Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. witamy na forum
  2. witamy na forum
  3. witamy na forum
  4. witamy na forum
  5. powitac na forum
  6. powitać na forum
  7. witamy na forum
  8. witamy na forum
  9. witamy na forum
  10. witam panowie
  11. chodzi o to ze z tych co miał to w kazdej cos było ułaamane. ale myśle ze za około 800-1000zł uda sie dorwac naprawde ok lampy
  12. do filipa
  13. filip powiedz. sam sie wybierasz ewentualnie? p.s gadałem dzis z gosciem. narazie nie ma nic w dobrych pieniądzach co by sie nadawało, ale bedzie sie rozglądał.
  14. sa tekie same. wiec wiązka tez będzie pasowac.
  15. ukłąd jest bliźniaczy na kazdy fotel fyglada tak samo. więc: rozpiska regulatora na konsoli piny 1- +12V poswietlania przycisków można pociągnąc np. z podświetlania popielniczki 2- mata grzewcz 3- sensor temperatury w macie grzewczej 4-+12V przez bezpiecznik 30A jest to zasilanie maty grzewczej,mozna wziąc z szyny pod kierownicą 5- +12 V przez bezpiecznik 5 A jest to sterowanie grzaniem . mozna wziąc z szyny po kierownicą 6- masa rozpiska kości pod fotelem piny: 1- sensor temperatury do masy 2- sensor temperatury 3- masa 4-zasilanie maty grzewczej
  16. i w czym macie problem na schemacie jest wszystko. jak i gdzie podłączyc grzanie. ja według tego schematu dołożyłem grzanie i działa cały czas.
  17. witamy na pokładzie.
  18. witamy na forum
  19. witamy na pokładzie
  20. juz wam wklejam: 16:20 » -------------------------------------------------------------------------------- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska NOWY JASINIEC 2011 http://www.kregiel.pl termin zlotu: 19-21 sierpień 2011 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- plan zlotu: 19.08.2011 Piątek 15:00 - przyjazd 16:00-17:00 - obiad menu: szczegóły wkrótce 19:00-20:00 - kolacja menu: szczegóły wkrótce 20:00 - dyskoteka przy muzyce lat 90-tych 20.08.2011 Sobota 9:00-10:00 - śniadanie menu: szwedzki stół 10:30-15:30 turniej paintball'a - szczegóły poniżej quady - szczegóły poniżej dodatkowe atrakcje - szczegóły ponizej 15:30-16:30 - obiad menu: szczegóły wkrótce 20:00 - grill przy ognisku menu: szczegóły wkrótce 21.00 - muzyczna impreza + turniej karaoke "Pojedynek Regionów" 21.08.2011 Niedziela 9:30-10:30 - śniadanie menu: szwedzki stół 11:00 - wyjazdy do domu UWAGA: Na imprezach wieczornych - piątkowej i sobotniej - jest całkowity zakaz spożywania własnego alkoholu ( Nie dotyczy miejsc zakwaterowania ). Alkohol będzie można zakupić w ośrodku według poniższego cennika: piwo lane - 3-5zł (m.in. Tyskie,Lech,Żywiec) wódka 0,5l - 25-40zł (m.in. Absolwent,Bols,Finlandia) --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ceny i wpłaty status: Nowicjusz, Początkuący, Użytkownik, Władca Postów 275zł - osoba 100zł - zaliczka od osoby 229zł - dzieci od 3 do 10 roku życia 100zł - zaliczka od dziecka 0zł - dzieci do 3 roku życia, urodzone po 01.08.2008r. status: Klubowicz, Moderator, Vip, Administrator, Prezes, +max. 1 os. towarzysząca 255zł - osoba 100zł - zaliczka od osoby 209zł - dzieci od 3 do 10 roku życia 100zł - zaliczka od dziecka 0zł - dzieci do 3 roku życia, urodzone po 01.08.2008r. ZALICZKA/ZAPISY - wpłata do 30.05.2011r. OPŁATA za ZLOT - wpłata do 17.07.2011r. Wpłat proszę dokonywać na konto: Numer rachunku: 90 1140 2004 0000 3602 3402 9767 Numer rachunku IBAN: PL90 1140 2004 0000 3602 3402 9767 Numer BIC: BREXPLPWMBK Posiadacz rachunku : Jarosław Matys, os. Boh. Września 38/10, 31-621 Kraków W tytule: nick i rodzaj opłaty, np jarko zaliczka lub jarko zlot Zaliczki zwrotne są do ostatecznego terminu ich wpłat, później jedynie w przypadku kiedy ktoś będzie chętny na zwalniane miejsce. Uwaga: Brak terminowych opłat za zlot, bez wcześniejszych ustaleń z organizatorem, skutkuje natychmiastowym usunięciem z listy zlotowej Tyczy się to również osób towarzyszących. W cenie ZLOTU: Nocleg + śniadanie + obiad = 70zł/osoba x 2 dni Grill = 45zł/osoba Kolacja = 45zł/osoba Dodatkowe koszty: DJ, karaoke, gadżety, plakietki, ochrona, pozostałe. UWAGA: Osoby chcące przedłużyć Swój pobyt w ośrodku w Jasieńcu proszone są o kontakt z właścicielem. Tutaj są namiary: http://www.kregiel.pl/kontakt.php Przy rezerwacji proszę powoływać się na Audi A4 Klub Polska. Zostaniecie w ten sposób przypisani do pokoju/domku w jakim będziecie mieszkać na zlocie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.