsze spalanie co mnie zdziwilo