Treść opublikowana przez boberek
-
[B6 AVF] 225/45R17 czy 235/45R17 na lato??
tak tak jezdziłem i to dwoma pozdro KRC Warsaw ;P jak chcesz 225 w dobrej cenie http://www.allegro.pl/item309033149_hurtowniaopon_225_45r17_goodyear_f1_warszawa.html
-
[B6 AWX] Moj A4 AVANT TDI SPORT - kilka modyfikacji wartych wzmianki i odswieżen
ładne auto bo niespotykane czerwone ;P Avanta czerwonego widziałem tylko raz na żywo
-
Jak nie należy obchodzić sie ze sprzegłem ;P
Witak powiedział ze to wada fabryczna auto podobno ma przejechane 50 tys km
-
PLAYSTATION w aucie:)
ja miałem kiedys zamontowane PS2 slim w Golfie 4 fajna zabawka ale moim zdanie tylko dla bajeru ;P bo do niczego innego montaz prosty tak jak pisza chłopaki zasilacz i potem pozostaje ci zamontowanie ja nie montowałem tylko miałem luzem bo w domu tez czasem grałem a w samochodze to pasazerowie ;P ale powiem ze przez pierwsze 3 dni potem sie znudziło i lepiej grać w domu na wiekszym TV PS2 jest dobra zamiast DVD bo odtwarza i to i to i gry wiec z monatżem mozesz pomyslec ale nie wiem jak bedzie działac jak ją odwtornie zamontujesz mozna popróbowac
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
no wiesz bez różnicy ja i tak w kazdy wtorek jestem na spocie
-
Felga 16'' x 9'' do A4?
no balonik konkretny na 9 cali to sie zakłąda 195/40/16 ;P a tak na poważnie to 215/40 wyglada fajnie ale to juz bedzie naciągniete strasznie dla mnie to by wygladało super ale praktyka jazdy na tym to tragedia i zawias musi byc przynajmniej -60
-
[B6 AVF] 225/45R17 czy 235/45R17 na lato??
ja tez sie zastanawiam jakie ząłozyc ale zdecydowałem sie na 225/45 bo wiem jak wyglada na 7,5 calach bo miałem takie w golfie 4 bierz 225/45 bez zastanowienia
-
Jak nie należy obchodzić sie ze sprzegłem ;P
byłem sobie u rogala i leżało u niego cos takiego ;P od seata leona ARL
-
Bixenon Xenon od A do Z
tak tak warszawa to stolica rezania na spocie przyjedz zmienimy wszytsko i bedzie działac
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
cos sie trafi kiedys kupisz sobie jakąs skórke no mam nadzieje ze auto zobacze we wtorek ;P
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
pieknie sie prezentuje światła wygladaja pieknie ale zgodze sie ze siedzenia mogły by być inne ;P ale ogólnie na duzy plus
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
:wallbash: :wallbash: zaraz dawaj szybko
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
umknęła mi aktywacja :> tempomat działa.... no tak ta operacja jest jak najbardziej niezbędna
-
[A4 B6] Oryginalny subwoofer - jaki glosnik ?
mozana sie pobawić włąsnie wykładaniem matami zeby to sie nardziej sztywne zrobiło ale efekt poza praca bedzie raczej mizerny
-
Głośniki Morel dotech MKll opinie??
no bardzo fajne głosniczki ogólnie firma dobra lae mało znana
-
wyrejestrowanie samochodu - jakie procedury ?
no to ciezko bedzie najlepiej bedzi ejak zobie załatwisz papier ze szrotu pogadaj zapłącisz 100 zł i ci taki papier wystawią
-
[B6 AWX] Czy ktos slyszal o oponach Markgum ??
http://www.oponytanio.pl/start.html chcesz tanie opony poszukaj tutaj ale nie kupuj zadnych wynalazków ja kupiłem NANHAG NS2 ale to kupiłem do samochodu którym robie 2 tys km rocznie i nie szybciej niz 70 km/h ikupiłem je ze względu na rozmiar [br]Dopisany: 08 Luty 2008, 06:49 _________________________________________________ rozwin prosze swoją myśl czemu tak sądzisz ? dunlop moim zdaniem jest świetną opona szczególnie model 9000 lub 9090 powoli sie zdzieraja super trzymaja na mokrym i na suchym dla mnie nejalpesze opony na których jezdziłem a było ich troche ;P jeszcze byłem zadowolony z uniroyala ale szybko zniknął
-
Monitor LCD 17"-19"
ja mam SAMSUNGA 19 cali model SYNCMASTER 940n i powiem tak ze mam go juz ponad rok i zadnego problemu kolega sprzedajacy te monitory mówi ze nigdy żaden nie wrócicł ze cos nie działąło wiec polecam SAMSUNGA
-
[B6 AWX] Czy ktos slyszal o oponach Markgum ??
dla mnie to tandeta straszna kupiłem kiedys zimówki i na zakrętach to sie kładły pod felge a zniknęły po 2 miesiącach jazdy nie polecam tego badziewia
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
hmm no to nie wydaje mi sie zeby czegos brakowało ja podłączyłem zakodowałem i działa ale musisz tez wiedzec ze tempomat jak sie właczy to lampka sie nie świeci dopiero jak jedziesz i nacisniesz SET to sie zapala i działa powyżej 30 km/h pewnie to wiesz ale napisałem dla pewniści
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
AHA KPW to weź go wyjmij i rozbierz i wyczysc styki ja miałem tak w golfie jak mi tempomat nie działał rozebrałem przeczysciłem złozyłem i zaczął działac
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
ja mam zakodowana jako 4 ramienna ataka mam a jesli chodzi o jakies zzwieranie kabli to ja nic o tym nie wiem chyba ze tak tzreba zorbic jak sie ma 3 ramienna
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
no to dziwne bo mi zadziałał bez problemu moze posprawdzaj wszystko jeszcze raz
-
Wybór telefonu - Nokia E51 czy E65?
ja mam karte w e65 1 gb i strasznie ona muli tego symbiana to samo było z e50 ale idzie sie przyzwyczić ;P
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Adam opisał bys torche te zdjecia rozumiem ze wymieniałes ślizg tylko czemu ?? wytłumacz troche