Treść opublikowana przez boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja nie mam nowe turbo ja nie zmieniałem sprzęgło jeszcze daje rade 330 NM ciagnie to 380NM tez da rade ale nie długo a z moim moczem jest wszystko OK jesli to chciąłes wiecdziec
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale po co mi wtryski moje są dobre nie wiem cos ty sie tak uczepił
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to ja juz odrazu odkładam na sprzegło i turbo
-
[B6 AWX] Oświetlenie wnętrza
oooo ja juz tez sie zajarałem ;P w weekend patrze jak to dziąła i bede chyba przygotowywał sie do rezania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja mysle ze początek grudnia moze bym dał rade a jak nie to w przerwie między wigilia a sylwestrem a najlepiej pierwsza połowa stycznia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek .. o ile sie nie myle to prosziłem wczoraj szanowenego o tytuły / autora tego nuciwa co leciał u ciebie w kredensie Adaho , Panie Bobrze i reszta ferajny Szykujeta sie na CZIPA po nowym roku ? Bo nie wiem czy mam napierdlać na dwie zmiany czy nie napierdalaj - jak będę miał luźny cash to w styczniu będzie 180 KM i ze 380 Nm jestem za po nowym roku juz zaczynam odkładac [br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 11:18_________________________________________________jak ma sie rozsypac to z wielką pompą i z fajerwerkami [br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 11:20_________________________________________________
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wit.s jestem ZA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to znowu koledzy Flyera ??? teraz juz Biali a nie to Poziek Spanky i Łukasz :kox: :kox:
-
[ALL B6] przełącznik do opuszczania szyb (po stronie kierowcy) -- szukam
ASO i nie sa wcale drogie
-
[B6 ALT] Wyje w tylnym kole
no to mnie tez to czeka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
opis :polew: :polew: [br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 07:54_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=4pCfmqO197A tylko z głosem :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: no moze i tak Adaho to lepiej weź panadol :kox: :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
4 ibupromy i cola i bedziesz wyglądał tak jak ja wczoraj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sterujący Ci podobno nie działa Ja to juz bym wolał doinwestować ..zawsze to więcej tyk KM/NM mój główny wtrysk jest w super kondycji a pozostałe 4 szt w audi sa w dobrym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a po co moje są dobre prawie wszytskie dwa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra nie ciągne tego wątku dalej bo nie ja tu jestem od ciagnięcia :evil: :evil: :evil:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
..albo nowa koleżanka w pracy ...albo znalazłe nie ten ołówek co trzeba ..i przypadkowo zastrugała :polew: :polew: :polew: zazdrośc oj zazdrość przemawia przez Ciebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zapytaj, może nas zaskoczy thnx[br]Dopisany: 05 Listopad 2008, 14:38_________________________________________________ Boberek o czym myślałem pisząć ten tekst ?? Bo jakoś tak strasznie dużo tych języków powklejałeś oooj chyba koleżanka z pracy szukała "długopisu" pod Twoim biurkiem ...strasznie Cię rozkojarzyło Piter upssssssss cicho bo sie wyda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no mysle ze na poczatku roku bym był wstanie narazie parerzeczy trzeba ogarnąć ale pertraktować zawsze mozna moze przestanie takie kopciuchy walić ale dowiem sie jeszcze i Poniedziałka bo mój kolega ma z nim jakas spółe wiec moze cos ogarne
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
o kurde teraz to mi zabiłeś ćwieka za cholere nie pamiętam ale zaraz poszukam :evil: wpisujesz teoretycznie ja mam 31001 a tak naprawde ostatnia cyferka albo 0 albo 1
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to się da poprawic ..ale trochę rypania będzie niestety. Generalnie autko i to z softem Adas moze kurde czas tez na nas
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
u mnie nie było zmieniłem kodowanie i działa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
<krn> dziś nam facet na elektrotechnice dał cenną radę <krn> "Tylko czasem nie próbujcie sprawdzać jak działa laser w CD-romie, bo laser można w życiu zobaczyć dwa razy... Raz lewym, a raz prawym okiem..."
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
no kurde a wyglądał pieknie