Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ja dziś na letnich śmigałem i raczej cały tydzień będę...mam ABC Absolutny Brak Czasu:facepalm: ...ale nie powiem...mina dziś była bezcenna innych jak se na 18" śmigałem:decayed:
  2. 13" to nawet do Polo od mojej Ż nie wejdzie:whistling:
  3. Tomek oni nie mówią o subwooferach w tych rozmiarach:decayed:
  4. ja dziś się nigdzie nie ruszam:facepalm:...wybaczcie:decayed:
  5. Wejdz na fejsa ---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ---------- fajna kiera "multimedilana" :grin: troche pajac z tym plakiem przegiął ale niektórym sie to podoba jak się wszystko świeci Prawie jak u Pretora w aucie zaraz wejdę
  6. no to teraz, to już chyba musi jechać...
  7. Artur wyczuwam nutkę sarkazmu w Twojej wypowiedzi. Może mi się tylko wydaje. Piotrze specjalnie to napisałem (broń Boże nic złego co do Ciebie nie miałem na myśli-znam Twoje podejście do aut i swoje spokojnie bym Ci oddał,czy do jakiejkolwiek naprawy ,czy po prostu ot tak ) bo jak czytam jego posty to mi się normalnie pisać nie chce....pisałeś o wymianie swojego termostatu...dla mnie(zainteresowanego) to jest sygnał by od razu uderzyć na pw lub fona po prośbie do takiej osoby...jeśli to zrobił chwała mu dawałem mu kiedyś namiary na gościa ,u którego kupę rzeczy robiłem i nieraz robię (do dziś) , czemu do niego nie pojedzie nie popyta -nie wiem , on chce wymienić ten termostat chyba w podobny sposob jak szukał auta jakieś takie odnoszę wrażenie...może złe ,a może po prostu się starzeję ---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ---------- albo tak na mnie działa jak na swoją kumpelę w robocie chyba rzeczywiście coś w tym jest:polew:
  8. nie znam ale wypada złożyć życzonka, więc NAJLEPSZEGO SOLENIZANTOWI
  9. dziękuję serdecznie za życzonka... a teraz se pssyytnę...na zdrówko:drinks: ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ---------- mnie niestety nie będzie w czwartek na 17.30 do roboty mam:kwasny: a że jestem na forum, to tzn szychta Geburtstag'owa:decayed:
  10. no co muszę oblać własnoręcznie uszyte gardinki, bo mi spadną ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ---------- ale tu nudy...wszyscy śpią czy ki piekło ??
  11. Hammer dziś w Świerklanach... yy...tzn. on mnie zauważył
  12. uff...to dobrze, bo wątroba zara by się na mnie obraziła:whistling:
  13. a ta skóra...na fotelu gorsza niż w ssangyougach:facepalm: ---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ---------- Pany...albo Pane^^ czy ja mogę sobie piffko otworzyć?!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.