Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. to fakt ale są pewni ze opony wytrzymaja bezpieczeństwo na pierwszym mniejscu
  2. moim zdanie wygląda tak jak powinno jest w sam raz
  3. Malik weź jakas mała fote bys pokazał
  4. no chyba raczej mamy ustalone jedziemy we wtorek po 400D jak narazie bierzemy 4 szt cena za komplet 1829 zł od tego zwrot 215 zl od canona i jeszcze dostaniemy mały rabat jak weźmiemy naraz 4 szt
  5. nie ma problemu Dogadajcie sie nawzajem i ja bede czysty moduł przywioze we wtorek na spota
  6. łukasz sie nie zgodzi napewno bo boi sie ze poduszka moze ulec eksplozji :polew: moduł w kierownicy mam od A4 wszytsko mam od A4 tylko poduszka jest raczej od A6 [br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 13:53 _________________________________________________No więc tak wkońcu po wielkich bólach udało mi sie zrobić zeby multifunkcja działała przyczyną braku komunikacji w moim przypadku był moduł Pamietajcie jesli chcecie zeby działała w B6 to moduł musli miec koncową literke L M N P Q i R są od B7 i z tym modułem działa tylko tempomat w B6 ja własnie miałem Q i problem tkwił w nim Serdeczne podziękowania dla Malika który naprowadził mnie zeby to sprawdzić pożyczył mi swój stary moduł z B6 przełozyłem wszystko i działa pieknie podsumowując zeby załozyć MF w B6 potrzeba Poduszka MF z B6 do tego moduł z koncówką L M N P (każdy kto ma temponat w B6 nie powinien sie juz martwić) potrzebna bedzie taśma do AirBaga z 12 pinami zazwyczaj jest 6 szt kabelek 14 pinowy kabelek do poduszki z multifunkcją oraz modulik w kierownicy kóry ciężko dostać ale jest kodowanie tak samo jak w pierwszym poście gdyby ktos potrzebował pomocy służe informacjami
  7. no to na przyszły ttydzien sie jakos umówimy poniedziałek albo wtorek bo nie dam rady skombinowac kasy do jutra bankomat mi na to nie pozwoli
  8. no dziś to nie ja potrzebuje ze dzień albo dwa [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2008, 16:07 _________________________________________________no dobra ja jestem gotowy na poniedziałek albo wtorek wtedy bede mial kase na koncie z pracy wiec mozemy ruszyć we wtorek po pracy i na spota przyjedziemy z apratami
  9. poziek poczekaj kupimy aparaty to zorbimy jakas sesje
  10. http://fotojulia.aplus.pl/product_info.php?products_id=37 no kurde 1829 zł z obiektywek i zwrot 215 zł od canona to ten sklep http://www.skapiec.pl/site/sklep/1285
  11. ale wiecie ze canon od tego zwraca jeszcze 215 zł najtaniej jak znalazłem w sklepie w warszawie za 1829 zł z obiektywem
  12. no ale jest jeszcze jedna kwestia mam przeznaczone na ten aparat max 2 tyś musi byc w zestawie aparat obiektyw karta torba nakładki macro ściereczka i musze zamknąc sie w kwocie 2 tys zł
  13. ja to wczoraj przynajmniej po rozmowie z Malikiem który ogarnia troche aparaty jego słowa przekonały mnie wkoncu do CANONA 400 D i chyba nie tylko mnie to kiedy zakup grupowy
  14. malik nie zapomnij dla mnie o module
  15. no wiem którą tak ładnie wyeksponowane sa na fotach te fotele tez jej szukałem ale znaleśc nie mogełm
  16. http://www.allegro.pl/item348419823_audi_a4_8e_fotele_kanapy_wnetrze_skorzane_rs4.html mówisz i masz
  17. no malik to jest jedna uparty ale auto ma piekne
  18. chciłbym wiedzieć ale ja Cie podobno wywiozłem ale ty nie jestes z gocławia no kolesie dobrzy byli dobrze ze mi przez pomyłke twarzy nie zmasakrowali tylko najpierw sie zapytali
  19. no jestem ciekawy strasznie trzymam kciuki zeby wszytsko działało
  20. nie kracz moze tylko z silniczka spadł drucik albo zabezpieczenie na takim plastiku sie urwało i nie przesówa klapy najpierw trzeba fizycznie to sprawdzic a nie chłopaka z poniedziałku dołowac
  21. jak zdejmiesz licznik itp odepnij tylko AKU i żadnych problemów nie bedziesz mial ja u siebie zdejmowałem zegary bo chciałem sobie ręcznie wykalibrowac wskazówke i mi sie udało a kurz tez mam
  22. alebo ciegno gedzies spadło miałem tak w Golfie MK 4 silniczek chodził ale nie przełączal na zimne
  23. tez uważa m ze powinno dziąłać bez problemowo ale ciekawe jak jest z wykonaniem takich manetek
  24. boberek odpowiedział(a) na 12RAEL temat w Audi A4 B6/B7
    ja na 17 śmigam i na 225/45/
  25. nie ma znaczenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.