Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Nie odpuszczę na tym spocie
  2. No właśnie nie ale nie odpuszczę teraz w piątek
  3. :polew: :polew: skończ proszę bo tu zejdę dziś
  4. No nie no najeździł się na ostatnim zlocie strzałą od Krola i cfaniakuje no
  5. :polew: Już nam niewiele brakuje
  6. Raczej Audice sprzeda żeby wysypiać się mógł
  7. Coś się jutro chyba nie wyśpi [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 23:19_________________________________________________Miron niech to odbiorą jako wieczorną zabawę niewyżytych kolesi pijących za dużo piwa [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 23:20_________________________________________________Ale dodałeś to "debeściaki"
  8. To trzeba ich uprzedzić
  9. Ej ale serio chłopaki szkoda mi Pelexa jak tu jutro zajrzy :gwizdanie:
  10. No Mironowi chyba komp się zawiesił bo jest off-line a nawet się nie pożegnał no chyba że próbował :polew:
  11. No co ty gadasz jak się mogło piwo skończyć
  12. Spoko Do juterka [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 23:11_________________________________________________
  13. :polew: :polew: Nie no teraz to już zje...łem się z krzesła :polew: :polew:
  14. Chciałem duuuuużo wcześniej napisać że nie schodzę z forum jak nie bedzie co najmniej 142 stron ale nie mogę was tak perfidnie zostawić
  15. Trzysta to my do jutra wieczora nastukamy
  16. Dokładnie to samo mi właśnie przeszło przez myśl pomyślcie o Pelexie bo dziś ma chyba nockę [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 23:06_________________________________________________ :polew:
  17. tera cfaniaczy zeby rozłamu nie było :polew: Boi się bo wie że na dwóch jednocześnie nie będzie mógł być i nie wiedziałby na które spoty jeździć
  18. a ja ?? czuje się pominięty ;( :polew: Spoko założymy sobie swoje forum audi a4 :polew: :polew: tylko jak je nazawać pl ełu już są A4-klub.czat
  19. miron mi jest dobrze tak jak teraz, na ten wyższy status trzeba sobie zasłużyć a ja tylko chwilke czasu znajduje zeby sobie na forum posiedziec :polew: Miał iść spać ale pewnie się boi co go rano czeka :polew:
  20. a ja ?? czuje się pominięty ;( :polew: Spoko założymy sobie swoje forum audi a4 :polew: :polew: wystarczy czat na interiii :polew:
  21. Ale to nie jest zabawne bo od kiedy wsiąkłem w forum to nagle na myszce pojawiły się ślady ostrego zużycia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.