Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
idę coś podziałać parę robótek domowych mnie czeka i może wreście wyrezam mojej żonce dwa dodatkowe głośniki w polo a tak wogóle z powyższą wypowiedzią...Tomek, to chyba trafiłeś w sedno tej sprawy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Czekamy aż poprawisz sprawę z fotami :gwizdanie: a tak wogóle to dziń doberek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w istebnej jest - a wyciągi bez ludzi i kolejek powrót do żywych [br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 21:51_________________________________________________Miron, Ty ściulu z wielkim kutachem powrót do żywych [br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 21:51_________________________________________________Miron, Ty ściulu z wielkim kutachem dokładnie świr :evil: :polew: no po prostu "czyste .uje proszę księdza" z Was
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po urlopie
-
[B5 AEB] Moje Audi A4 1,8 T
ładna ...tylko te felgi :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no rzeczywiście cichosza...jak makiem zasiał :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wszystkim NAJWSPANIALSZEGO ŻYCZYMY W TYM 2012 ROKU
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
NAJWSPANIALSZEGO ŻYCZYMY W TYM 2012 ROKU
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
NAJWSPANIALSZEGO ŻYCZYMY W TYM NOWYM 2012 ROKU
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
haa...ale ja po driftowałem normalnie polo bokiem szło i oczywiście korzystając z okazji, bo czy potem dam radę :gwizdanie: NAJWSPANIALSZEGO ŻYCZĘ W 2012 I ABY FURKI NIGDY NIE ODMÓWIŁY POSŁUSZEŃSTWA i udanej zabawy sylwestrowej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: uśmiałem się jak to poczytałem :polew: a Wam NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU I ABY MODY SZŁY W DOBRYM KIERUNKU
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja już też teraz piszę,bo potem różnie bywa :gwizdanie: : PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA WAM ŻYCZĘ I ABY WASZE FURMANKI ZAWSZE SIĘ WAS SŁUCHAŁY
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wszystkim ojj...chyba będzie drift a co do galerii...mnie się podoba jako użytkownik laptopa :kox:b, tylko tak jak Hammer pisał, pakiet internet w tel.pójdzie się .ebać :gwizdanie: ...ale też nie musi tego za każdym razem klikać, więc...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wszystkim haa...jest śnieg, jest drift
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jest śnieg będzie grift
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
najmocniej przepraszam, że nie dojadę , ale niespodziewani goście mi się wysrali i nie chcą jechać
-
[ALL B6] Momenty dokręcania śrub wahaczy i drążków
no właśnie...przecież to nie miłosiernie wali :gwizdanie: jak jest luźne. Ja wbrew założeniom audi, założyłem se te śruby tak, aby nie musiałem za każdym razem...jak będę wymieniał wahacze nie musiałem zdejmować "góry". Bo jak napisane jest jak jest luźne, to ni .uja musisz się kapnąć, że coś nie tak :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
seves...na pierwszy raz jest na pewno będą okazje do innych fot [br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 11:34_________________________________________________jedynie co mnie drażni na tych fotkach to ta zmazano "furdka"
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
mi np. zmiażdzyło suty
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew: Jak niefart to niefart :polew: a co liczyłeś na jakieś dodatkowe PeLeNy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heloł wszystkim
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
w ten...śnieżny i wietrzny dzień :?:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobranoc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w sumie to nic szczególnego - jakiś tam zlocik 5 dniowy z darmowym piciem, jedzonkiem i płatną miłością ja też idę już spać dobranoc