Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. tak tak jezdziłem i to dwoma pozdro KRC Warsaw ;P jak chcesz 225 w dobrej cenie http://www.allegro.pl/item309033149_hurtowniaopon_225_45r17_goodyear_f1_warszawa.html
  2. ładne auto bo niespotykane czerwone ;P Avanta czerwonego widziałem tylko raz na żywo
  3. Witak powiedział ze to wada fabryczna auto podobno ma przejechane 50 tys km
  4. ja miałem kiedys zamontowane PS2 slim w Golfie 4 fajna zabawka ale moim zdanie tylko dla bajeru ;P bo do niczego innego montaz prosty tak jak pisza chłopaki zasilacz i potem pozostaje ci zamontowanie ja nie montowałem tylko miałem luzem bo w domu tez czasem grałem a w samochodze to pasazerowie ;P ale powiem ze przez pierwsze 3 dni potem sie znudziło i lepiej grać w domu na wiekszym TV PS2 jest dobra zamiast DVD bo odtwarza i to i to i gry wiec z monatżem mozesz pomyslec ale nie wiem jak bedzie działac jak ją odwtornie zamontujesz mozna popróbowac
  5. no wiesz bez różnicy ja i tak w kazdy wtorek jestem na spocie
  6. no balonik konkretny na 9 cali to sie zakłąda 195/40/16 ;P a tak na poważnie to 215/40 wyglada fajnie ale to juz bedzie naciągniete strasznie dla mnie to by wygladało super ale praktyka jazdy na tym to tragedia i zawias musi byc przynajmniej -60
  7. ja tez sie zastanawiam jakie ząłozyc ale zdecydowałem sie na 225/45 bo wiem jak wyglada na 7,5 calach bo miałem takie w golfie 4 bierz 225/45 bez zastanowienia
  8. byłem sobie u rogala i leżało u niego cos takiego ;P od seata leona ARL
  9. boberek odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    tak tak warszawa to stolica rezania na spocie przyjedz zmienimy wszytsko i bedzie działac
  10. cos sie trafi kiedys kupisz sobie jakąs skórke no mam nadzieje ze auto zobacze we wtorek ;P
  11. pieknie sie prezentuje światła wygladaja pieknie ale zgodze sie ze siedzenia mogły by być inne ;P ale ogólnie na duzy plus
  12. :wallbash: :wallbash: zaraz dawaj szybko
  13. umknęła mi aktywacja :> tempomat działa.... no tak ta operacja jest jak najbardziej niezbędna
  14. mozana sie pobawić włąsnie wykładaniem matami zeby to sie nardziej sztywne zrobiło ale efekt poza praca bedzie raczej mizerny
  15. no bardzo fajne głosniczki ogólnie firma dobra lae mało znana
  16. no to ciezko bedzie najlepiej bedzi ejak zobie załatwisz papier ze szrotu pogadaj zapłącisz 100 zł i ci taki papier wystawią
  17. http://www.oponytanio.pl/start.html chcesz tanie opony poszukaj tutaj ale nie kupuj zadnych wynalazków ja kupiłem NANHAG NS2 ale to kupiłem do samochodu którym robie 2 tys km rocznie i nie szybciej niz 70 km/h ikupiłem je ze względu na rozmiar [br]Dopisany: 08 Luty 2008, 06:49 _________________________________________________ rozwin prosze swoją myśl czemu tak sądzisz ? dunlop moim zdaniem jest świetną opona szczególnie model 9000 lub 9090 powoli sie zdzieraja super trzymaja na mokrym i na suchym dla mnie nejalpesze opony na których jezdziłem a było ich troche ;P jeszcze byłem zadowolony z uniroyala ale szybko zniknął
  18. ja mam SAMSUNGA 19 cali model SYNCMASTER 940n i powiem tak ze mam go juz ponad rok i zadnego problemu kolega sprzedajacy te monitory mówi ze nigdy żaden nie wrócicł ze cos nie działąło wiec polecam SAMSUNGA
  19. dla mnie to tandeta straszna kupiłem kiedys zimówki i na zakrętach to sie kładły pod felge a zniknęły po 2 miesiącach jazdy nie polecam tego badziewia
  20. hmm no to nie wydaje mi sie zeby czegos brakowało ja podłączyłem zakodowałem i działa ale musisz tez wiedzec ze tempomat jak sie właczy to lampka sie nie świeci dopiero jak jedziesz i nacisniesz SET to sie zapala i działa powyżej 30 km/h pewnie to wiesz ale napisałem dla pewniści
  21. AHA KPW to weź go wyjmij i rozbierz i wyczysc styki ja miałem tak w golfie jak mi tempomat nie działał rozebrałem przeczysciłem złozyłem i zaczął działac
  22. ja mam zakodowana jako 4 ramienna ataka mam a jesli chodzi o jakies zzwieranie kabli to ja nic o tym nie wiem chyba ze tak tzreba zorbic jak sie ma 3 ramienna
  23. no to dziwne bo mi zadziałał bez problemu moze posprawdzaj wszystko jeszcze raz
  24. ja mam karte w e65 1 gb i strasznie ona muli tego symbiana to samo było z e50 ale idzie sie przyzwyczić ;P
  25. Adam opisał bys torche te zdjecia rozumiem ze wymieniałes ślizg tylko czemu ?? wytłumacz troche

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.