Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Witam spamowiczów po raz drugi dzisiaj
  2. Witam z rana Same spociki w niedzielę bo na lotnisku wczoraj spotowali się golfikami
  3. A właśnie dzisiaj nie było nadymione prawie w ogóle bo też ludzi było o wiele mniej Dobra trza iść spać bo jutro ta wredna praca Do jutra wszystkim
  4. No a trzeba się było wybrać do sektora bo dzisiaj było zaj......ście i byś się nie martwił co się dzieje z jego felgami na dziurach tylko zdziercy za metaxę liczą sobie jak za zboże bo 14 zł za czterdziestkę i to tylko piątki cholerne krwiopijce a ty jeździsz na strefę i marnujesz paliwo co ty diesla masz czy jak
  5. Nie ale rano musiałem poprawiać bo chu..wo wyglądało
  6. Witam wszystkich Pucek a ty znów się rozpisujesz Somes nie obraź się ale jeżeli to wgniecenie w barierce na przed ostatnim zdjęciu to twoja robota to ty w tą barierę chyba wjechałeś na własne życzenie a jeżeli mówisz że przy....łeś w nią z prędkością ok 120 na godzinę to tak wygląda jak by cię zarzuciło przy wyjściu z łuku bo przy takiej odległości od wlotu na autostradę to już na ostatniej części łuku musiałeś mieć z 80 km/h Majki felasie pierwsza klasa jednak na autku wyglądają 100% lepiej niż same na zdjęciu Krolu a ty co tylko witam i nic więcej mieliście spamować do 200 podobno (ale będę miał prze...ne od prezesa w piatek ) Czester jak tam samopoczucie po wczoraj (ja czuje taki niedosyt ) bo mi późniejsza robota prawie prosto wyszła
  7. Ja pie...e jak tyś to zrobił
  8. O widzę że niektórzy już trzeźwi Witam
  9. Nie no nie możemy tak spamować nie będziemy naciągali Prezesa przecież wiecie ile go i tak każdy spot kosztuje a tu jeszcze będzie musiał coś kupić
  10. Tak najpierw mnie zbesztali a potem to gdzie jest Guru Spocik fajny był dzisiaj
  11. Dobra panowie lecę na codzienny kursik do zobaczenia wieczorem [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 09:43_________________________________________________ No niby coś w tym jest dobra to do wieczora pod areną
  12. [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 09:25_________________________________________________ Bo nie czytasz wszystkich postów A z biednego Pelexa sie naśmiewasz Co nie czytam zawsze czytam
  13. Panowie prosił bym o eska gdzie ostatecznie się spotykamy bo o 18 pewnie będę wracał z sosnowca i nie będę miał jak wejść i sprawdzić a to pewnie zależy od pogody
  14. Chyba jestem coś nie w temacie albo czegoś nie wiem
  15. Ja ci dam ciemne chmury :bicz: Witam tak w ogóle
  16. Co to prezes wracasz do źródeł :?:
  17. zaczekamy a tego zęba to Ci Vagiem naprawimy :polew: No tylko zastanawiam się gdzie my się do niego podepniemy tym VAG-iem a ta wtyczka mała nie jest :polew:
  18. Wpadaj nawet ci kolor lakieru VAG-iem zmienimy na taki jaki będzie ci się podobał
  19. Nie ma problemu wpadaj,povagujemy, pogadamy sobie o Norwegii, bedzie fajnie :> Wiesz jak się znajomi zdziwią że pojechałeś do polski avantem a po VAG-owaniu wrócisz sedanem
  20. Nie mamy takich długich kabli żeby do Norwegii starczyło
  21. Miron słyszałeś? już wiesz co robić mamy ze 4 wielkie hipermarkety jak np biedronka Ale nie nie na biedronkach są za duże parkingi pewnie byśmy się tam nie umieli znaleźć :polew:
  22. No proszę knurów rośnie w siłę Co byście nam tylko spotów tam nie przenieśli
  23. A no tak o tym też nie pomyślałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.