Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja... 2 lipca moze byc. Gdzie i ile za ta przyjemnosc :gwizdanie: :?:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
kolego ...doslownie kilka postow wyzej jest napisane normalnie... dla ciebie specjalnie zem to wyjustowal :gwizdanie:
-
[INNE] Audi 80 b4 1.9tdi dziwne podbicia pedału hamulca
Witam forumowiczow Szukalem i nie znalazlem. Problem jest w audi mojego taty 80 b4 1.9 tdi. Nie wiadomo kiedy sie problem pojawil. Wyszlo to podczas badania okresowego podczas hamowania na rolkach, gdy ABS zaczyna dzialac (tyrkotac) pojawiaja sie mocne podbicia pedalu hamulca do gory (ok. 1-3cm go podbija). Dodam, ze przez ostatni czas nic nie bylo robione z hamulcami. A problem tata zauwazyl dopiero teraz, bo nie hamuje na szlag czyli nie uruchamia abs-u i wyszlo przypadkiem podczas tego przegladu.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nom pala jak byk ,tez jestem chetny na takie cos (urodziny), bo jak se to zachwalacie [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 20:03_________________________________________________ :hi: Żyje ale co to za życie, nawaliłem się kurna jak dzika locha Ja 10 sierpnia jadę do Bułgarii ja 23 mam odlot [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 20:04_________________________________________________Pany... :gwizdanie: mialby ktos z Was na sprzedaz w dobrej cenie 4 oponki 195/65/15 letnie w dobrym stanie tzn jak najwiecej bieznika i nie chinskie... moj tata potrzebuje do swojej B4. Moze komus zbywaja takowe... :?: :!:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
byle sobota a 2 lipca troche srednio, ale mysle ze da rade... a polskie morze jest ciekawe duzo pierdolek idzie pozwiedzac, ja w tym roQ bede sie byczyl na zlotych piaskach w Bulgarii :gwizdanie: i chyba nie bedzie walkow i bedzie pogoda
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
moze by nutella
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: widze ze obgadywaliscie mnie :gwizdanie: do mnie to bylo... :?: napalił się jak szczerbaty na orzechy nie jestem szczerbaty i nie przepadam za orzechami w pierwotnej postaci, no chyba ze sa w jakis sposob "przerobione"
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ne no nie daje dzis rady ide spac dobranoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
narazie sie z ewakuuje obowiazki malzenskie :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: rozwalacie mnie moja ma na imie Ewelina, zreszta napewno sie przedstawi ttym co tam bd [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 21:52_________________________________________________ okej... bedziemy spamowac [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 21:52_________________________________________________tak zeby nie bylo...moja tylko boksuje jak jest po 24 a ja dalej na audi klub
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
aaa....
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a moja sie umie bronic wrazie czego
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
aha...ja sie zjawie, bo juz mojej zonce caly czas o tym truje , i tez aby ze mna jechala
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ahaa... [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 21:19_________________________________________________andriu...mam pytane...ile was jest na takim spociku :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Beduiny tak mają :D o co kaman
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
noo wrescie zonka zeszla [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:18_________________________________________________Artur...to co Ty masz za prace ze piszesz w niej :?: [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:19_________________________________________________Qrcze...jaki tu spokoj nanana, nic sie nie dzieje nanana... :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
witam ponownie Pany po szychcie i przed dlugim weekendem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no artur jak nocka minela tzn jak sie spalo :?: nawet sie wyspalem a od 6 na nogach jestem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzien DO [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 07:08_________________________________________________Ide na i na sandwich'e
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nic no...to ja tez ide koniec spamu na dzisiaj
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Qrcze artur...normalnie nienormalnie mi sie podoba Twoj kolor audi rzadko spotykane [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 00:02_________________________________________________ dobranoc do jutra tzn do dzisiaj
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hmm... zobaczymy, czy mi sie wspomni ,bo pamiec to ja mam dobra, tylko ze krotka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na weselichu bylem i duzo wypilem i dwie flachy wygralem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a masz pozyczyc :?: :!: :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przypalił coś i teraz go wzięło na psikusy a tak myslalem ze jak poszedl na dymka to cos tam mial