Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Ciekawe co się dzieje z prezesem nie uważacie że już dawno się nie odzywał :polew:
  2. :polew: to na stówę :polew:
  3. Sparki a w ogóle to daj mu kluczyki do garażu i do auta to se sam chłopak poradzi [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:16_________________________________________________ Będziemy lepsi niż w formule 1
  4. Na spocie w piątek sobie przełożycie [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:13_________________________________________________ :polew: :polew: Ps. Dobry
  5. Przepraszam już nie będę :polew:
  6. Majki jesteś i się nawet nie przywitasz Pamiętaj że my widzimy wszystko
  7. E jak kolega przyjedzie w piątek na ori zawiasie to mu VAG-iem obniżymy
  8. Tylko wiesz sprężyna to taki kawałek drutu tak poskręcany jakby na walcu a nie to co jest w środku :polew: :gwizdanie:
  9. To ty powinieneś się podpiąć rurociągiem do jakiegoś browaru a no zdrówko [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 20:54_________________________________________________ Może by zdało egzamin ale tak głęboko to w tym nie siedzę Musisz pogadać z kimś z Rybnika oni tam wiedzą co i jak
  10. Ech chciałem coś napisać ale cały czas mi wyskakuje Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 20:45_________________________________________________ A widzisz bo to zawsze w domu powinno być w razie czego o udało się napisać
  11. O fajna stronka jeszcze na nią nie trafiłem nigdy :wallbash: Ku...wa znowu spać nie będę
  12. He he alkoholizm się szerzy na A4-klub.pl
  13. Zamiłowanie takie a mam okazję pracować na sprzęcie za prawie 60 koła (ze stowarzyszenia) i mogę robić to co lubię z pełną profeską a nie odp.....lać manianę na byle czym (i jeszcze jest z tego kasa )[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 20:28_________________________________________________Ja to się powinienem jeszcze na jakimś forum muzycznym zapisać ale wtedy już nie miałbym czasu się nawet po du..e podrapać chyba :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 20:31_________________________________________________ bo jak sie oglada forum to sie piva nie pije byś sie podzielił cfaniaczku No to się podzieliłem z biurkiem i panelami na podłodze
  14. Ku....wa mać ja pie....dole no jasny ch..j mnie trafi wylałem se piwo ide po drugie
  15. Ps. Prezes jak się nie dowiesz na jakim sprzęcie to było robione to się zamknę w sobie [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 20:18_________________________________________________ Dobry pomysł
  16. Trzymam za słowo Tylko ja się nie podniecam tym co na niej jest tylko sposobem jak to się na niej znalazło powiem tak ja rezam muzykę która jest nagrana na mikserze za 7 kafli w cool edit pro i nanoszę ją na płytki za pomocą nagrywarki za 4 koła i ciężko uzyskać taką jakość a wiem co mówię bo trochę się tym zajmuję Jak już się zastanowię i będę tam pracował to za free :polew:
  17. To do Mirona pytanie bo to jego ale jak ktoś interesuje się muzyką (nie że lubi to czy tamto tylko tak konkretnie) to WARTO :>
  18. :polew: :polew: [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 19:47_________________________________________________Ale byłbym wrednym chu...em jakbym powiedział "nie stać cię na mnie" nie Miron ale się wkręciłem w tą płytkę ja pie....le ta jakość miodzio Nie wiem na jakim sprzęcie to było rezane ale mi się rzadko zdarza osiągnąć taką jakość ciągnąc z zaj....stego miksera i nagrywając na nagrywarce za ładne kilka koła (szkoda że stowarzyszeniowa a nie moja )
  19. Piątaka na miesiąc ale takiego z trzema 000 [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 19:41_________________________________________________ hahaha mogę Cię zatrudnić w solarium i dać Ci hmm... 800zł Dorzuć jedno zero i tym bardziej może być
  20. I coś w tym jest przynajmniej będę na bieżąco i nikt mi nie zarzuci że postów nie czytam bo czegoś nie wiem No może paliły z 4 osoby mówiłem że wtedy jakoś chu...wo trafiliśmy [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 19:36_________________________________________________ Dajesz piątaka na rękę i idę w ciemno
  21. A dobrze dobrze jak zwykle było warto iść
  22. ku..wa 3 godziny człowieka nie było na forum i już 4 strony do nadrobienia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.