Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. ładnie to wygląda...czekamy na resztę kół..i fotki..
  2. stwierdzam że duzo interpunkcji... co wy tam kolego palicie? :D
  3. i nizsze chyba, przynajmniej w a5 tak jest 1bV to zawieszenie obnizone
  4. Jedrek cały rok jezdzisz z gumowymi dywanikami?Bez sensu.W lecie dużo milej jest z materiałowymi.
  5. Mogłeś za 2,5 tysiaca kupić już cały komplet nowych...
  6. Cena nie robi szału poza tym roznice w grubosci bieznika przy quattro nie sa najlepszym pomyslem..
  7. Te zdjecia sa starsze niz internet na cholere to wklejac
  8. Twixa tudzież innej reklamy nie sposób usunąć
  9. waga roweru ma wielkie znaczenie dla prowadzenia..takze niestety do konca tak nie jest...
  10. takie ratalne płacenie mandatów ,nie pilnowanie potwierdzeń wpłat i problem gotowy... o nietrzymaniu potwierdzen wpłat coś wiem miasto mnie niedawno ogołiło na 6tys... dodam że po raz drugi bo w 2008 roku to zapłaciłem.. Tak to jest jak sie nie trzyma potwierdzen wpłat przez 5 lat..
  11. nie bedzie wystawac,bedzie w miare OK...
  12. Jak do tego doszedłeś? że to 3,5 sekundy?stoperem?
  13. Ja tu o serii piszę.Nierealne.Mam pytanko.Szymeniu jakie osiągi masz wpisane w ksiązeczce obsługi samochodu? ---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ---------- OK już wiem 4,8 sek 0-100km/h
  14. Ponizej 4 sekund to w serii niby miało byc
  15. o to zeby Cie przekrecic na kase zapewne na zaliczce
  16. muza fajna wiadomo kogo ? To Fever Ray z The Knife:) Dla lubiących podobne klimaty polecam grupy The Knife i Zeitgeist Super ja też polecam. Wogóle świetnie dobrali ten utwór do filmu młodego. Bardzo klimatycznie PS chcącym zacząć przygodę z The Knife doradzam nie zaczynać od ostatniej płyty,dość ciężka w odsłuchu "Tommorow In A Year" to bardzo fajna, klimatyczna płyta Nie mówię że nie fajna,ale dość znacząco różniąca sie od wcześniejszych dokonań Widzę że dobrej muzyki słuchasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.