Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. no to jak wszystko zorbisz jak był onaprawde zawsze jedna dodatkowa informacja pozdro
  2. no co ty bo malowanie nigdy tylko do chromowania jak bedziesz skrecal to lakier i tak odpadnie chrom tylko chrom jedynie co mozna by był ozorbic to środki pomalowac w kolor auta
  3. no jest troche lepiej niż było na zbiornik lałem 250ml mixolu tylko takiego zwykłego mineralnego anie żadne 2T syntetyczne bo to podobno nic nie da sceptycznie podszedłem do tego ale okazało sie ze troche pomogło
  4. olej na allegro mozna kupic od 2 uzytkowników i obaj są z seat racing jeden jest w warszawie a drugi we wrocławiu mozna kupic u pana Poniedziąłaka z Unirtonicka ja zawsze zamawiam w InterCarsie
  5. Poziek moze nowa zabawka nie bedzie sprawiała tyle niespodzianek
  6. no dzis mizernie było poziek zadymił cały parking prawie włączyły sie zraszacze pan z ochrony chyba chciał juz krzyczec ale poziek zwiał
  7. Może taki film nie ma na celu bawić ... no nie ma na celu bawić napewno nie
  8. no dawaj szczeliny posprawdzamy [br]Dopisany: 15 Styczeń 2008, 12:59 _________________________________________________http://www.milanos.pl/video.php?cat=2&id=6611 zobacxzcie ta ciezarówke
  9. ale olej nawet mozesz na allegro zamówić jest tego dość sporo to max w 3 dni bedziesz miał go w domu to ja zamiast tego shella to juz bym castrola nalał
  10. ja bede jak zawsze
  11. no cos tam nie grało chwile ale cos tam pozamieniałes i działa ważne ze sie da to tyle, mądra głowa i troche sprytu i sie udało Filtrona to ja moge do poloneza koledze wsadzić ja mam do tego takie podejscie a co do filtrów nieraz jak ja zamawiam to knecht tańszy jest od filtrona o około powiedzmy 2 a 3 zł wiec róznica żadna ale jakos spokojni emoge spac ze mam to co powinno byc co to filtra paliwa to ja wymieniałem ostatnio załozyłem nowy przekreciłem dwa razy kluczyk aby pompo podała paliwo do filtra i zero stresu odpalił i nie ma problemu ale nie wiem jak to jest z samochodami z VR wiem ze jak miałem Golfa 2 1.6 D to jak sie zmieniało filtr to troche potelepało i za chwile było OK
  12. jak nie mozna ustawic 12 tys jak mi Łukasz ustawił 12 tys bez żadnego problemu to ja bym nie chciął miec filtra filtrona w nowym samochodzie marki np AUDI bo bym sie chyba obraził
  13. czyli po raz pierwszy wiedziałem wiecej od was ale dobrze z ena to uwage zwróciłem zawsze jedna informacja do przodu
  14. :polew: :polew:
  15. Michał co do oleju to zawsze odkreca sie filtr oleju zanim spuścisz olej bo jak spuscisz olej zakrecisz korek i odkrecisz filtr to zostaje tam troche oleju i to sporo zawsze jak sie zmienia olej odkrecasz filtr wyjmujesz go lub poluzowany sie zostawia i potem dopiero odkrca sie korek od miski ja uzywam filtrów knechta i co śmieszne sa tańsze od filtrona filtr paliwa spokojnie raz na 30 tyś zmieniać olej jak to kazdy Ci powie Motul
  16. witam ma ktos taki spoilerek u siebie w B6 ładnie pasuje bo tu zdjecie nie jest za speclajne moze ktos podrzuci foto a moze jakis zakup grupowy ?? http://cgi.ebay.pl/AUDI-A4-DACHSPOILER-NEU_W0QQitemZ150204814308QQihZ005QQcategoryZ40200QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
  17. no to jest taki mały jakby trapezik i wkłada sie go w miejsce w kierownicy jest nawet taka wneka no i ja kupłem kierownice od multi ale bez poduszki i ten modulik tam został wydaje mi sie ze do tego moduliku ida kabelki na jedna strone i na druga strone a od tego modułu idzie kabelek to tego drugiego [br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 12:43 _________________________________________________ja poiwiem tak ja go wyjałem z kierownicy bez porblemu wiec moze mozna go dostać osobno [br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 12:44 _________________________________________________zaznaczony czerwonym kwadratem o to mi chodzi
  18. no jak to powiedzieć nie mam etki na kompie w pracy ale jak ja kupiłem kierownice to z kierownicą dostałem taki moduł który był w kierownicy no bo musisz gdzies podłączyc kabelki od przycisków i potem wyjdzie to do modułu zobacz w etce jest taki moduł który wkłada sie w kierownice jak bede w domu mysle ze w czwartek to zrobie foto jak to wygląda na module jest napisane multifuntion czy jakos tak
  19. ale mozna dokupic zaślepke z dzurami na przyciski duzo taniej to wyniesie przyciski w ASO to około 60 a 70 zł za strone a zaślepka na allegro około 100 zł a podusze da sie przęłozyc tyllko jak pewnie wiecie nie tylko moduł jest potrzebny do multi funkcji jest jeszcze moduł w kierownicy bo ja jak kupowłałem kierownice do siebie to był tam taki moduł [br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 07:12 _________________________________________________ pre_pl mam jeszcze pytanie co do tego wyzej wystarczy skasować tylko te błedy czy cos trzeba jeszcze robić [br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 08:54 _________________________________________________aha i pytanie czy VAG 3,11 da rade i zwykły kabel do diagnozy KKL czy jakos tak zreszta co ja sie martwie lukasza wynajme na kodowanie
  20. a pytanie moje takie czy taki moduł moze być od powiedzmy A6 czy A8 ??
  21. trzeba zdjąc cały boczek odkrecasz wszystkie śruby za listwą na dole chyba tez jakas jest i pod rączką tez jedna jest i jak to zrobisz to trzeba mocno szarpnąć zeby spinki pusciły do tego w ASO dokup sobie ze 5 szt tych spinek bo nie wiesz wile ci peknie no i jak zdejmiesz boczek poodpinasz wszytskie kostki to zabawy ci ejeszcze czeka ten cały uchwyt trzyma sie na 13 wkretach o i jak je odkrecisz to juz powino pójsc z górki
  22. www.oponytanio.pl Dunlop sport 9000 lub 9090 Goodyear jest spoko ale szybko znika Bridgestone RE050 fajna oponka i dobre parametry ale lipny bierznik D Sport max tez jest OK i całkiem wygląda michelin to kupa jest strasznie głosna pozdro miałem kazda z tych opon wiec mówie to co widziałem wiec to są moje wnioski jeszcze fajną oponka jest Uniroyal rainsport ale tez szybko znika moje przebiegi roczne to około 50 a 60 tys wiem obserwacje były cąłkiem wiarygodne
  23. radio wyjscie ma na 100% a zmieniarke hmm sa dwa rodzaje taka co pasuje i taka co nie pasuje jedna jest do RNSa a jedna własnie do Concertów i chorusów wydaje mi sie ze ta na zdjeciu drugim bedzie pasowac a masz do tej zmieniarki przeznaczony schowek ??
  24. golf miał lipe 127,9 i 305,4 nie wiem czemu ;P moje audi ma przejechane 250 tys km i trzyma serie rogal powiedział ze wyczaruje około 170 +/- 5 ps i momentu około 350 do 400 ale to wyjdzie w praniu ;P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.