Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

greg24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez greg24

  1. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    jak wroce do tego czasu to tez bede
  2. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    a kiedy to
  3. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja od 15 praca w piątek więc raczej odpadam
  4. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    tu macie jak sie pokonuje Warszawskie korki http://www.sadistic.pl/warszawskie-korki-gsx-r-vt108642.htm pozdro
  5. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    aleje konstytucji 3 maja zaraz kolo manhatanu mcdonald trasa nr 5 jest za raz obok poznań-wrocław ---------- Post added at 15:06 ---------- Previous post was at 14:45 ---------- w mapsgoogle wpisz leszno manhatan znajdziesz pozdro
  6. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no wlasnie wlasnie bede tu zaglądać a jak nikt nie potwierdzi więcej to co robimy ? haha
  7. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ok to ja bede pozdro ---------- Post added at 11:06 ---------- Previous post was at 11:04 ---------- a kolega pesik87 bedzie?
  8. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    nie wiem jak wy ale ja pojawie sie kolo 18nastej pod trapezem a jak nikogo nie bedzie to jade do domu pozdro mam nadzieje ze chlopaki z listy sie pojawia ---------- Post added at 09:01 ---------- Previous post was at 08:56 ---------- max 18.15 bo mama ma urodziny i musze chwile byc xD
  9. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    to jak? 18nasta czy nie bo musze zaplanowac dzien
  10. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    to co sroda godzina 18nasta? pod trapezem?
  11. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mnie w weekend nie ma pasuje mi po 15tej w dzień wiosny
  12. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    -Pesik87 -rafalw80 - cosmos7 - greg24 jezeli spot bedzie po 15tej w pierwszy dzien wiosny
  13. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    zobacz o czym pisalismy strone wczesniej
  14. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    i wiosenne wydatki sie zaczynaja...
  15. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    dzięki bardzo kolego
  16. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    wiecie co mam pytanie jak teraz w tym nowym wygladzie strony a4klub wyswietlic watki w ktorych sie uczestniczylo. chodzi mi nie o nowe watki ale o nowe odpowiedzi w watkach gdzie bralo sie udzial nie moge tego znalesc kiedys bylo to pod reka..
  17. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    po 15tej bede dostepny wiec bede no chyba ze wyjade za granice
  18. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    jak juz bede to postaram sie kumpla zwerbowac zeby tez przyjechal
  19. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    jak bede w Polsce to wlece tez
  20. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    siemka na galeri maja kamery wiec mysle ze nie za dlugo mozna sie krecic zeby policji ochrona nie wzywala
  21. zgadzam sie z kolega ja kupilem +100 pholpsa extreme bo duzo nie jezdze ale jak juz jade to oczekuje ze sie nie zawiode w kazdych warunkach mi tez nie chodzi o barwe choc nie powiem ze chce żółte bo wole lekko bardziej zblizone do bialego ale przeciez z gowna bata nie ukrecisz wiec nie moge oczekiwac od zwyklej h4 xenon efektu
  22. kolego ty polerowales szklane klosze? daje to cos? ja tylko mylem w srodku i czyscilem ladnie odblysnik bo jakby zaparowany byl i efekt byl widoczny no i zalozylem do tego extreme +100:P
  23. siemka co myslicie o tej http://www.ceneo.pl/5077365s sorki za odkop ale nie wiem gdzie o to zapytac
  24. ja mam ale h4 na krótkich swiatło jest mniej żółte ale jak właczysz długie to troszke traca na fajnym kolorku ale jesli chodzi o widocznosc to powiem szczerze ze polecam ja ciagle zastanawiam sie czy nie kupic ich do nowych lamp jak zmienie na soczewkowe h7
  25. tak o ten mi chodziło a jesli chodzi o stuki nie bylo slychac kiedys tylko jak dluuuugo auto stało bylo slychac jakby bylo cos nie nasmarowane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.