Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie odpuszczę na tym spocie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie nie ale nie odpuszczę teraz w piątek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: skończ proszę bo tu zejdę dziś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No nie no najeździł się na ostatnim zlocie strzałą od Krola i cfaniakuje no- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Dobre- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Już nam niewiele brakuje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Raczej Audice sprzeda żeby wysypiać się mógł- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś się jutro chyba nie wyśpi [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 23:19_________________________________________________Miron niech to odbiorą jako wieczorną zabawę niewyżytych kolesi pijących za dużo piwa [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 23:20_________________________________________________Ale dodałeś to "debeściaki"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To trzeba ich uprzedzić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ej ale serio chłopaki szkoda mi Pelexa jak tu jutro zajrzy :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No Mironowi chyba komp się zawiesił bo jest off-line a nawet się nie pożegnał no chyba że próbował :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co to jest dla nas- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No co ty gadasz jak się mogło piwo skończyć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko Do juterka [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 23:11_________________________________________________- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: Nie no teraz to już zje...łem się z krzesła :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chciałem duuuuużo wcześniej napisać że nie schodzę z forum jak nie bedzie co najmniej 142 stron ale nie mogę was tak perfidnie zostawić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trzysta to my do jutra wieczora nastukamy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dokładnie to samo mi właśnie przeszło przez myśl pomyślcie o Pelexie bo dziś ma chyba nockę [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 23:06_________________________________________________ :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tera cfaniaczy zeby rozłamu nie było :polew: Boi się bo wie że na dwóch jednocześnie nie będzie mógł być i nie wiedziałby na które spoty jeździć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja ?? czuje się pominięty ;( :polew: Spoko założymy sobie swoje forum audi a4 :polew: :polew: tylko jak je nazawać pl ełu już są A4-klub.czat- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron mi jest dobrze tak jak teraz, na ten wyższy status trzeba sobie zasłużyć a ja tylko chwilke czasu znajduje zeby sobie na forum posiedziec :polew: Miał iść spać ale pewnie się boi co go rano czeka :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja ?? czuje się pominięty ;( :polew: Spoko założymy sobie swoje forum audi a4 :polew: :polew: wystarczy czat na interiii :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale to nie jest zabawne bo od kiedy wsiąkłem w forum to nagle na myszce pojawiły się ślady ostrego zużycia - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE