Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zanim ustalimy kto to może ustalimy najpierw gdzie bo pogoda ma się niby poprawić ale szczerze jakoś w to wątpię dlatego proponuję przenieść się bezpośrednio pod forum a nie spotykać na arenie i przejeżdżać na forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jak zwykle pogoda do d*py to i ludu było więcej :> ale ok oby tak dalej Ps. zawsze musi ktoś obcy podjechać i coś powiedzieć ale tym razem dobrze bo dostaliśmy zaproszenie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jutro jestem na 100 % ale standardowo na 19
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jestem jak najbardziej za ale tak jak kolega czester proponuję zrobić to za 2 tygodnie napewno będzie więcej osób niż za tydzień (w zasadzie w tym tygodniu) Ps. ostatni zlot to była frekwencjowa porażka ale to pewnie dlatego że był przeznaczony tylko dla VIP-ów :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie wierze Miron sprzedajesz swoją furę?? (tylko nie mów że corsa bardziej ci odpowiada :polew:) Pewnie na następnego spota wpadniesz R8 :cwaniak1: Ps. weźmiesz hummerka jutro bo mnie znowu młodszy bracik męczy czy bedzie autko na sterowanie??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj oj coś tu cicho się zrobiło co to wszyscy na raz wyjechaliście na wakacje?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W Gliwicach ładnie przyświeca słoneczko
-
Strefa Śmiechu
Wchodzi do autobusu pijany mężczyzna i siada koło starszej kobiety. Kobieta tak na niego patrzy, patrzy aż w końcu nie wytrzymuje i mówi: > Pan jest upity Na co mężczyzna: > U pity to ja już był teraz wracam do domu
-
Gradobicie na Śląsku (okolice Katowic, Chorzowa)
W gliwicach niestety posypało trochę gradem choć nie tak dużym jak opisujesz a moja niunia stoi na parkingu i jeszcze tam nie byłem bo szczerze to aż się boję tam iść ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron to ma pecha jak nie maltretują jego audi to autko na sterowanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ostatnio już się dość pobuntował a szczerze mówiąc to ja też bym sie z chęcią nim śmignął to oby dziś odpaliła machina jak oczywiście się nie boisz i dasz nim pośmigać :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron pytanko mam ku ścisłości bierzesz na 100 % hummerka bo mój młodszy bracik widział go na zdjęciach i się napalił to bym go wziął dzisiaj co by se oblukał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też będę na 100 % nie będę przecież spocików opuszczał :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i niestety przyszedł na mnie czas nie będzie mnie na zlocie w piątek bo muszę jechać na jakieś szkolenie no co za porażka pierwszy spot opuszcze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja generalnie będę na jakieś 50% bo musze jeszcze gdzieś zajechać także jak będę to koło 20 dopiero
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i wreszcie dorwałem się do kompa spocik oczywiście super tylko frekwencja nie była porażająca ale jak już wiele osób tutaj mówiło niech żałują ci co nie byli p.s. Miron czekam na zdjątka tej A5 pewnie była wypas poopowiadasz na następnym spocie pozdro for all
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kuuuur..... mnie jutro też nie bedzie :wallbash: niestety mi coś wypadło no co za poracha tzn no teoretycznie to mógłbym być ale dopiero po 20 a zakładając że pogoda do jutra się nie poprawi to pewnie długo tam siedzieć nie bedziecie to nie wiem czy bedzie to miało jakiś sens chyba że jak uda mi się o 20 urwać ze spotkania to przedryndam do Mirona czy jeszcze tam siedzicie :>[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 23:23 _________________________________________________Panowie remont głównej drogi wjazdowej pod Arenę (tej od kozielskiej). Trzeba jechać od strony tej szybkiego ruchu (nr 4) (NIE A4 ) albo ulicą Wyspiańskiego potem w lewo na Okulickiego i zaraz w lewo na Nadrzeczną.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No jak może wypaść może być tylko lepsza :oklaski: bo jak nie to
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To nie przez to że śpisz to przez te przeciążenia którym jesteś poddawany w swojej rakiecie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Yyyyy o ile się nie mylę to w ankiecie ustalilismy parking koło Areny a nie ten podziemny pod Forum to chyba coś Miron Ci się troszkę pomyliło z tym nagłówkiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:good: :good: :good:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja myślałem że ci co najmniej 3 poduszki odpaliły to że się skapowałeś że coś jest nie tak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i po spociku ogólnie było super tylko no jakby nie patrzeć trochę mało nas było (ale mówią że w małych grupach lepiej się można poznać) troszkę szkoda że kolega Krisu nie dojechał na czas ale nie był to ostatni spocik. Fajny ten Hammerek był jak go jeszcze kiedyś Miron weźmiesz muszę się przejechać :> I tak jak mówiłem niestety wczoraj byłem chory i dziś to odczuwam (39 gorączki) chociaż w sumie i tak było warto :th:. I jeszcze jedno odpowiadając Miron na twoje pytanie: Ja proponuję jednak 19 i wogóle jak już pojechałeś padła jeszcze raz propozycja nad zastanowieniem się nad parkingiem pod areną. Warto to obgadać. A i jeszcze jedno bym zapomniał, słyszałem że ta butelka z wodą którą potrąciłeś jak odjeżdżałeś chce cię pozwać do sądu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zgadzam się w 100% procentach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No niestety raczej nie realne szczególnie że ja niestety raczej wogóle w piątki nie mam czasu wieczorkami bo już mam zaplanowane cyklicznie (co piątek) co innego ale jeżeli dni się nie zmienią będę się starał być tak często jak tylko bedę mógł (niestety zawsze z drobnym poślizgiem bo do 18 pracuje). Ale teraz będę na 100 % bo tego "uaza" muszę obejrzeć