Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Zanim ustalimy kto to może ustalimy najpierw gdzie bo pogoda ma się niby poprawić ale szczerze jakoś w to wątpię dlatego proponuję przenieść się bezpośrednio pod forum a nie spotykać na arenie i przejeżdżać na forum
  2. no jak zwykle pogoda do d*py to i ludu było więcej :> ale ok oby tak dalej Ps. zawsze musi ktoś obcy podjechać i coś powiedzieć ale tym razem dobrze bo dostaliśmy zaproszenie
  3. ja jutro jestem na 100 % ale standardowo na 19
  4. Ja jestem jak najbardziej za ale tak jak kolega czester proponuję zrobić to za 2 tygodnie napewno będzie więcej osób niż za tydzień (w zasadzie w tym tygodniu) Ps. ostatni zlot to była frekwencjowa porażka ale to pewnie dlatego że był przeznaczony tylko dla VIP-ów :polew:
  5. Nie wierze Miron sprzedajesz swoją furę?? (tylko nie mów że corsa bardziej ci odpowiada :polew:) Pewnie na następnego spota wpadniesz R8 :cwaniak1: Ps. weźmiesz hummerka jutro bo mnie znowu młodszy bracik męczy czy bedzie autko na sterowanie??
  6. oj oj coś tu cicho się zrobiło co to wszyscy na raz wyjechaliście na wakacje?
  7. W Gliwicach ładnie przyświeca słoneczko
  8. Wchodzi do autobusu pijany mężczyzna i siada koło starszej kobiety. Kobieta tak na niego patrzy, patrzy aż w końcu nie wytrzymuje i mówi: > Pan jest upity Na co mężczyzna: > U pity to ja już był teraz wracam do domu
  9. W gliwicach niestety posypało trochę gradem choć nie tak dużym jak opisujesz a moja niunia stoi na parkingu i jeszcze tam nie byłem bo szczerze to aż się boję tam iść ;(
  10. Miron to ma pecha jak nie maltretują jego audi to autko na sterowanie
  11. No ostatnio już się dość pobuntował a szczerze mówiąc to ja też bym sie z chęcią nim śmignął to oby dziś odpaliła machina jak oczywiście się nie boisz i dasz nim pośmigać :gwizdanie:
  12. Miron pytanko mam ku ścisłości bierzesz na 100 % hummerka bo mój młodszy bracik widział go na zdjęciach i się napalił to bym go wziął dzisiaj co by se oblukał
  13. ja też będę na 100 % nie będę przecież spocików opuszczał :>
  14. No i niestety przyszedł na mnie czas nie będzie mnie na zlocie w piątek bo muszę jechać na jakieś szkolenie no co za porażka pierwszy spot opuszcze
  15. No ja generalnie będę na jakieś 50% bo musze jeszcze gdzieś zajechać także jak będę to koło 20 dopiero
  16. No i wreszcie dorwałem się do kompa spocik oczywiście super tylko frekwencja nie była porażająca ale jak już wiele osób tutaj mówiło niech żałują ci co nie byli p.s. Miron czekam na zdjątka tej A5 pewnie była wypas poopowiadasz na następnym spocie pozdro for all
  17. Kuuuur..... mnie jutro też nie bedzie :wallbash: niestety mi coś wypadło no co za poracha tzn no teoretycznie to mógłbym być ale dopiero po 20 a zakładając że pogoda do jutra się nie poprawi to pewnie długo tam siedzieć nie bedziecie to nie wiem czy bedzie to miało jakiś sens chyba że jak uda mi się o 20 urwać ze spotkania to przedryndam do Mirona czy jeszcze tam siedzicie :>[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 23:23 _________________________________________________Panowie remont głównej drogi wjazdowej pod Arenę (tej od kozielskiej). Trzeba jechać od strony tej szybkiego ruchu (nr 4) (NIE A4 ) albo ulicą Wyspiańskiego potem w lewo na Okulickiego i zaraz w lewo na Nadrzeczną.
  18. No jak może wypaść może być tylko lepsza :oklaski: bo jak nie to
  19. To nie przez to że śpisz to przez te przeciążenia którym jesteś poddawany w swojej rakiecie
  20. Yyyyy o ile się nie mylę to w ankiecie ustalilismy parking koło Areny a nie ten podziemny pod Forum to chyba coś Miron Ci się troszkę pomyliło z tym nagłówkiem
  21. No ja myślałem że ci co najmniej 3 poduszki odpaliły to że się skapowałeś że coś jest nie tak
  22. No i po spociku ogólnie było super tylko no jakby nie patrzeć trochę mało nas było (ale mówią że w małych grupach lepiej się można poznać) troszkę szkoda że kolega Krisu nie dojechał na czas ale nie był to ostatni spocik. Fajny ten Hammerek był jak go jeszcze kiedyś Miron weźmiesz muszę się przejechać :> I tak jak mówiłem niestety wczoraj byłem chory i dziś to odczuwam (39 gorączki) chociaż w sumie i tak było warto :th:. I jeszcze jedno odpowiadając Miron na twoje pytanie: Ja proponuję jednak 19 i wogóle jak już pojechałeś padła jeszcze raz propozycja nad zastanowieniem się nad parkingiem pod areną. Warto to obgadać. A i jeszcze jedno bym zapomniał, słyszałem że ta butelka z wodą którą potrąciłeś jak odjeżdżałeś chce cię pozwać do sądu
  23. Zgadzam się w 100% procentach
  24. No niestety raczej nie realne szczególnie że ja niestety raczej wogóle w piątki nie mam czasu wieczorkami bo już mam zaplanowane cyklicznie (co piątek) co innego ale jeżeli dni się nie zmienią będę się starał być tak często jak tylko bedę mógł (niestety zawsze z drobnym poślizgiem bo do 18 pracuje). Ale teraz będę na 100 % bo tego "uaza" muszę obejrzeć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.