Treść opublikowana przez Enduro Grybów
-
Polecane opony zimowe
nie ma
-
Polecane opony zimowe
no właśnie nie. kupiłem w tamtym tygodniu. opony z tego roku . hmm. nie dopatrzyłem ze pytanie bylo do Mirka. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
ostatnimi laty kupiłem na oponeo sotto zero komplet i 16szt dunlopa. ale w tym roku chcialem kilupic zimówki na b5 continental ts 850. u nich około 350zł a kipiłem u znajomego wulkanizatora po 280zł. wiec róznica nie mała. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
no ostatnio na oponeo bym powiedział ze się nie opłaca. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
pływają ,chuczą, po czasie biją i są nie do wywarzania. nadają sie jedynie na duży śnieg i niskie predkości. ale wiesz zawsze znajdą sie zwolennicy
-
Polecane opony zimowe
kolego zapomnij o bieżnikach szybciej niż o nich pomyślałeś Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa Śmiechu
online czy w kinie ?Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk troche kolego nie połapałeś.zatrybiłeś już?
-
Polecane opony zimowe
nokiana nigdy nie miałem wiec nic Ci nie powiem . Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
kledera sobie daruj Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Piszczące hamulce w Audi A4 B6
no daj znać Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
aaaa, źle wcisnoł Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Alufelgi BBS, warto?
bbs to jedna z najlepszych firm produkujących felgi. sa solidne . ma wiele wzorów również ładniejszych
-
Polecane opony zimowe
150 za frigo 2 to pewnie 15" Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
za continentala zapłaciłem po 250zl za szt.(co według mnie i tak jest dobrą ceną) wiec trochę wiecej. ale ponoć ten model ma byc dobry. za 200zł bedzie ciężko o coś dobrego Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
i jesli chcesz to na a4 to szer powinna być 195 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
przeglądnołem kilka stron ale nie obiło mi sie o oczy. ze firma dobra to wiem . po prostu nie jezdziłem jeszcze na tym modelu. tak czy siak juz kupiłem wiec jak widze albo trzeba przeczytac 100stron albo po prostu dowiem się w zimie
-
Polecane opony zimowe
co powiecie na Continental Conti winter contakt TS 850?
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
dokładni. audi to audi. mimo swoich drobnych wad. w dzisiejszym le mans audi po raz pierwszy od 1998r zakonczylo by wyscig poza podium. ale skośno oka sie zepsuła.
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
osobiście laguny nie brał bym pod uwagę mondeo jest ładne i ma mocny motor 2.2 superb zabija miejscem w srodku. ale Grzesku pamietaj są auta i jest Audi☺
-
Napęd 4x4 dołączany automatycznie - opinie
pan Tomek nie ma pw Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Napęd 4x4 dołączany automatycznie - opinie
Torsen to naped stały i praktycznie bezobsługowy. haldex to naped dołączany. i obsługowy. trzeba wymieniac olej w dyfsze,filterek itp. miałem kilka quattrów i nigdy nie bylo z nimi najmniejszego problemu. natomiast gdy kupowalismy leona coupre dla kolegi okazalo się ze naped nie dziala.nie załącza tyłu. sprzedawca mial sie zorientować co jest przyczyną. i winny był którys czujnik temp. ponoc komputer widział -45stopni i nie zapinał tyłu. szkoda. bo wychodzi na to ze podczas ostej zimy bedzie to coupra oska. ale jest tez opcja ze cyganił.
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka