Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no hubtychy ja dziś (zara idę) i jutro i dopiero 7.01 do robo:decayed:
  2. spoko...czasem tak jest siła wyższa...jak np na kiblu przyciśnie:decayed: no nic do robo idę
  3. cóż idem ...dobranoc:hi: ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- jak wartburg miksol, to u mnie w polo czuć
  4. Polko_V odpowiedział(a) na loloA4 temat w Audi A4 B5
    oszz... kolego co Ty brałeś... ale widać, że działa...
  5. no też fakt:wink: na wiosnę lookniemy jak to będzie szło:wink:
  6. ...na wiosnę jak będzie po kapie to wcale bym się nie zdziwił ...ponadto 3 po zębach poszła:facepalm: a na światłach...to jest to , że 16V z dołu się nie zbiera a jak za dużo gazu to stoi w miejscu:whistling: ...oczywiście nie znaczy to, że jest lepsze od CAHA:kox:
  7. ja stwierdzam, że ładnie słychać nie za głośno nie za cicho:decayed:...i podziękuwa za spociszona:wink: ...Hammerku danke za buteleczki:wink:
  8. i stało się...Moja Żonka wszystko poczytała...chyba rzeczywiście się na lowelek przesiądę :decayed:
  9. To ja nie jadę po koncentrat przyjedźcie sobie do Zabałkowa osz...no to nici ze spota:polew::polew: ...ja będę prawie punktualnie:wink:
  10. no to bardzo ładnie:wink: ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- no to ja spadam bo o 4:50 trzeba wstawać ..do jutra na spocie, w razie czego jakby mnie nie było:decayed: :hi:dobranoc
  11. ale chyba jak ja cisniesz bo spokojnie jadac wolniej lapie temp? nom jak powiedzmy troszeczkę bardziej się naciśnie:wink: bo normalnie to po 10km:wink:. Napisałem to jak cisnę w Polo i tak samo w a4:wink:
  12. dobry:wink:
  13. ja mam 11km do robo...i po 3km w Polo mam 90* na piecu a w a4 dopiero po 8km, więc jest różnica:wink:
  14. na zimę jakoś ten PB przemawia bardziej...szybciej ciepło w autku...no chyba, że webasto się ma:kox:
  15. okej dziękuje ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- co tu taka cichosza się zrobiła?! ....pssyyt...i drugie piffko:decayed:
  16. ja mam to szczęście, że jedna mam ON (a4) a drugie PB (Polo)
  17. a nie mówiłeś coś ostatnio o tym, że zraziłeś się do dizzzla:mysli:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.