Treść opublikowana przez Enduro Grybów
-
Strefa Śmiechu
Widzieliście większego bata na osobówce? ????☺ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Jeśli masz b6 to musisz kupić kompletne zaciski. Jeśli w grę wejdzie tył 288 to trzeba też osłony tarcz lub przeróbka ( delikatna) swoich Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
1be avant, tył wyżej niż przód
Tył praktycznie zawsze jest niżej od przodu. Miałem kilka a4 i tylko w jednej było praktycznie równo. Nigdy tył nie był wyżej.
-
Strefa Śmiechu
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=ETrWMvicKps Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Weź komplet zimmermana. Napisz do Wandeja Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Jeden pieron. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Mam sport max rt drugi sezon na b5. Trzeciego na 100% nie przeżyją. Jak kolega piszał guma dobra a na mokrym wręcz rewelacyjna. No ściera się ,trudno - Nie ma dymu bez ognia. Na dobre 2 sezony polecam. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dodatkowo nawiercane mocniej pył i brudzą felge . Często ludzie zakładają klocki ferodo do tarcz zimmermana ale ja zamawiam komplety oz. Jak byś chciał kupić to napisz, dam znać kto Ci sprzeda tanio. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Zakup i Rabat na części z ASO
Artur wystarczy przeglądnąć twój wądek☺ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.wykop.pl/link/3394823/motocrossowy-trik-z-wykorzystaniem-drzewa/
-
Zakup i Rabat na części z ASO
Podejrzewam ze Turzol ma najwiekszy rabat w aso z pośród nas.
-
Polecane opony zimowe
A ja na zimę nie.Polecę 215/50/17 Racja. Na zimę węższe lepsze.
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
dokładnie ja bym proponował oryginalny rozmiar. 235/45/17 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
jesli felga oryginał to nie bedzie ocierało. chodzi o et. ale na wygląd ,taki balon. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
kupiłem kiedys a4 na której były prawie mowe klebery lato i faktycznie jezdziło się dosyć dosyć. wydawały sie tyko troche miękkie( nie pamietam modelu). kolego brum. kończąc . jesli Hankook Ci odpowiada,jest dla Ciebie wystarczający to OK. w takim przypadku szkoda dopłacać do innych.
-
Polecane opony zimowe
Ktos zna/jeździł na tych gumach?3 zimy jeździłem na W310, czyli poprzednik tego modelu. W zimie nie miałem na nich problemu w żadnych warunkach, a sporo jeżdżę po górach m.in. na Słowacji gdzie z odśnieżaniem jak i stanem dróg bywa słabo. Wcześniej jeździłem na continentalach co prawda w innej A4, ale nie zauważyłem żadnej różnicy. Teraz kupiłem właśnie W320, fabrycznie montowane w nowych Audi. Lada dzień zakładam i jak chcesz to dam znać jak wrażenia.Letnie Hankooki też jak najbardziej na plus, nigdy nie gubiły trakcji przy 560nm, na minus niestety ścieralność, ale coś za coś kosztem przyczepności. Tutaj odnośnie letnich mam dobre porównanie do Michelinów i Hankooki na plus, także jak ktoś nie jeździł i pisze, że to zła firma to najwyraźniej nie wie co pisze "jak ktoś nie jeździł"jedna 'ktoś' jezdził i takie ma o nich zdanie. nie wiesz a stwierdzasz. jak przeczytałem ze Hankook jest lepszy od michelinów to wybacz mi kolego ale zwontpiłem w jakość twoich opini. od 15 lat jezdze krosami scigaczami busami ciezarówką i wszeliego rodzaju osobowymi, zjezdziłem przerózne firmy opon.michelin to jedna z najlepszych marek opon.17 klas nad wspomnianymi hankookami.
-
Polecane opony zimowe
miałem w tamtym tygodniu w rekach nowe frigo. masakra. wzór z savy a ścianka boczna tak cienka ze strach Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka dodam ze stare byly dosyć dobreWysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa Śmiechu
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=aooQqDXJ5YA Małe cygańskie dziecko znalazło na podwórku łyżeczkę do herbaty. Nie wiedząc co to, pobiegło do mamy i pyta: - Ja młoda jestem i głupia - odpowiada mama. - Idź spytaj taty. - Tato, mama młoda jest i głupia, kazała spytać ciebie, co to? - Oo, nie wiem dziecko, idź spytaj dziadka, swoje przeżył, wiedzę ma. Dziadek zobaczył, przyjrzał się i krzyczy do dziecka: - Wyrzuć to jak najprędzej! To może być nasionko łopaty!
-
Polecane opony zimowe
tak jak mówisz. jakość idzie z ceną. kupiłem ostatnio continentale ts 850 . myślę ze bedzie to dobra opcja. jesli chodzi o jakosc i cene Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
nie na tym modelu ale ta firma to zły wybór. to opony do przemieszczania się a nie do jazdy Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
mysle ze nie ma sensu kombinować Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
tyl też pasuje z ośki. jwdynie osłony trzeba lekko podciąc lub kupić w komplecie z zaciskami.
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka