Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. moze bys sie przyłączył
  2. no kurde jak pech to pech straszna szkoda i do tego przed świetami jeszcze dodatkowy wydatek
  3. jak sie postaramy to bedzi eduzo wczesniej ;P
  4. no ja pracuje cięzko aż mnie z pracy wywala
  5. Ja tu nie widzę nic trudnego: 14 nóg 49 plecaków 343 kotów +1372 nóg 2401 kotków + 9604 nóg Suma: 10990 nóg. Jeżeli jest kierowca autobusu to jeszcze nogi kierowcy dokładnie ten sam temat znalazłem na innym forum ;P
  6. zagadka Mamy autobus z 7 dziecmi Kazde dziecko ma 7 plecaków W kazdym plecaku jest 7 duzych kotów Kazdy duzy kot ma 7 malych kotów Kazdy kot ma 4 nogi PYTANIE: Ile nóg znajduje sie w autobusie? Wszystkie nogi w nim są.
  7. padłem :polew:
  8. oo z petem to dobry pomysł na zdrowie
  9. ciekawe ile czasu zajmie przeczytanie całego temtu
  10. no taki jest misterny masz plan
  11. radar jest zaraz za MAK DONALDEM za światami z przed światłami jak sie skreca na wójcickiego [br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 09:36 _________________________________________________a do holandii to ja sie sam w lato przejade na te grzyby
  12. ja w pracy siedze teraz przy projekcie Straży Granicznej zainwestowali sporo hajsu ;P znaczy to co dostali z uni no z tymi alarmami to pbiło mi sie wczoraj o uszy czyli maja pełne zaufanie do polaków ale jak sie wczoraj wypowiadał jeden z Strazników bez obaw bedzie mozna chodzic na grzyby do innego panstwa :polew: no to grzybiarze powinni sie cieszyc najbardziej
  13. no jakiegos tam mam blacharza lakiernika nie możesz przebolec tego zderzaka no moze i bedzie lepiej zebym kude jak bede jezdzil po polsce nie wylądawał HISZAPNI przez przypadek [br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 09:23 _________________________________________________985
  14. bo postawienie masztu kosztuje cos około 15 tys zł a urządzenie które jest w środku cos około 200 tyś wiec maja kilka i przekładaja i tak naprawde nie wiadomo gdzie teraz jest błyskotka[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 09:15 _________________________________________________ no wiesz wchodzimy w inna strefe i bedzie inaczej czyli tak samo ak jest teraz ;P :polew:
  15. no pech straszny moze przynajmniej xenonki sobie zamontuj Lukasz tylko tez nie wiadomo czy działaja bo jak oststnio wracałem przez łomianki do domu to gostek smigał sporo ponad 100 i ni błysnał oni chyba poprostu maszty postawili i bebechy beda zmieniac
  16. Tak jak napisałem. Najprawdopodobniej popuściła turbina. P.S. Jakby co to to jest aktualna mapa fotoradarów STACJONARNYCH w Warszawie. I one na pewno są. 1. Pułkowa /Wóycickiego 2. Czecha/Kajki 3. al.Stanów Zjednoczonych/Międzynarodowa 4. Trasa Toruńska/ok.centrum handlowego Targówek 5. Słomińskiego/most Gdański 6. Drewny/Przekorna 7. Pileckiego/Herbsta
  17. ja tez mam 882 passat mojego kolegi tez ma 882 i tez AVF i nie jeden AVF ma 882
  18. moze najpierw do fortu Wola a potem gdzies pojedziemy ni ekazdy bedzie siedziął przed kompem do 18:50 i potem pojedzie i nikogo nie bedzie
  19. BOSCH chyba robi dla audi
  20. nie tylko ty ale ja bede kombinował
  21. no ja tez top robiełm wiec powiem tak jak juz odkrecisz wsztystkie to potem drewniany klocek i młotek i ranty powinny zejsc i pamietaj nigdy nie sklejej kół na klej tylko na sylikon bo potem jak cos bedzie trzeba zorbic to ich nie rozkrecisz jak bedziesz potrzebował pomocy to pisz pomoge jak moge
  22. ja tez miałem clio jak zapewne wiesz i to do tego dwie sztuki no twój był tez OK bo mial pare rzeczy których brakowało innym
  23. bardzo fajny bedzie pasował do mojego cabrio jak sie spotkamy kiedys na zlocie
  24. piekne tylko szkoda ze automat Tego typu komentarze są nie na miejscu i nie będą tolerowane Napisz coś sensownego,bo tekst w stylu: szkoda,że automat jest co najmniej żenujący [cayenne]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.