Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Trzeba mega uważać,sprawdzać często ciśnienie i da się. Ja na razie nie zauwaźyłem absolutnie żadnych skutków ubocznych,nawet nic nie jęknie w srodku..
  2. Kłótnia o szmal.Kurde co za kraj..masz przedstawicielstwo radarów i cała policja musi brać od Ciebie..monopol...
  3. Przecież napisane jest jak wół że z oponami... Fakt nie doczytałem a nie było ich na zdjęciu. Tak czy siak osobiście wole nowe oponki.
  4. Makki 20 repliki na takim profilu jaki jest przy A4 lub A5..to na polskich drogach szybszy i pewniejszy klopot niz na ori, niestety...Takze jak wielkie koła to albo ori albo renomowany producent ,czyli wcale nie bedzie taniej. Takie moje zdanie. Pamietasz przeciez polskie drogi jeszcze
  5. tyle => http://moto.allegro.pl/felgi-audi-a8-s8-a6-rs6-20oryginalne-i1509862128.html Plus oponki to razem 10tys. Jeszcze pół biedy tyle że te felgi nie są nowe, a ten sprzedwca to ma większość felg odnawianych i diabli wiedzą co z nimi było.Także...
  6. Zle nie jest Makki tylko ustrzel u nas taka w dobrych pieniazkach.. :gwizdanie:
  7. No Makki szału nie ma też mnie nie porwały..
  8. To sie dogadajcie piszcie na PV co i jak to wam podam dane do przelewu i kupię. Jest jeszcze wersja biała... http://cgi.ebay.pl/GTA-It-s-not-game-T-Shirt-white-M-L-XL-XXL-neu-/400208605754?pt=DE_Herren_T_Shirts&var=&hash=item9bff942a28#ht_839wt_907
  9. Jak chcecie moge pomoc. Tylko czy wam sie to kalkuluje. Dojdzie jeszcze wysylka ode mnie do kazdej z osob.
  10. Nie macie kont na ebayu?
  11. Ebay tanszy
  12. http://cgi.ebay.pl/GTA-It-s-not-game-T-Shirt-black-M-L-XL-XXL-neu-/170626424602?pt=DE_Herren_T_Shirts&var=&hash=item6d6fb7aa08 Proszę bardzo.
  13. Do czego zmierzasz bo turdzi nie ma takiego problemu.. ehs... jesli masz Audi B7... która ma felgi z mniejszym otworem centrującym to felge z B8 (z większym otworem) założysz z małym pierścieniem. Jesli masz B8 z większym otworem centrującym to nie założysz felgi z mniejszym - albo jakiś gruby dystans gdzie przejściówka albo rozwiercanie otworu. Oba to kiepske metody. Ale my to wiemy..nie trzeba nas było oświecać bo gadalismy o tym w innym wątku.. Trochę nie w temacie..
  14. Do czego zmierzasz bo turdzi nie ma takiego problemu..[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:57_________________________________________________ To w polskiej kasie mu się chyba bardzo nie opłaca bo by chciał pewnie ze 100tys
  15. Heh no coś w tym przymilaniu jest.. Ale dla mnie pomimo że na ogół juz mam nowe wozidło to przykry moment jak moje byłe autko odjeżdża z nowym właścicielem...
  16. To będą przekłamania licznika... No i komfort na 245/35/19 bedzie jednak gorszy... A na 235/40/19 bedzie guma zalatywac lekkim balonem (94mm) Przeorałem tego trochę.Sugeruję rozmiar fabryczny przy 19. Nie bedzie błedów wskazań licznika,guma jest w optymalnej cenie(jak na 19 rozmiarówka popularniejsza) a te 10mm w szerokosci nie zrobi wiekszej roznicy. Przeciez musisz i tak zrobic program... :gwizdanie:
  17. Czemu wolisz 235? Powinienes miec przy 19 255/35 to jaki bedzie profil przy 235?
  18. Dzięki Patrzcie co za świr :shocked: http://allegro.pl/konsola-playstation3-500gb-324-gier-400-dlc-i1538626474.html#gallery Grubo...
  19. I 50 to kwota do rozwazenia.. Najlepszego Pablo!!! Samych szybkich startow :>
  20. Heh gratki pamiętam ją z Krakowa bardzo dobrze. Dziwi mnie tylko po przeczytaniu wątku jakoby Kuzaj był w niej widziany miliony razy Heh te legendy, opowieści.. Przecież miał ją tylko chwile... :gwizdanie: Póżniejszy właściciel to znajomy i już on robił program w tym samochodzie....przynajmniej tak od niego słyszałem. Szkoda że sprzedajesz ale życzę jej żeby wróciła do grodu Kraka
  21. O czarne :decayed: No to witam ponownie w klubie rysek Jaki środek?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.