Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Enduro Grybów

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Enduro Grybów

  1. Widzieliście większego bata na osobówce? ????☺ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  2. Jeśli masz b6 to musisz kupić kompletne zaciski. Jeśli w grę wejdzie tył 288 to trzeba też osłony tarcz lub przeróbka ( delikatna) swoich Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  3. Tył praktycznie zawsze jest niżej od przodu. Miałem kilka a4 i tylko w jednej było praktycznie równo. Nigdy tył nie był wyżej.
  4. https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=ETrWMvicKps Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  5. Weź komplet zimmermana. Napisz do Wandeja Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  6. Jeden pieron. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  7. Mam sport max rt drugi sezon na b5. Trzeciego na 100% nie przeżyją. Jak kolega piszał guma dobra a na mokrym wręcz rewelacyjna. No ściera się ,trudno - Nie ma dymu bez ognia. Na dobre 2 sezony polecam. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  8. Dodatkowo nawiercane mocniej pył i brudzą felge . Często ludzie zakładają klocki ferodo do tarcz zimmermana ale ja zamawiam komplety oz. Jak byś chciał kupić to napisz, dam znać kto Ci sprzeda tanio. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  9. Artur wystarczy przeglądnąć twój wądek☺ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  10. http://www.wykop.pl/link/3394823/motocrossowy-trik-z-wykorzystaniem-drzewa/
  11. Podejrzewam ze Turzol ma najwiekszy rabat w aso z pośród nas.
  12. A ja na zimę nie.Polecę 215/50/17 Racja. Na zimę węższe lepsze.
  13. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  14. dokładnie ja bym proponował oryginalny rozmiar. 235/45/17 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  15. jesli felga oryginał to nie bedzie ocierało. chodzi o et. ale na wygląd ,taki balon. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  16. kupiłem kiedys a4 na której były prawie mowe klebery lato i faktycznie jezdziło się dosyć dosyć. wydawały sie tyko troche miękkie( nie pamietam modelu). kolego brum. kończąc . jesli Hankook Ci odpowiada,jest dla Ciebie wystarczający to OK. w takim przypadku szkoda dopłacać do innych.
  17. Ktos zna/jeździł na tych gumach?3 zimy jeździłem na W310, czyli poprzednik tego modelu. W zimie nie miałem na nich problemu w żadnych warunkach, a sporo jeżdżę po górach m.in. na Słowacji gdzie z odśnieżaniem jak i stanem dróg bywa słabo. Wcześniej jeździłem na continentalach co prawda w innej A4, ale nie zauważyłem żadnej różnicy. Teraz kupiłem właśnie W320, fabrycznie montowane w nowych Audi. Lada dzień zakładam i jak chcesz to dam znać jak wrażenia.Letnie Hankooki też jak najbardziej na plus, nigdy nie gubiły trakcji przy 560nm, na minus niestety ścieralność, ale coś za coś kosztem przyczepności. Tutaj odnośnie letnich mam dobre porównanie do Michelinów i Hankooki na plus, także jak ktoś nie jeździł i pisze, że to zła firma to najwyraźniej nie wie co pisze "jak ktoś nie jeździł"jedna 'ktoś' jezdził i takie ma o nich zdanie. nie wiesz a stwierdzasz. jak przeczytałem ze Hankook jest lepszy od michelinów to wybacz mi kolego ale zwontpiłem w jakość twoich opini. od 15 lat jezdze krosami scigaczami busami ciezarówką i wszeliego rodzaju osobowymi, zjezdziłem przerózne firmy opon.michelin to jedna z najlepszych marek opon.17 klas nad wspomnianymi hankookami.
  18. miałem w tamtym tygodniu w rekach nowe frigo. masakra. wzór z savy a ścianka boczna tak cienka ze strach Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka dodam ze stare byly dosyć dobreWysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  19. https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=aooQqDXJ5YA Małe cygańskie dziecko znalazło na podwórku łyżeczkę do herbaty. Nie wiedząc co to, pobiegło do mamy i pyta: - Ja młoda jestem i głupia - odpowiada mama. - Idź spytaj taty. - Tato, mama młoda jest i głupia, kazała spytać ciebie, co to? - Oo, nie wiem dziecko, idź spytaj dziadka, swoje przeżył, wiedzę ma. Dziadek zobaczył, przyjrzał się i krzyczy do dziecka: - Wyrzuć to jak najprędzej! To może być nasionko łopaty!
  20. tak jak mówisz. jakość idzie z ceną. kupiłem ostatnio continentale ts 850 . myślę ze bedzie to dobra opcja. jesli chodzi o jakosc i cene Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  21. nie na tym modelu ale ta firma to zły wybór. to opony do przemieszczania się a nie do jazdy Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  22. mysle ze nie ma sensu kombinować Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  23. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  24. tyl też pasuje z ośki. jwdynie osłony trzeba lekko podciąc lub kupić w komplecie z zaciskami.
  25. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.