Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Enduro Grybów

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Enduro Grybów

  1. no właśnie nie. kupiłem w tamtym tygodniu. opony z tego roku . hmm. nie dopatrzyłem ze pytanie bylo do Mirka. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  2. ostatnimi laty kupiłem na oponeo sotto zero komplet i 16szt dunlopa. ale w tym roku chcialem kilupic zimówki na b5 continental ts 850. u nich około 350zł a kipiłem u znajomego wulkanizatora po 280zł. wiec róznica nie mała. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  3. no ostatnio na oponeo bym powiedział ze się nie opłaca. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  4. pływają ,chuczą, po czasie biją i są nie do wywarzania. nadają sie jedynie na duży śnieg i niskie predkości. ale wiesz zawsze znajdą sie zwolennicy
  5. kolego zapomnij o bieżnikach szybciej niż o nich pomyślałeś Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  6. online czy w kinie ?Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk troche kolego nie połapałeś.zatrybiłeś już?
  7. nokiana nigdy nie miałem wiec nic Ci nie powiem . Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  8. kledera sobie daruj Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  9. no daj znać Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  10. aaaa, źle wcisnoł Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  11. bbs to jedna z najlepszych firm produkujących felgi. sa solidne . ma wiele wzorów również ładniejszych
  12. 150 za frigo 2 to pewnie 15" Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  13. za continentala zapłaciłem po 250zl za szt.(co według mnie i tak jest dobrą ceną) wiec trochę wiecej. ale ponoć ten model ma byc dobry. za 200zł bedzie ciężko o coś dobrego Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  14. i jesli chcesz to na a4 to szer powinna być 195 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  15. przeglądnołem kilka stron ale nie obiło mi sie o oczy. ze firma dobra to wiem . po prostu nie jezdziłem jeszcze na tym modelu. tak czy siak juz kupiłem wiec jak widze albo trzeba przeczytac 100stron albo po prostu dowiem się w zimie
  16. co powiecie na Continental Conti winter contakt TS 850?
  17. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  18. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  19. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  20. dokładni. audi to audi. mimo swoich drobnych wad. w dzisiejszym le mans audi po raz pierwszy od 1998r zakonczylo by wyscig poza podium. ale skośno oka sie zepsuła.
  21. osobiście laguny nie brał bym pod uwagę mondeo jest ładne i ma mocny motor 2.2 superb zabija miejscem w srodku. ale Grzesku pamietaj są auta i jest Audi☺
  22. pan Tomek nie ma pw Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  23. Torsen to naped stały i praktycznie bezobsługowy. haldex to naped dołączany. i obsługowy. trzeba wymieniac olej w dyfsze,filterek itp. miałem kilka quattrów i nigdy nie bylo z nimi najmniejszego problemu. natomiast gdy kupowalismy leona coupre dla kolegi okazalo się ze naped nie dziala.nie załącza tyłu. sprzedawca mial sie zorientować co jest przyczyną. i winny był którys czujnik temp. ponoc komputer widział -45stopni i nie zapinał tyłu. szkoda. bo wychodzi na to ze podczas ostej zimy bedzie to coupra oska. ale jest tez opcja ze cyganił.
  24. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.