Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Mnie się wydaje że nikt nie chce piwa na spocie pić i dlatego nikt nic nie pisze
  2. Jest pobudka Dobry [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 08:47_________________________________________________No i co taka cisza
  3. To sie wysililes A jak :polew: Dobra ale beż żartów muszę iść spać bo na jutrzejszej kontraktacji muszę wyglądać jak człowiek a nie jak po karaoke Dobranoc
  4. Dobra to powiedzmy że ja browar wezmę ale napijecie się tylko i wyłącznie ja będzie co najmniej 285 stron :polew: No powiem to nawet publicznie że lokal faktycznie lepszy [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 23:52_________________________________________________A w ogóle to bez opie....lania się i do piątku widzę 300 stron nastukanych
  5. Panowie drobna zmiana planów browarek będzie w ten piątek a nie jak walnie 300 strona bo wy cieniasy jesteście :polew: (ale jako za 300 stronę) bo nie może być grilla bez pivka a później samo pivko to bez sensu także jak ktoś chce niech przyjeżdża teraz na grilla (taka moja dobra natura) Miron mam ten "towar" co chciałeś obadasz sobie na spociku i powiesz mi co i jak zresztą od razu będziesz mógł kupić [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 23:43_________________________________________________I niestety jutro rano na forum będę tylko chwilkę bo mamy kontraktację i nie udało mi się wykręcić [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 23:45_________________________________________________Adam jak tam po karaoke wy to macie szczęście z wracaniem do domu a ja młodego nie odprowadziłem tylko w zasadzie "odbiegłem"
  6. Browar już był teraz się metaxą doprawiam
  7. No niestety wyskakuje
  8. I tak trzymaj też mam co wieczór 5 minut spaceru ale za to mam całą noc spokoju
  9. Każdy będzie miał jakąś wymówkę dzisiaj pokażcie na co was stać jak przyjdę z roboty i nie będę miał co najmniej 10 stron do nadrobienia to przenoszę się na eu. :polew:
  10. No i co dobijecie te 300 do piątku czy CIENIASY jesteście coś mi się wydaje że będzie a nie piwo bo nie dacie rady tyle się nagadali że będą pisać a tu wystarczy że mnie i Prezesa wczoraj nie było i nic się nie ruszyło
  11. Witam No taka prosta jest i wydaje się strasznie wysoka może ci to trochę przeszkadzać ja myślałem o czymś wypasionym czyli polerowanym aluminium z prętami przechodzącymi w różne średnice i nie całkiem prostymi i oczywiście zawieszonego zaraz nad głośnikiem żeby nie odstawało 10 cm w górę Ja na twoim miejscu bym jeszcze poszukał
  12. Dobra ostatni luk na forum i trza się wyspać żeby mi łeba nie rozje...ło narazka wszystkim
  13. Łeb mnie napier....la jak nie wiem co piwko nie pomogło drzemka nie pomogła trza iść zapalić i spać niestety
  14. niech już stawiają obok nowy :polew: no to będzie gnój .... a jak tam byliśmy to powiedzieliśmy że przyjadą porządni, kulturalni ludzie na poziomie :polew: Jak można tak kłamać w żywe oczy
  15. Ja pie....le no nieźle :polew: :polew: czyli piterra masz wolną rękę
  16. a nie boisz sie zabierać kobietki jak ja tam będę bez żony?? :polew: :polew:
  17. Ta śnieżynka to włączenie klimatyzacji i zawsze jak włączasz klimę to obroty na chwilę troszkę spadną a jak bardzo spadają to poczekaj aż dojdziesz do tego czemu w ogóle skaczą i jak to naprawisz to problem powinien zniknąć ja tak mam ale mam walnięty czujnik halla i też jak załączam klimę to obroty przez chwilę wariują
  18. 16 to dobra godzina [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 20:25_________________________________________________ Akurat pewnie się na eu przeniósł bo tu nie chciało mu się tyle czytać [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 20:26_________________________________________________A w ogóle co to za insynuacje że nie czytamy forum
  19. rachunku za neta nie zapłacił i ucieli :polew: E rachunek za neta pewnie zapłacił bo wie że to by się kończyło bezpośrednio odcięciem od forum może po prostu bał się że nie nadąży z nami czyli co obstawiasz ze na terapie pojechał, albo na nauke maszynopisania :naughty:
  20. rachunku za neta nie zapłacił i ucieli :polew: E rachunek za neta pewnie zapłacił bo wie że to by się kończyło bezpośrednio odcięciem od forum może po prostu bał się że nie nadąży z nami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.