Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no nie powiem, że nie ale tak żeby stiv nie wiedział, bo pitnie [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 17:02_________________________________________________dobra narazie spadam....Żona na kompie :gwizdanie:
  2. pozwala se bo wie, że tam narazie nie wpadnę, więc skubany fika :decayed:
  3. i bedziemy mieć jednego użytkownika mniej na forum :gwizdanie: [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 16:46_________________________________________________a wiesz Artur, że wiedziałem normalnie łamało mnie w kościach, że tak napiszesz
  4. kolega Gwerty przerabia na bixy ale ori bixow w b5 nie było :gwizdanie:
  5. boisz się że wyrwie Ci je sprzed nosa :gwizdanie:
  6. narazie ja mam tylko 20tkm pokonane i cisza (odpukać) i wszystko LMO + gwint
  7. jaki typ jak możesz zdradzic
  8. [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 14:23_________________________________________________idę do pieca, jakoś chłodnawo się zrobiło :gwizdanie: chyba cos wygasło [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 14:25_________________________________________________zaraz wrócę :>
  9. a ma, a ma, bedą z Niego jeszcze ludzie
  10. :gwizdanie: porozmawiamy o pogodzie
  11. Ja również przepraszam, dałem sie standardowo wkrecic czyżby groźba użycia bejsbola zadziałała :?: to się nazywa prewencja zwał jak zwał, ale ważne, że zadziałało
  12. było gadać wcześniej wczoraj byłem w Ikei i tam tego było pełno za drobne grosiki nawet kolor byś se wybrał [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 13:50_________________________________________________ Nie dziwię się że tak mówisz, ja bym swjego domu też nie oddał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: czemu mnie to nie zdziwiło ,ze akurat Ty to napisałeś :gwizdanie: na bielskich jest od takich komentarzy siemian ,a tu widzę Ty to stanowisko piastujesz uczy się chłopak uczy :decayed:
  13. Pamiętaj że boli tylko pierwsze drzewo kolejne już się bierze jako "normalność" :polew: :polew: oooo...ten sport to nie dla mnie tiiaaa...odpukać na drodze drzewa omijam, a na nartach to bedę do nich lgnął
  14. a co tam jest :?: jestem trochę nie na czasie w ten weekend :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 13:01_________________________________________________wujek google mi prawdę powiedział... życzysz mi śmierci lub trwałego kalectwa Ja i narty ?! to nie do mnie
  15. ...Ty takich żeczy nie wiesz Bulik "rzeczy" a nie "żeczy"[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 12:59_________________________________________________ :decayed:
  16. Ja również przepraszam, dałem sie standardowo wkrecic czyżby groźba użycia bejsbola zadziałała :?:
  17. Nie dziwię się że tak mówisz, ja bym swjego domu też nie oddał łosz Ty luloku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.