Treść opublikowana przez pawel1380
-
Sprzedaż auta.
nie dopiero od 1000 zł
-
Płacimy jak za zboże - Fotoradar wyglądający jak śmietnik
Wiele więcej byś tym 1.9 nie poszedł
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
OK wszystko jasne,de facto rozmowa nie dotyczyła juz Twojej akurat sytuacji
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
Rozne opony na osiach to nie jest problem dla quattro, jesli oczywiscie rozmiary sa takie same. Gdyby na jednej osi byly rozne... to tak. Wiadomo ze rozne opony o tej samej wysokosci to nie jest dla quattro problem jesli rozmiary takie same ale.. Chyba nie sugerujesz ze ktos kupujac komplet nowych opon kupił dwie z jednej firmy a kolejne dwie z innej? No raczej nie.Wobec czego mozna przypuszczac ze jesli ktos tak dobieral opony to raczej nie dbal specjalnie o wysokosc bieznika aby była dokładnie taka sama na wszystkich 4 gumach. Ni chyba ze mierzył wysokość wszystkich kupując używki...
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
ile dałeś z sprezynki?mniej niz 700?Moze byc na priv.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o kurfa kondolencje..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sodispar apartments
-
Płacimy jak za zboże - Fotoradar wyglądający jak śmietnik
ale sk***ysynstwo ktos za to powinien odpowiedziec
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
:grin:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
to dosc istotne jaki typ polerki o tyle ze zwykla rotacja łatwiej lakier uszkodzić a znowu DA trzeba sie wiecej napracowac
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
to o napedy ktos sie nie martwił..
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
masz przy quattro opony z innej bajki na osiach?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
polerka rotacyjno obrotowa...Oj Mirek lekcji nie odrobiłeś
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
ale z innego forum..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jemu chyba o a5 chodzilo dlatego poczatek 8T...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cos chyba zly numer..
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Może się jutro uda podjechać na spota to oblukam to cudo
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ABT to zawsze jednak zepsuje samochód.. MTM podaje przyspieszenie dla serii w S6 4.9 sek i 4,2 sek po programie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To Karol droga do Ojcowa. Ekipa nie wygląda na profesjonalną ale nie raz po 80-90 km potrafilismy zrobić z tego dużo po lasach. Wyjazd 9 rano w niedziele i powrót na 21 Raz się zapuściliśmy tak że wracaliśmy pociągiem bo już było za ciemno i kobiety płakały że nogi ten tego... Zabawa za***ista cały zeszły rok porządnie w końcu pojeździłem.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
kropki to raczej odpryski lakieru tar remover raczej nie pomoze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
licznik od kalorii
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
drzwi do malowania?
-
Powietrze ucieka przez felge
wyprostowac felge trzeba lub naprawic jesli w tym miejscu jest przykorodowana..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
proszę http://s15.postimg.org/pdimfg1fb/t_umik.jpg Dzięki Grzechu,Gajos już mi podał wcześniej. Strasznie ciężko go znaleźć a w salonie 1600 zł wołają,trochę szkoda do 10 letniego auta o wartości mniej niż 30 tys zł.
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
ciekawe jak t sie bedzie prowadzic z takim klocem z przodu Ale bede podgladał