Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. zielony kox [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 20:00_________________________________________________ nie nie znaczek zostaje srebrny i juz jest naklejony nie bedzie tylko napisu lupo zostanie samo GTI
  2. wystarczy umyc
  3. no miazga ja sie teraz boje nim jezdzic
  4. boberek odpowiedział(a) na Reggi temat w Inne marki
    Raggus podeslij mi na emaila jakies fotele obszyte czy cos bo coś bym pewnie obszył u ciebie
  5. rozpórka zamontowana
  6. boberek odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    juz zrobione pozdrów Bobika od Boberka
  7. boberek odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    mizaga miazga miazga miazga
  8. no wzmacniacz doszedł Orion by WCC 500.1 jeszcze to nie zabudowane ale podłączone miazga
  9. mnie nie urzekły narazie sobie daruje przyzwyczaje sie do tych co mam [br]Dopisany: 28 Maj 2010, 21:33_________________________________________________ 2x 10W0v4 [br]Dopisany: 29 Maj 2010, 07:16_________________________________________________ no i jest rozpórka druga skrzynka do JL-a doszła [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 09:21_________________________________________________ wkładka K&N zamontowana dolotu nie bedzie bo to narazie nie ma sensu
  10. fly ale będzie ulep jak wsadzisz tam 2,7 BiT
  11. fotele hmm wykonanie mizesne wszytsko mizernej jakosci silnik spokojnie zbiore dane i graty zaczne kompletować ale musze miec plan ułożony audio no trzeba zrobic nie moze to być tak pospolicie teraz robie przód dobry system trzeba zabudowe bagażnika zrobić zeby to sie jakos prezentowało [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 13:39_________________________________________________no i wygłuszyłem drzwi uzyłem mat STB Gold Solution Oraz Dynamat Xtrem dor kit załozyłem przedni system DLS K6 i teraz czekam aż to sie rozegra no i udało mi sie też kupic drugi głośnik JL 10W0v4 z mojego clio okazało sie ze kolega kóremu sprzedałem nawet go nie podłączył przez 6 lat
  12. wykonanie BRIDE jako replika jest mizerne co do EVO to fajnie ale jakos nie widzą mi sie nie wiem cały czas mysle co zrobić jestem nie zdecydowany wiec na pierwszy rzut pójdzie pewnie dobre audio ale nie wiem sam
  13. no to tak Dolor robie zamkniety firmy SIMOTA byłem oblookałem wczoraj wiem jak wygląda gabarytywo wiec juz resssztze sobie opracuje Co do fotela to jednak nie bedzie repliki BRIDE bo miałem okazje wczoraj go zobaczyć siedzi sie wnim rewelacja ale wykonanie typowie MADE IN CHINA wiec odpada będzie pewnie co sakiego cena około 830 zł sztuka wiec kox
  14. chce zrobic dolot i nie wiem jaki moze mi doradzicie mam dwa typy AIRBOX kóry jest naj bardziej popularny oraz Dolot odkryty sam właśnie nie wiem moze macie jakies ciekawe zdjęcia jakis dolotów w Lupkach moze cos mnie zainspiruje [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 07:58_________________________________________________i planuje zakupic taki fotel
  15. No z tyłu brak juz regulacji musze jutro wyjąć jeden tależyk będzie jeszcze z 1 cm przód zostało jeszcze ze 2 cm ale juz starczy do ziemi jeszcze troche zostało wiec bede kombinował dystans 25 mm gdzies na poczcie zaginął chyba a tu częsci do upgradu na 280 mm z Corrado VR6 [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 08:08_________________________________________________Tu dwie foty z Łukaszem A tu mała sesyjka kurde on wygląda jak landrynka bahahahaha
  16. spokojnie spokojnie przyjdzie czas i na biały dach
  17. Mały update napis GTI na klape a tu sie prezentuje w garażu dystanse z tyłu założone 15 mm jest dobrze nić nie ruszam zaślepka na miejsce po wycieraczce założona pozdro
  18. VR6666 albo 1.9 D 64 PSy
  19. będzie czekam na uchwyt
  20. nie wiem jeszcze nie gra jak zagra to sie przekonam :polew: :polew: i bede musiał coś pomyśleć
  21. no to kolejna porcja fotek i kilka pomysłów a tu poczatki budowy skromnego zestawu audio Orion 2002 pasuje idealnie w miejsce zestawu naprawczego troche materiału kupionego na allegro i wyłożenie bagażnika wpadłem również na lepszy pomysł jako ze cholernie mnie irytowała ta beznadziejna blacha na oparciach zostało dużo materiału obiciowego to zrobiłem taki mały myk śrubokręt i wcisnąłem to między blache a tapicerke i wygląda orazu lepiej a tak sie prezentuje bagażniczek
  22. no teraz tak patrze ze wieksza czemu nie może cos pomyśle moze sie z kimś zamienie ale ma być to miejski scigacz wiec jest git zaślepka będzie jak przyjdzie mocowanie bo sie urwało dystatnsów juz szukam
  23. daj emaila to ci wyśle [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 13:42_________________________________________________no i tak wygląda nie ma tragedii terzeba kupic dystanse na tył ze 25 mm i na przód około 15 mm i będzie git tył jest trochę niżej niz na zdjęciach przód jeszcze pójdzie z 1 cm ale to jutro
  24. no fura jest masakryczna :kox: :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.