Treść opublikowana przez Ponior
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Ładnie siedzi, jak wam sie chciało zmieniac koła na tą jedą chwile
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Lampki malowane u Patryka na lakierni, podkład i na to farba (osobiście tego nie robiłem) , przy okazji wyczyścił mi soczewki i teraz świeca jak nowe. Powoli autko nabiera rumieńców ale jeszcze daleka droga....
-
[B7 BLB] Nowe mody!Audi A4 rocznik 2005 , 17, 1BE,Hamulec 320mm
Może troszke nizej go i fele tak jak piszesz na lato Drewno możesz zmienić na aluminium np... Najważniejsze, że bezwypadkowy i z pewnej ręki. Powodzenia w rezaniu (nie moge się przyzwyczaić do tego słowa )
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
patrzyliśmy dzisiaj z Patrykiem i tył jest s-line a przód amorki s-line i sprężyny HR. Troche się działo ale nie było czasu pisać i zdjęć robic, część zdjęć z telefonu jest jednak . 1. Osłony w komorze silnika 2. Czarne lampki 3. Felgi pomalowane i wyprostowane. (troche zapylone ) 4. Nowe tarcze nawiercane i klocki zimmermann, jak sie okazało mam z tyłu dość dużą tarcza 288mm :> A tu samo szefostwo w trakcie pracy, ja stałem z boku i pilnowałem :bicz2: Dzięki Patryk za pomoc
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
1)tomek23 2)kwaśniewski 3)exb 2,0TDI 4) egon golf V plus 1,9 tdi 5) makita golf V 1,9 tdi 6) QlaVR6 Leon ARl 7) Ponior LT 2.5tdi 8 ) jaceksteel 1.9 AHF 9) Carlos 1.9 tdi ASV 10) yzfan ASV 11) AUDI_A4_2.5TDI_V6_180KM 12) Tomson 1,9tdi AVF A4 13) gumis601 1.9 Tdi 110KM AVG A4 14)Gtados A4 90ps 15)jaro86glogow 1Z90ps A4 17)Ir-ek GOLF IV 1,9 tdi ATD 18) dogasso A3 1.9 TDI 130ps 19)ala283 AUDI A4 AVANT 2003 rok.silnik 1.9 Tdi 130km 20)pelo111 vw passat tdi 130ps 21)dominbr 3.0 TDI ASB tip. 22)RVN B5 1,9 TDi AVG 110PS VP 23) MrTea 1,9TDI PD AJM 116ps 24) combat 1,8T AEB 25)chapakostabakos audi a4 96r 1z wtryski 216 26)chapakostabakos seat ibiza 99r agr 90ps Dzwonić na numery : 509696100-Patryk 513399363-Daniel i dogadywać się w sprawie terminów. W firmie jest mały remont więc mogą być opóźnienia.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Ładnie siedzi, niewiarygodne co gleba robi z autem Teraz jakieś fele, na lato, co by ładnie przez nie tarcze było widać. Jak długo zakładałeś gwint ???
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
1)tomek23 2)kwaśniewski 3)exb 2,0TDI 4) egon golf V plus 1,9 tdi 5) makita golf V 1,9 tdi 6) QlaVR6 Leon ARl 7) Ponior LT 2.5tdi 8 ) jaceksteel 1.9 AHF 9) Carlos 1.9 tdi ASV 10) yzfan ASV 11) AUDI_A4_2.5TDI_V6_180KM 12) Tomson 1,9tdi AVF A4 13) gumis601 1.9 Tdi 110KM AVG A4 14)Gtados A4 90ps 15)jaro86glogow 1Z90ps A4 17)Ir-ek GOLF IV 1,9 tdi ATD 18) dogasso A3 1.9 TDI 130ps 19)ala283 AUDI A4 AVANT 2003 rok.silnik 1.9 Tdi 130km 20)pelo111 vw passat tdi 130ps 21)dominbr 3.0 TDI ASB 22)RVN B5 AVG 1,9 Prosze dzwonic i umawiać sie na dogodny termin.
-
[ALL B5] Kluczyk został w środku
Kumpel kiedyś ściągnął uszczelke, która idzie przy szybie, włożył twardy zagięty drut i jakieś cięgno zahaczył przy zamku i otworzył. Ale to nie było audi tylko jakiś peugeot czy renault . Możesz też zadzwonić do firmy która się tym zajmuje koszt 150-250zł.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Te rezystory są juz obudowane radiatorem, nie wystarcza to??? Radiatory są łatwo dostepne ze starych kart graficznych. Jeszcze małe pytanie, czy jak przestanie świecić taka dioda to pokaże sie komunikat na fisie???
