Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jak bedziesz to poszukaj tego plastiku do anteny CB
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko niech nie zapomni że nowicjusze którzy przyjeżdżają pierwszy stawiają coś z % stałym bywalcom viceprezes dobrze prawi polać mu A jak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko niech nie zapomni że nowicjusze którzy przyjeżdżają pierwszy stawiają coś z % stałym bywalcom
-
Kto rusza bić Gitarowy Rekord Guinnessa ?
No proszę słyszałem o tym ale jeszcze nigdy na tym nie byłem :gwizdanie: trzeba by się tam pojawić i przyłożyć do tego rękę (a nawet dwie + gitarę)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzę że organizator trzyma nad wszystkim pieczę Oj będzie się działo i to bez lecha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 22:02_________________________________________________Coś czuję że będzie jazda na zlocie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na pewno razem jadę ja i Czester (no i pewnie ty ) ale w poniedziałek puszcze na ogólnopolskim kto jeszcze będzie jechał autostradą koło Gliwic to byśmy się jakoś zgadali ale wstępnie planujemy wyjazd tak koło 10 rano może trochę wcześniej zobaczymy jeszcze o której inni będą jechać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj Prezes widzę że poległeś ze strachu przed Trzeniem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
E tam audi by sobie poradziło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sam nie - z rybkami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie się posilam pewnym płynem ale to się chyba już alkoholizm nazywa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O to jednak jeszcze ktoś pojawia się na forum oprócz mnie :gwizdanie: fajnie :) To co z tym robimy że tak cicho :?:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Powtarzaj to sobie częściej :gwizdanie: [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 20:54_________________________________________________Ale tu ucichło już się odzwyczaiłem od takiej ciszy
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Oj to teraz mamy przes...ne :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W sklepie a serio to pewnie gdzieś w sklepie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ze sobą do picia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Obadamy obadamy [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 11:22_________________________________________________Co wogóle bierzesz :?:[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 11:24_________________________________________________ A to dopiero początek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pojechałem do chaty napisałem posta i pojechałem do Śiemianowic a jaki ze mnie abstynent to zobaczysz na ogólnopolskim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron widziałeś w ankiecie pt. "co pijemy" na zlotach ogólnopolskich ostatnią pozycję :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: (kto czytał wątek o nazewnictwie modeli to załapie)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj smakowało jeszcze raz dzięki ale szczerze to tak tylko zarzuciłem z tą 100 stronką [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 09:37_________________________________________________Gratulacje Gregory jednak się zdecydowałeś jechać na ogólnopolski
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wpłacaj od razu 250 zł za cały zlot i masz spokój
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co wy chcecie od mojej zebry :?: paski nie równe bo to specjalna rasa Jedzie jeszcze Czester od nas (i mam nadzieję Rajmund) ale na Mirona nie patrz bo kolega jedzie wcześniej a my wyjeżdżamy dopiero w piątek I ty się głupio nie zastanawiaj bo jeszcze od myślenia cię głowa rozboli tylko zapisuj się na zlot
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No wiadomo którą częścią tej opieki będzie chciał zająć się Piterra :gwizdanie: :polew: