Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. m3rwin dzwonił do Grześka o 19:20 że za 15min będziecie, a ja z Griszą czekałem do 19:45 i nikogo nie było ---------- Post added at 09:03 ---------- Previous post was at 09:02 ---------- ---------- Post added at 09:05 ---------- Previous post was at 09:03 ---------- ja czekam.. letnich jeszcze nie polecam bo można felgi (i nie tylko) szybko stracić wczoraj i dziś koło 6 u mnie przynajmniej była masakra lód dosłownie na drodze bo duża wilgotność a nad ranem przymrozki więc ja w każdym razie nie ryzykuje bo w rybniku jest tragedia no chyba że jeździ się jak Hammer, śpi do 11 i najwcześniej wyrusza o 12 tylko wtedy trzeba pamiętać o powrocie w nocy No co Ty chcesz, przecież i tak felg jeszcze nima dodzwoniłeś się tam wczoraj? no dzwonił, no nie powiem...ale o 19.22:tongue4: i powiedziałem, że za 15-20min będziemy. A jak pojechaliście o 19.45, to mineliśmy się minąć na wiślańce, bo 19.47 wjechałem na parking, ale nie powiem spóźniliśmy się ale dziękuję za spota
  2. o ja pierdziu:facepalm:...ja o 6 to będę już spał
  3. ja też idę, ale na 23:wink: więc spoko...Ty będziesz kończył (myślał o końcu) a ja będę zaczynał
  4. ja się żadnej pracy nie wstydzę ani nie boję ---------- Post added at 17:33 ---------- Previous post was at 16:57 ---------- puk puk...czy ktoś tu jest ?? cichosza niesamowita
  5. hmm...:eusathink:a ja tam bym zaryzykował
  6. no ja będę upierlolonym i na zimówkach autem:kox: nie chce mi się go myć ...ale za tydzień będzie ---------- Post added at 16:29 ---------- Previous post was at 16:28 ---------- ja też mam nocki dziś i jutro (23)---------- Post added at 16:42 ---------- Previous post was at 16:29 ---------- a ja wiem co to jest...zawleczka od granatu:decayed:
  7. u Niego to przecież normalka:decayed:
  8. co za kretyn:polew:
  9. zdaj potem relacje na pv jak to wygląda:wink:
  10. ArturQ...my dalej czekamy na linka... a swoją drogą...wreście jakieś "porządne" emotki są obok, jednym słowem...najpotrzebniejsze:decayed:
  11. wszystkim ludkom:wink: w taki brzydki dzień
  12. wszystkim w taki brzydki dzień
  13. w taki dupiaty dzień
  14. powiem tak...trzymałem, to jakiś czas temu w ręce (wagi nie mam w niej), ale różnica curevna w wadze. Już w samych trzymaniu, a jak chodziłbyś to po rękach, byś na pewno byś poczuł ---------- Post added at 21:57 ---------- Previous post was at 21:55 ---------- jak byś chwycił stalowy i karbonowy po środku, to byś już zaczynał stwierdzać, że coś "nie tak":naughty:. A jak byś chwycił ten i ten na końcu i trzymał prosto, to wierz mi...bez porównania
  15. normalnie cisza w tym wątku... wszyscy w gościach są ?? dobranoc
  16. Proszę Ty tylko nie myśl:facepalm: tylko kupuj babci porządny sprzęt, a będziesz widział jak będzie zapierlalała tyczkami z domieszką karbonu. I będzie miała prawdziwy karbon a nie folia 3m:kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.