Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
helołł...wszystkim- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no nie powiem, że nie ale tak żeby stiv nie wiedział, bo pitnie [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 17:02_________________________________________________dobra narazie spadam....Żona na kompie :gwizdanie:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
pozwala se bo wie, że tam narazie nie wpadnę, więc skubany fika :decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i bedziemy mieć jednego użytkownika mniej na forum :gwizdanie: [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 16:46_________________________________________________a wiesz Artur, że wiedziałem normalnie łamało mnie w kościach, że tak napiszesz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolega Gwerty przerabia na bixy ale ori bixow w b5 nie było :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaaaaaaaaaaha- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
boisz się że wyrwie Ci je sprzed nosa :gwizdanie:- [B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
narazie ja mam tylko 20tkm pokonane i cisza (odpukać) i wszystko LMO + gwint- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaki typ jak możesz zdradzic- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 14:23_________________________________________________idę do pieca, jakoś chłodnawo się zrobiło :gwizdanie: chyba cos wygasło [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 14:25_________________________________________________zaraz wrócę :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a ma, a ma, bedą z Niego jeszcze ludzie- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:gwizdanie: porozmawiamy o pogodzie- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja nie...ja się wycofuję- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tak o koniec EOT- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobra koniec tego tematu- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja również przepraszam, dałem sie standardowo wkrecic czyżby groźba użycia bejsbola zadziałała :?: to się nazywa prewencja zwał jak zwał, ale ważne, że zadziałało- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
było gadać wcześniej wczoraj byłem w Ikei i tam tego było pełno za drobne grosiki nawet kolor byś se wybrał [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 13:50_________________________________________________ Nie dziwię się że tak mówisz, ja bym swjego domu też nie oddał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: czemu mnie to nie zdziwiło ,ze akurat Ty to napisałeś :gwizdanie: na bielskich jest od takich komentarzy siemian ,a tu widzę Ty to stanowisko piastujesz uczy się chłopak uczy :decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Pamiętaj że boli tylko pierwsze drzewo kolejne już się bierze jako "normalność" :polew: :polew: oooo...ten sport to nie dla mnie tiiaaa...odpukać na drodze drzewa omijam, a na nartach to bedę do nich lgnął- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a co tam jest :?: jestem trochę nie na czasie w ten weekend :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 13:01_________________________________________________wujek google mi prawdę powiedział... życzysz mi śmierci lub trwałego kalectwa Ja i narty ?! to nie do mnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
...Ty takich żeczy nie wiesz Bulik "rzeczy" a nie "żeczy"[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 12:59_________________________________________________ :decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja również przepraszam, dałem sie standardowo wkrecic czyżby groźba użycia bejsbola zadziałała :?:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie dziwię się że tak mówisz, ja bym swjego domu też nie oddał łosz Ty luloku - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81