Treść opublikowana przez boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moze bys sie przyłączył
-
[B6 AVF] Nieszczęście... biały dym i spadek mocy.
no kurde jak pech to pech straszna szkoda i do tego przed świetami jeszcze dodatkowy wydatek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak sie postaramy to bedzi eduzo wczesniej ;P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja pracuje cięzko aż mnie z pracy wywala
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tu nie widzę nic trudnego: 14 nóg 49 plecaków 343 kotów +1372 nóg 2401 kotków + 9604 nóg Suma: 10990 nóg. Jeżeli jest kierowca autobusu to jeszcze nogi kierowcy dokładnie ten sam temat znalazłem na innym forum ;P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zagadka Mamy autobus z 7 dziecmi Kazde dziecko ma 7 plecaków W kazdym plecaku jest 7 duzych kotów Kazdy duzy kot ma 7 malych kotów Kazdy kot ma 4 nogi PYTANIE: Ile nóg znajduje sie w autobusie? Wszystkie nogi w nim są.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
padłem :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oo z petem to dobry pomysł na zdrowie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciekawe ile czasu zajmie przeczytanie całego temtu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no taki jest misterny masz plan- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
radar jest zaraz za MAK DONALDEM za światami z przed światłami jak sie skreca na wójcickiego [br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 09:36 _________________________________________________a do holandii to ja sie sam w lato przejade na te grzyby- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja w pracy siedze teraz przy projekcie Straży Granicznej zainwestowali sporo hajsu ;P znaczy to co dostali z uni no z tymi alarmami to pbiło mi sie wczoraj o uszy czyli maja pełne zaufanie do polaków ale jak sie wczoraj wypowiadał jeden z Strazników bez obaw bedzie mozna chodzic na grzyby do innego panstwa :polew: no to grzybiarze powinni sie cieszyc najbardziej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jakiegos tam mam blacharza lakiernika nie możesz przebolec tego zderzaka no moze i bedzie lepiej zebym kude jak bede jezdzil po polsce nie wylądawał HISZAPNI przez przypadek [br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 09:23 _________________________________________________985- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo postawienie masztu kosztuje cos około 15 tys zł a urządzenie które jest w środku cos około 200 tyś wiec maja kilka i przekładaja i tak naprawde nie wiadomo gdzie teraz jest błyskotka[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 09:15 _________________________________________________ no wiesz wchodzimy w inna strefe i bedzie inaczej czyli tak samo ak jest teraz ;P :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no pech straszny moze przynajmniej xenonki sobie zamontuj Lukasz tylko tez nie wiadomo czy działaja bo jak oststnio wracałem przez łomianki do domu to gostek smigał sporo ponad 100 i ni błysnał oni chyba poprostu maszty postawili i bebechy beda zmieniac- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak jak napisałem. Najprawdopodobniej popuściła turbina. P.S. Jakby co to to jest aktualna mapa fotoradarów STACJONARNYCH w Warszawie. I one na pewno są. 1. Pułkowa /Wóycickiego 2. Czecha/Kajki 3. al.Stanów Zjednoczonych/Międzynarodowa 4. Trasa Toruńska/ok.centrum handlowego Targówek 5. Słomińskiego/most Gdański 6. Drewny/Przekorna 7. Pileckiego/Herbsta- [B6 AVF] jak ustawic obroty biegu jałowego
ja tez mam 882 passat mojego kolegi tez ma 882 i tez AVF i nie jeden AVF ma 882- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moze najpierw do fortu Wola a potem gdzies pojedziemy ni ekazdy bedzie siedziął przed kompem do 18:50 i potem pojedzie i nikogo nie bedzie- [ALL B6] Wycieraczki przednie
BOSCH chyba robi dla audi- Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
nie tylko ty ale ja bede kombinował- Felga RH dwuczęściowa - rozkręcanie
no ja tez top robiełm wiec powiem tak jak juz odkrecisz wsztystkie to potem drewniany klocek i młotek i ranty powinny zejsc i pamietaj nigdy nie sklejej kół na klej tylko na sylikon bo potem jak cos bedzie trzeba zorbic to ich nie rozkrecisz jak bedziesz potrzebował pomocy to pisz pomoge jak moge- moja była [R Clio]
ja tez miałem clio jak zapewne wiesz i to do tego dwie sztuki no twój był tez OK bo mial pare rzeczy których brakowało innym- zrób sobie autko -moje dzieło [VW Garbus]
bardzo fajny bedzie pasował do mojego cabrio jak sie spotkamy kiedys na zlocie- AUDI A4 B7 2.0 TDI Multitronic
piekne tylko szkoda ze automat Tego typu komentarze są nie na miejscu i nie będą tolerowane Napisz coś sensownego,bo tekst w stylu: szkoda,że automat jest co najmniej żenujący [cayenne] - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.