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
1)tomek23 2)kwaśniewski 3)exb 2,0TDI 4) egon golf V plus 1,9 tdi 5) makita golf V 1,9 tdi 6) QlaVR6 Leon ARl 7) Ponior LT 2.5tdi 8 ) jaceksteel 1.9 AHF 9) Carlos 1.9 tdi ASV 10) yzfan ASV 11) AUDI_A4_2.5TDI_V6_180KM 12) Tomson 1,9tdi AVF A4 13) gumis601 1.9 Tdi 110KM AVG A4 14)Gtados A4 90ps 15)jaro86glogow 1Z90ps A4 17)Ir-ek GOLF IV 1,9 tdi ATD 18) dogasso A3 1.9 TDI 130ps 19)ala283 AUDI A4 AVANT 2003 rok.silnik 1.9 Tdi 130km
-
[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250
Kozak auto, środek piękny, fotele to marzenie Silniczek pewnie daje rade :gwizdanie: Nowy właściciel pewnie będzie bardzo zadowolony, szkoda sprzedawać takiego zadziora Powodzenia w modach, choć nie ma co modzić za dużo.
-
[B7 BLB] Audi A4 2.0 TDI by sebo
bardzo ładny avancik. Szkoda, że planujesz większych zmian. Masz takie same siedzenia jak u mnie, niestety są tragiczne trzeba je jak najszybciej zmienić, tylko kasy brak Pozdro.
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Tak jade z moją ukochaną :kox: Widze, że i szwedzki stół i szwedki też będą.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
To są te ledy canbus, nie powoduja konfliktów???
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Mam nadziej, że uda mi się pierwszy raz dojechać z moją kochana kulą u nogi
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Może, jak założe lampy i zderzak to podjadę do Patroxa i sie pobawimy, bo ja vaga nie mam niestety. Gdzieś tu na forum czytałem o kodowaniu, co by sie przód i tył włączał razem z zapłonem.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ledy zapalam po przekręceniu pokrętła na przeciwmgielne Na razie nie mam lamp z przodu ani zderzaka. Jak pozakładam wszystko to bede sie bawił. Pozdro
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
mam przesunięty na jedynke. On działa tylko po zapaleniu silnika czy po przekręceniu zapłonu?? Ogólnie to mam pozakładane ledy od a6 w zderzak i coś tam było kombinowane. Ogarne to jak bedzie cieplej.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Kierka bardzo ładna , reszta gratów też. Sam z elektryką będziesz walczył czy ktoś pomaga. Z tym DRL nie kumam jeszcze do końca mam to ale jakos nie działa, może trzeba przekodować.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
1)tomek23 2)kwaśniewski 3)exb 2,0TDI 4) egon golf V plus 1,9 tdi 5) makita golf V 1,9 tdi 6) QlaVR6 Leon ARl 7) Ponior LT 2.5tdi 8 ) jaceksteel 1.9 AHF 9) Carlos 1.9 tdi ASV 10) yzfan ASV 11) AUDI_A4_2.5TDI_V6_180KM 12) Tomson 1,9tdi AVF A4 13) gumis601 1.9 Tdi 110KM AVG A4 14)Gtados A4 90ps 15)jaro86glogow 1Z90ps A4 16)matt12 Touran 1.9 TDI 105 km (silnik BXE)
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Ładny białas, dużo modów zrobionych z górnej półki Szkoda tych ledów, bo też na nie patrzyłem na allegro, ale teraz to strach kupować To wina lamp w końcu czy coś innego szwankowało.
-
[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)
Bardzo łądny avancik, i co najaważniejsze zdrowy jak ryba U mnie w golfie różnica w prędkości na liczniku i na GPS przy 220km/h wynosiła ok. 5-6 km/h ostatnio.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Wyglądają kozacko, mam taki zestaw w golfie 312mm i daje rade.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
miło spotkac starego znajomego z forum golfa. Mnie czeka tylko wymiana wtrysków, napinacze mam nowe. Ale wymienie dopiero jak zobacze biały dym z rury Po sofcie mam nadzieje na ok 280ps i 550nm. Jak Bóg da oczywiście Autko jest całe rozebrane z foteli zderzaków, lamp itp. Robie drobna kosmetyke i czyszcze wszystko. Także musi dobrze wygladać.
-
[ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4
Ładny, ładny, środeczek wymiata, co tu dużo mówić, poszło dużo kasy i czasu. Zmien pare detali jak chłopaki pisali i bedzie cudo. Silniczek po sofcie jest ok Powodzenia i bezawaryjności ps. Daj troche więcej zdjęć w temacie