Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Trzym się Będę będę ale jak dojedziemy do 300 to wolałbym wiedzieć w czwartek bo na stacjach benzynowych w ciul drogo jest
  2. Guregoru odpowiedział(a) na edam temat w Audi A4 B5
    Kolego widzę że jesteś nowy skorzystaj po prostu z opcji bo całe może na ten temat było napisane
  3. Wie że mojego piwa ma nie ruszać poza tym nie lubi piwa woli wódkę :naughty: [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 19:28_________________________________________________Uuuuuuaaaaaaa nuuuuuuuuuuddddddddyyyyyyy :gwizdanie:
  4. No co jest patałachy jedne tak się rozpisywaliście że będzie tak jak wczoraj a tu co......... nico albo jak kto woli gó*no [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 19:25_________________________________________________ ty lepiej po pivko skocz to sie ciekawiej zrobi :naughty: :polew: Nie bój żaby piwko jest w lodóweczce
  5. Ale dzisiaj tu nudno chyba idę spać :polew:
  6. Trzymta się Ps. a jak spotkam tego co mnie wkręcił to sobie z nim pogadam :polew:
  7. No panowie gratuluję No i na mnie padło na 300 (ale ja preferuję tyskie w buteleczkach) Grill może być w piątek ale do czwartku muszę wiedzieć czy jakieś zakupy robić to trza to szybko ustalić Mi też by pasowała 16 ale żeby nie było tak że połowa o 18 będzie się już nudzić i rozjeżdżać do domu A tak w ogóle to witam po raz 2 dzisiaj
  8. Narazka wszystkim trzymcie się i nie zawiedźcie dzisiaj spotów gliwickich
  9. :polew: Prawie jak Pucek na B6 :polew:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 09:42_________________________________________________Niestety chyba nie będzie mnie w chwili największego przełomu dzisiaj bo spadam zrobić kursik czyli to co zwykle
  10. No dla niektórych na pewno :polew:
  11. Ha przegłosowane 2:1 :polew:
  12. Widzisz same plusy to będzie twój najtańszy spot Dobry
  13. Szkoda że tak szybko się skończyła
  14. Eh ta praca Pamiętam Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 09:10_________________________________________________Ps. Ty pisałeś że w piątek o 16 będziesz wiedział czy przyjedziesz na spocika a przecież w piątek święto jest to nie masz wymówki
  15. Śmiem twierdzić że coś się rozmowa nie klei rano
  16. chętnie ale dziś nie dam rady - we wtorki mam hale na 21.00 do 23.00 - a jak wracaj jestem praiwe nie żywy Dobra wybaczymy Ucz się jak masz L4 ucz bo potem nie będziesz miał kiedy
  17. Chyba spotykamy Bo reszta się zgadza no może piwko będzie inne bo przy pustej butelce nie będę siedział
  18. Chyba ten długi weekend tak wszystkich nastroił
  19. Witam wszystkich Czester ta ikonka nie oznacza że śpisz
  20. to już zakrawa powoli na jakiś fan club Oho jakieś imprezy PW na zlocie się szykują
  21. No to jak wszyscy poszli to ja też spadam dobranoc jeśli ktoś jeszcze został
  22. Dobra kurde idę bo nie mogę się oderwać normalnie no
  23. Obadamy Dobra panowie idę zapalić i kąpać się Pewnie tu zajrzę jeszcze ale to tak za 20 do 30 minut najwcześniej to rzuć okiem na link http://www.insomnia.pl/balony_rekonstrukcja_%26lt%3B_od_18_lat%26gt%3B_vol._2-t586200.html tylko nie szalej :polew: Widziałem teraz to będę za jakieś 40 do 50 minut :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 23:37_________________________________________________ no włąśnie - ciekawe czy ja dotrę tak apropo - ale będę się martwił w piątek o 16.00 A czy ktoś się ciebie pytał czy będziesz czy nie masz być i tyle
  24. Obadamy Dobra panowie idę zapalić i kąpać się Pewnie tu zajrzę jeszcze ale to tak za 20 do 30 minut najwcześniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.