Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. curva, ale cisza się porobiła...co Wy poszliście spać
  2. My również dziękujemy za spota Panie i Panowie
  3. ładna... drewno tu pasuje idealnie a ten szpadel, to co...do samoobrony
  4. no to będziem czekać... [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 18:05_________________________________________________chwila... :!: napisałeś do 19 a wcześniej pisałeś, że się spóźnisz
  5. moja koza jest lekko skurzona, ale to się wytnie [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 17:57_________________________________________________w nocy nikt nie będzie widział
  6. po dwu godzinnej drzemce...tylko parę postów, a się szykowałem...kawkę se zrobiłem, ciacho wziąłem i do tego moczkę [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 17:09_________________________________________________jaka tu cisza, co wszyscy się szykują na spota...tzn. trwałe, makijaże, depilacje albo...to jest myśl,pucują swoje furmanki :decayed:
  7. :polew: Artur co Ty brałeś ...normalnie chwilowy amok
  8. i nawet kolory się za bardzo nie różnią
  9. :bicz3: no nie powiem, to Ci się udało
  10. curva...szybko na kanał i gwinta w dół ,bo w miarę czysta ta koza jest
  11. a daj mi spokój...cały czas jak patrzę na nią (kozę), to myślę czy nie jest dzwignięta na lewarku panike siejesz, zas takiej mocy nie masz zebys musial oslona asfalt lizac szczegolnie na tych kołach o osłonach to ja mogę pomarzyć :gwizdanie: ...ale spoko przyjdzie wiosna, to i przyciąganie się zwiększy
  12. ...do czasu :?:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 12:37_________________________________________________ a daj mi spokój...cały czas jak patrzę na nią (kozę), to myślę czy nie jest dzwignięta na lewarku
  13. heloł
  14. audi podniesione ,gwint przesmarowany i owinięty na zimę ...tylko, że tera to allroad jest zamiast 4 poszło 6 w górę ,brzydka czarna koza i konserwacja poprawiona
  15. 310km w corsie a audi...będziesz wiedział co z nią robić, jak pójdziesz tropem corsy
  16. ja tam wolę czuć pewny grunt pod nogami, ale kto wie może kiedyś spróbuję
  17. oojjj...chyba mnie nie lubisz, bo mi źle życzysz :polew:narazie podziękuję... [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 23:26_________________________________________________a tak z ciekawości...Artur o której kończysz
  18. nie mów hop :gwizdanie: Pucek też nie jeździł i jeździ tylko kurna :gwizdanie: ............................śnieg by się przydał byś się mógł nauczyć ojjj...nie ja miałem narty na nogach i pod zaparkowanym autem wylądowałem, więc ja...nie piszę się na to
  19. ja dziś mam pierwszy z ostatnich czterech, ale i tak jutro muszę jechać na kopalnie po bony żywnościowe zdać ciuchy do pralni i odebrać wyprane [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 23:17_________________________________________________ na deskę to ja mogę skoczyć, ale tylko klozetową, na inną się nie piszę
  20. łojj... ja mam wolne...wykorzystuje stary urlop
  21. lepiej się przyznaj... jaki manewr robiłeś jak jechałeś autem tzn. wyprzedzanie, slalom itp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.