Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
widza Krzysio, że pakiet letni już jest ale ja se tam poczekam do końca marca:whistling: bo ja jeżdzę głównie w nocy więc wiesz...jeszcze na minusie jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
już mam zrobione a głośniki za free dostałem kiedyś z demontażu auta:whistling: i do polo ma to być
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ty szedłeś 3h a ja 0,5 km miałem z baru do domu i jakimś cudem w Połomi u kuzynka wylądowałem:whistling:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tylko nie mów żeś się dopiero obudził---------- Post added at 11:47 ---------- Previous post was at 11:35 ---------- chociaż po jakimś piwku w nocy to się nie dziwię
-
[B5 AEB] Powrót do 1BE co potrzebuję?
na dwa palce to raczej te -40, też zależy jaka szerokość będzie tej 17-tki na 50-tce??
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
oooOOO...normalnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panyyy...ma do Was zapytanie...mam dwa takowe głośniki z a8 http://allegro.pl/audi-a8-glosnik-glosniki-bose-bosse-i-zwykle-i2148370550.html http://allegro.pl/audi-a8-d2-glosnik-glosniki-w-polke-komplet-i2117067770.html ...i jak je podłączyć aby nie spalić ani nic w tym rodzaju . Do których pinów podłaczyć sygnał z radia a do których napięcie, bo to coś metalowego nad magnesem mi wyglądana jakiś tam wzmacniaczek:whistling: ---------- Post added at 11:26 ---------- Previous post was at 11:25 ---------- o to chce podłączyć Mojej Ż do Jej pupowozu:whistling:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Adam...a takowe "asfalty śląska" istnieją
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
normalnie położyłeś mnie na łopatki tą wypowiedzią
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ściul normalnie czysty przeh.j:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tam odrazu cykor...ja tam ostatnio wolę se "spokojnie" żyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Qrcze jeszcze nie widziałem w Polsce bezwypadkowego amerykańca, nawet z prywatnego importu:facepalm:, ale nie wykluczam że takowe nie istnieją
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
to co Ty robisz w nocy...pół nocy czy tam czy...zresztą nie wchodze w szczegóły bo jeszcze jakieś przykre fakty wyjdą na jaw:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sama ta nazwa tej strony mnie już przeraża
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
normalnie masakra jakaś, pół dnia przespać
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ustawienia->ogólne ustawienia (po prawej są)->Zaawansowany edytor WYSIWYG
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo...już nie chciałem tego pisać
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
zaoszczędziłem Ci tego:buahaha: ---------- Post added at 10:53 ---------- Previous post was at 10:52 ---------- ...no u mnie już garniec je postawiony na kluski:naughty: i za godzina "żarło":kox:
-
[B5 AEB] Powrót do 1BE co potrzebuję?
zależy co chcesz mieć na tej feldze ??...jak chcesz mieć obniżone to te -30 Ci styknie, ale jak oczekujesz gleby to nie baw się w żadne -20 czy też -30 tylko kup gwinta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czy ja wiem...z usa, a czy "to" będzie w całości czy w tajlach:whistling:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale se słodzicie:naughty:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
witam tatusia ---------- Post added at 10:44 ---------- Previous post was at 10:43 ---------- mosz prawie pora obiadowo:shock3:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokładnie takie pierdoły a auto shit kosztuje, jakby moglito jeszcze za kierownice(jako rzecz mi chodzi a nie model) by kazali płacić
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no już nie chciałem tego nazwać "po imieniu":polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
1.:bicz:ważne że kolega umie się przyznać do błędu i okazał swoją skruchę2. u mnie wszystko w jak najlepszym porządku:eusathink: