Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. No nikogo nie było to co mieliśmy robić [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 18:50_________________________________________________I nie przywitałeś się
  2. Dobra trza się ruszać do domu będę za jakieś 30 minut
  3. Kompy ratują życie jak się jest u rodziny
  4. U rodziców ale powoli się zbieram do domu bo tu już mi smęcą za uchem że forum odpalone
  5. Skleroza nie boli tylko się trzeba nachodzić................ palcem :polew:
  6. To co zwykle nuuuuuuuudy
  7. Kurde wiedziałem że coś jest nie tak
  8. Święta jakieś czy co że nikt nie pisze
  9. Dział Gadgety Klubowe i tam masz wszystko U nas możesz sobie kupić magnes na boczne drzwi z napisem klubowym no dobrze już dobrze chciałem zapytać po prostu bo nie lubię czekać na paczki pocztowe Spoko
  10. Dział Gadgety Klubowe i tam masz wszystko U nas możesz sobie kupić magnes na boczne drzwi z napisem klubowym
  11. Wesołych Świąt całej ekipie B-B [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 22:03_________________________________________________Ups hehe
  12. Też to chciałem napisać
  13. Chyba dobrze ale całe szczęście nie był u mnie na noc od środy także wanna u rodziców na pewno nadaje się do szorowania a nie moja
  14. Na spotach to się nie będziemy paprali brudem.............................. VAG-iem się zrobi
  15. Jest różnica w prowadzeniu nie Mówiłem że jakieś 5 godzin wymieniał zawias a resztę czasu przykręcał klubowe ramki pod rejestrację i wyszło mu 2 dni
  16. Sparki wyluzuj wiesz że to na żarty
  17. Może na jego klawiaturze nie ma ostrzeżenia typu "nie używać pod wpływem alkoholu" albo "używanie pod wpływem alkoholu grozi głupimi tekstami" "producent nie bierze odpowiedzialności za używanie po alkoholu" :polew:
  18. Wersja jest jedna: tak powinno być zawsze
  19. Jezu co was pogrzało znowu Człowiek zmęczony z pracy wraca to aż palec boli od zmieniania tych stron i co tu pisać jak już wszystko było napisane Mogę tylko napisać od siebie Wesołych Świąt Ps. furek było chyba 15 czy 16 bo ktoś liczył
  20. jak będzie taka pogoda to pewnie arena Prośba do osób które będą dziś na spocie: ja się jak zwykle spóźnię i pewnie nie będę miał jak wejść na forum i sprawdzić gdzie ostatecznie się spotykamy (święta idą to zajob w robocie ) także jak by ktoś mi puścił esa gdzie ostatecznie siedzimy byłbym wdzięczny
  21. obraził się nie było imprezy czyli browar,piwo wino i co ino :gwizdanie: :polew: Właśnie i musiał sobie sam po powrocie takową imprezę zrobić i chyba tak imprezuje do dziś bo faktycznie się nawet nie odezwie Ps. Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.