Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No a jak staramy się dbać o wszystkich [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 23:14_________________________________________________ liczymy na Twoją aktywność skoro się w pracy nudzisz A takie podchody :gwizdanie: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oby wygodnie i jak bezpiecznie będzie guruguru - mogę oddać fotelik - nie mogę się dopiąć No jak tak to musisz spasować z siłownią i trochę stracić na masie a na pewno wejdziesz :gwizdanie: [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 23:09_________________________________________________ No to musisz mi się dać karnąć na spocie bo szczerze się przyznam że jeszcze ON-em nie jeździłem z
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ma mocnego alkoholu na spotach w gliwicach tylko słabe (ale za to darmowe) piwko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oby wygodnie i jak bezpiecznie będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ciekawe ile osób będzie przecież darmowe piwko ciągnie może pobijemy rekord pierwszego spocika
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie namawiaj bo jeszcze sami się wszyscy zdziwimy szkoda papieru To po co wszystko skrupulatnie notujesz na boku :?: pozazdrościłem Ci twojego kapownika :polew: A widzisz ale jak chcesz mieć dobry notesik to nie możesz patrzeć na oszczędność papieru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie namawiaj bo jeszcze sami się wszyscy zdziwimy szkoda papieru To po co wszystko skrupulatnie notujesz na boku :?:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie namawiaj bo jeszcze sami się wszyscy zdziwimy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja rozumiem że to się rozumie samo przez się że będę to już masz 2 :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najstarszy klubowicz sam się naciągnął ale może to przez ten podeszły wiek (proszę pana) :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to teraz możemy sobie tylko pogratulować A i jeszcze jedno: Nie ma za co ważne że się podoba [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:35_________________________________________________yyyy ja i teraz ucichło bo setna strona zaliczona
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra dobra jakie jutro meldować się ale już :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zobaczymy kto bedzie odważny i kto "TO" zrobi a teraz meldować mi się tu kto będzie na spocie w piątek :?: [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:02_________________________________________________Hehehe coś tu umilkło nagle :polew: :polew: Teraz to bedziemy chyba tylko na PW rozmawiać :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ludziska kto będzie jechał w piątek (i o której) A4 na Kraków mijając po drodze Gliwice :?: może większą ilością autek by się pojechało bo z Gliwic na pewno jadą 2
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No co może kiepska zachęta ale zawsze zachęta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No no a kto otworzy 100 stronę stawia każdemu po piwie na spocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Właśnie Krolu pamiętaj że kupiłeś audi a tu nic nie jest takie jak się wydaje [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 20:33_________________________________________________Pelex a jak tam twoja niunia :?:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty to się martw zawieszeniem a nie spryskiwaczami
-
[ALL] Jak dobrze znacie loga samochodów ?
48/50
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Właściciel zadowolony i to bardzo [br]Dopisany: 16 Luty 2009, 18:48_________________________________________________No i wszystko z radyjkiem jest ok także można zamykać temat i jeszcze raz wszystkim dzięki za pomoc. Pozdrawiam
-
[INNE] W jakim wieku rozdawać prawo jazdy ?
O tym właśnie pomyślałem dopiero po tym całym incydencie ale z drugiej strony np jak jeździmy się poślizgać to przynajmniej będzie miał jakieś dobre odruchy w razie czego na przyszłość (będzie wiedział co robić) a nie tak jak inni walą w hamulec z całej siły puszczają kierownicę zamykają oczy i czekają co się wydarzy (choć to i tak niczego nie usprawiedliwia ale taki był mój zamysł nauczania) :gwizdanie: Spoko nie wziąłem tego do siebie
-
[INNE] W jakim wieku rozdawać prawo jazdy ?
Mogę się tylko pod to podpiąć. Jak mój bracik miał 12 lat nauczyłem go jeździć autem. Jeździliśmy po lotnisku, po różnych wolnych placach nawet na placyk manewrowy udało nam się kilka razy wjechać. Jak jest zima zawsze jeździmy na wolny placyk się poślizgać najpierw ja mu pokazuję co i jak zrobić i jak się zachować a później on sam to próbuje (oczywiście wszystko w prędkościach 30 do max 40 km/h) Jeździ super nawet śmiem twierdzić że lepiej niż niejeden kierowca (nie mówię tutaj oczywiście o jeździe po drodze publicznej bo tu dochodzi wiele innych czynników jak znaki, ludzie, inne auta itd). Kiedyś nawet w nocy wyrwał się z domu z kluczykami od ojca auta i jeździli z kolegami po nocy po drogach publicznych (całe szczęście nic się nie stało bo jakby się coś stało to chyba bym sobie nie wybaczył że nauczyłem go jeździć). Ale po pierwsze to co zrobił to świadczy o odpowiedzialności 13-latka (bo tyle miał lat jak zwinął auto od ojca) nie mówię że u każdego dzieciaka tak jest ale większość dzieciaków ma nas... we łbie (wszystko przez gry) a po drugie nigdy (jakbym był jego ojcem) nie dał bym mu prawka od 14 lat nawet jakby miał jeździć pod okiem osoby dorosłej (dziecko to zawsze będzie dziecko nieważne co i jak poukładane ma w głowie). Od 18 jest dobrze a pierwsze co by trzeba zmienić to nie wiek zdobywania prawka tylko cały system zdawania na prawko. Takie moje zdanie.[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 12:36_________________________________________________Jeszcze jedno ciekawe co by było z takim dzieciakiem gdyby potrącił i zabił przechodnia oczywiście nie celowo(a i takie rzeczy pewnie by się zdarzały patrząc na odpowiedzialność niektórych rodziców) bo po takim przeżyciu nawet niektóre dorosłe osoby nie mogą poskładać swojej psychiki do kupy i du... a co dopiero dziecko.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No tak rozgadanego Mirona to jeszcze chyba nie widzieliśmy :gwizdanie: aż mu się oczy świeciły Nie zapomnij mi wziąć tej zaślepki do podstawki pod antenę CB [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 21:05_________________________________________________ A już myślałem że coś innego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra dobra przyznaj się że się boisz że jeszcze ktoś nieodpowiedni to przeczyta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja cie teraz to już prawie obraza była :polew: