Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. idę coś podziałać parę robótek domowych mnie czeka i może wreście wyrezam mojej żonce dwa dodatkowe głośniki w polo a tak wogóle z powyższą wypowiedzią...Tomek, to chyba trafiłeś w sedno tej sprawy
  2. Czekamy aż poprawisz sprawę z fotami :gwizdanie: a tak wogóle to dziń doberek
  3. w istebnej jest - a wyciągi bez ludzi i kolejek powrót do żywych [br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 21:51_________________________________________________Miron, Ty ściulu z wielkim kutachem powrót do żywych [br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 21:51_________________________________________________Miron, Ty ściulu z wielkim kutachem dokładnie świr :evil: :polew: no po prostu "czyste .uje proszę księdza" z Was
  4. po urlopie
  5. ładna ...tylko te felgi :gwizdanie:
  6. no rzeczywiście cichosza...jak makiem zasiał :gwizdanie:
  7. wszystkim NAJWSPANIALSZEGO ŻYCZYMY W TYM 2012 ROKU
  8. NAJWSPANIALSZEGO ŻYCZYMY W TYM 2012 ROKU
  9. NAJWSPANIALSZEGO ŻYCZYMY W TYM NOWYM 2012 ROKU
  10. haa...ale ja po driftowałem normalnie polo bokiem szło i oczywiście korzystając z okazji, bo czy potem dam radę :gwizdanie: NAJWSPANIALSZEGO ŻYCZĘ W 2012 I ABY FURKI NIGDY NIE ODMÓWIŁY POSŁUSZEŃSTWA i udanej zabawy sylwestrowej
  11. :polew: uśmiałem się jak to poczytałem :polew: a Wam NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU I ABY MODY SZŁY W DOBRYM KIERUNKU
  12. ja już też teraz piszę,bo potem różnie bywa :gwizdanie: : PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA WAM ŻYCZĘ I ABY WASZE FURMANKI ZAWSZE SIĘ WAS SŁUCHAŁY
  13. wszystkim ojj...chyba będzie drift a co do galerii...mnie się podoba jako użytkownik laptopa :kox:b, tylko tak jak Hammer pisał, pakiet internet w tel.pójdzie się .ebać :gwizdanie: ...ale też nie musi tego za każdym razem klikać, więc...
  14. wszystkim haa...jest śnieg, jest drift
  15. jest śnieg będzie grift
  16. najmocniej przepraszam, że nie dojadę , ale niespodziewani goście mi się wysrali i nie chcą jechać
  17. no właśnie...przecież to nie miłosiernie wali :gwizdanie: jak jest luźne. Ja wbrew założeniom audi, założyłem se te śruby tak, aby nie musiałem za każdym razem...jak będę wymieniał wahacze nie musiałem zdejmować "góry". Bo jak napisane jest jak jest luźne, to ni .uja musisz się kapnąć, że coś nie tak :gwizdanie:
  18. seves...na pierwszy raz jest na pewno będą okazje do innych fot [br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 11:34_________________________________________________jedynie co mnie drażni na tych fotkach to ta zmazano "furdka"
  19. :polew: Jak niefart to niefart :polew: a co liczyłeś na jakieś dodatkowe PeLeNy
  20. wszystkim
  21. w ten...śnieżny i wietrzny dzień :?:
  22. w sumie to nic szczególnego - jakiś tam zlocik 5 dniowy z darmowym piciem, jedzonkiem i płatną miłością ja też idę już spać dobranoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.